Reusachtig klokkenstel ca. 1880 Frankrijk met compositie metalen figuur en kandelaren met zwart marmer. 8-Daags uurwerk (kandelaar beschadigd) 65x55x24cm. en 78x30x30cm. Cond.: R-G
Prachtige originele Russische marineklok met centrale secondenwijzer. Voorstelling van Russische onderzeeër 50-er jaren in uitstekende staat. Functioneerd goed 9xø20cm.
Oude Warmink (Wuba) tafelklok van notenhout met maanstand en dubbele bel in goede staat 2e helft 20e eeuw 25x15x11cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 met slagwerk in zeer goede originele staat 150x25x16cm. Cond.: G
Grote CHarles Dix pendule ca. 1850 met bronzen musketier met sabel bij ballustrade. Wit marmeren voet met vergulde ornamentuur en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 56x32x16cm. Cond.: G
Leuke oude wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok met goed uurwerk, dubbele bel en maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x17x12cm.
18e Eeuwse lantaarnklok met slagwerk, spillegang en grote balans. Klok heeft een wijzer, twee grote en twee kleine gewichten. IJzeren uurwerk. Zeldzaam exemplaar. H.40cm, D.19cm., B19cm.
Prachtige kleine vuurvergulde bronzen pendule met touwtjesslinger ca. 1830. 8-Daags uurwerk met goede verzilverde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 31x25x10cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm. Cond.: G
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850 met als voorstelling een vrouwelijke jager met geweer en geschoten wild in haar hand. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 45x34x16cm. Cond.: G