Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Ring GG 585/000 bezet met 13 briljanten ca.2.0 crt. W/SI-PI, ø54, 7.4 gr.
Klipoorstekers GG 585/000 met briljanten 2.20 crt. W/SI, L 20mm., 8.2 gr.
Creolen WG/GG 585/000 met dimant baquettes 1.20 crt. W/SI., L.21 mm., 6.2 gr.
Hanger GG/WG 585/000 bezet met briljanten, ca. 0.75 ct.W/SI/PI. L.37mm., ca.6.3 gr.
Ring GG 750/000 met 104 briljanten en diamant baquettes 0.78 crt., W/SI ø 55, 6.7 gr.
Ring GG/WG 585/000 met een gefac.rooktopaas 5.0 crt., 12x10 mm. in zeer goede kleur en briljanten 0.25 crt. W/SI. ø 54, 5.1 gr.
Broche RG 585/000 waarin een diamant (oud slijpsel) ca.0.20 crt. W/PI, L.58 mm., ca.5.2 gr.
Ring GG 585/000 met een gefac.morganiet 3.0 crt. in goede kleur, 6 rond gefac.toermalijnen 0.10 crt. en briljanten 0.25 crt. W/SI, ø56, 11.5 gr.
Ring GG585/000 bezet met 9 briljanten ca. 0.40 crt. ø 53, ca.4.25 gr.
Ring GG 750/000 met een briljant ,0.80 crt fancy-yellow/ SI en 2 zeer fine trapeze saffieren in zeer goede kleur (1 besch.) ø55, 6.2 gr.
18e Eeuws ongekeurd GG750/000 kruis met diamanten (antiek gezet). 4x3 cm., ca.6.30 gr.
Broche GG, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche. L. 4x3.5 cm..
Drie delen goud ca. 1900; 1x gouden ring, 1x reliëf (waarschijnlijk goud) opengewerkt met landschapsdecor en putti en 2 manchetknopen (waarschijnlijk goud) Cond.: G
PLated 5-delig koffieservies met parelrand bestaand uit; koffiepot, melkkannetje, suikerpot, comfoor en tablet 31xø29cm. Cond.: G
Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U
Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U
Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R
Kristallen schenkkan eind 19e eeuw met zilveren montuur. Facet- en amandelgeslepen 29x30xø14cm. Cond.: G
Mooie zilveren bewerkte zakflacon met diverse cupidovoorstellingen. Dop is afschroefbaar, taps toelopend model 835/000 ca. 215gr. 14x9x4,5cm. Cond.: U
Fraaie Hollands zilveren visschep met fijn afgewerkte parelrand en agathen heft MT: J.V. A.D. Verschuur 1863, 835/000 L.: 28,5cm. Cond.: U
Diverse delen plated 20e eeuw; 12 gebaksvorkjes, 15 theelepels, 7 schaaltjes, etc, Cond.: G
Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G