Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 58x31x5cm. Cond.: U
Oude ingelijste reclameplaat van Honings, "eerste les in 't koken", 51x66cm. Een gipsen plaquette van brouwerij De Amstel met tekst, 36x32cm. Cond.: G
2 Oude ingelijste foto's, 1x oude boerderij met boer en boerin. 1x Oude boer bij ingang van huis, 45x39cm.
Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
2 Witte moderne nachtkastjes ca. 10 jaar oud in goede staat, 50x65x43cm.
Japanse danseres in glazen vitrine met grote groene rok H:60cm.
Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U