Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ameth. Bril. hanger 1
Ameth. Bril. hanger
Startprijs 250 EUR
Ameth. Bril. oorclips 2
Ameth. Bril. oorclips
Startprijs 450 EUR
WG Collier + armband 3
WG Collier + armband
Startprijs 950 EUR
Armband PL.. amet./brilj. 4
Armband PL.. amet./brilj.
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Ring WG ameth. 5
Ring WG ameth.

Resultaat:

600 EUR

Brilj.armband WG 6
Brilj.armband WG
Startprijs 2.400 EUR
Design brilj.ring WG/GG 7
Design brilj.ring WG/GG
Startprijs 700 EUR
Smaragd/brilj./emaille broche 8
Smaragd/brilj./emaille broche
Startprijs 680 EUR
Smaragd/robijn/diam. broche 9
Smaragd/robijn/diam. broche
Startprijs 3.500 EUR
Art-deco broche GG/WG diam. 10
Art-deco broche GG/WG diam.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Zilveren kandelaar 11
Zilveren kandelaar

Resultaat:

220 EUR

2 Zilveren lepeltjes 12
2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Zilveren horlogekast 18e eeuw 13
Zilveren horlogekast 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren sigarettendoos 14
Zilveren sigarettendoos

Resultaat:

100 EUR

Taartschep zilver 15
Taartschep zilver
Startprijs 80 EUR
Zilveren taartschep 16
Zilveren taartschep
Startprijs 75 EUR
Tas met zilveren beugel 17
Tas met zilveren beugel
Startprijs 500 EUR
Zilveren kraankan, meloenvorm 18
Zilveren kraankan, meloenvorm
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
6 Zilveren lepeltjes 19
6 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

35 EUR

Kralentas met zilv. beugel + haak 20
Kralentas met zilv. beugel + haak
Startprijs 550 EUR
Diverse bestekdelen 21
Diverse bestekdelen
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren lepeltjes 22
2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Strooier in bloemvorm 23
Strooier in bloemvorm

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kristallen karaf, zilveren montuur 24
Kristallen karaf, zilveren montuur

Resultaat:

200 EUR