Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Halve maantafel
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve-maantafel met groene velours bekleding op blad. Opklapbaar. Afmeting: 74 x 95 x 48 cm./74 x 95 x 96 cm. In goede staat.

Duitse naaitafel, 1850
Startprijs 250 EUR

Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Startprijs 250 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 250 EUR

Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.

2-Delige bonheur, 1860
Startprijs 300 EUR

Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten bonheur met snijwerk. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 200 x 106 x 55 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 300 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten barok secretaire met klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder. Circa 1760. Fineerschades. Ongerestaureerd. Afmeting: 109 x 115 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse partnerdesk
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Engelse partnerdesk met aan beide kanten lades + messing beslag. Eiken. Afmeting: 78 x 90 x 140 cm. In zeer goede staat.

Frans buffet met snijwerk
Startprijs 300 EUR

Mooie antieke Franse buffetkast met volle zuilen/draken et cetera. Henry Deux. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 254 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Uitneembare gründerzeit linnenkast, 1880
Startprijs 300 EUR

Duitse eikenhouten uitneembare gründerzeit linnenkast met schappen + lades. Circa 1880. Afmeting: 193 x 140 x 62 cm. In goede staat.

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Eikenhout. Afmeting: 105 x 92 x 53 cm. In goede staat.

Mechelse vitrinekast, 1880
Startprijs 300 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten vitrinekast met vier deuren, snijwerk en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 193 x 101 x 44 cm. In goede staat.

Notenhouten dames rolbureau, 1880
Startprijs 300 EUR

Klein Duits notenhouten Gründerzeit dames rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Circa 1880. Afmeting: 121 x 60 x 86 cm. In goede staat.

18e Eeuws noten barok kabinet
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Hollands notenhouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 240 x 170 x 70 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse jachtkast, 1870
Startprijs 325 EUR

Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.

2 Stoelen + tafel (Schwarzwald)
Startprijs 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder kindertafel met twee stoelen, bij elkaar passend. Roos + edelweiss decor. Circa 1860. Afmeting: 63 x 52 cm Ø / 76 x 33 x 34 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel, 1870
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse houtgestoken notenhouten bijzettafel met draak. Neo renaissance. Circa 1870. Afmeting: 101 x 38 x 40 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel, 1870
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met Arabische jongen met fruit. Circa 1870. Afmeting: H 98 x Ø 40 cm. In goede staat.

Prachtige Louis Philippe vertico, 1870
Startprijs 350 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Minimale fineerschade. Afmeting: 190 x 113 x 52 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen kabinet
Startprijs 350 EUR

Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Gerestaureerd. Afmeting: 230 x 170 x 58 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast
Startprijs 350 EUR

Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Zeldzame trumeau met marmer
Startprijs 400 EUR

Zeldzame mahoniehouten trumeau met spiegel, lade en marmeren blad. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 55 x 29 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Startprijs 400 EUR

Hollandse wortelnoten orgelgebogen barok commode met vier lades en bronzen beslag. 19e Eeuw. Lichte fineerschade/plek op blad. Afmeting: 80 x 93 x 57 cm. In goede staat.

Vitrine (boeken)kast
Startprijs 400 EUR

Drie-delige vitrine (boeken)kast in Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Massief mahonie/fineer met messing beslag. Met aan de voorkant twee deuren, glazen tussenstuk met drie lades. Aan één kant met garderob...