Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
M. de Jongere, havengezicht 1000
M. de Jongere, havengezicht

Resultaat:

950 EUR

Jan te Wierik 1001
Jan te Wierik
Startprijs 5.000 EUR
Frederik Jacobus du Chattel, winter 1002
Frederik Jacobus du Chattel, winter
Startprijs 12.000 EUR
W.J. Boogaard, paard 1003
W.J. Boogaard, paard
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Schilderij met poezen, vergulde lijst 1004
Schilderij met poezen, vergulde lijst

Resultaat:

2.250 EUR

Schilderij, Frans Baaijens 1005
Schilderij, Frans Baaijens
Startprijs 300 EUR
Anton Dirckx, Parijs 1006
Anton Dirckx, Parijs
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Schilderij, J. Knikker junior 1007
Schilderij, J. Knikker junior

Resultaat:

200 EUR

Anton Heyboer, kip 1008
Anton Heyboer, kip
Startprijs 900 EUR
Schilderij, Giethoorns landschap 1009
Schilderij, Giethoorns landschap
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J.H.B. Koekoek 1010
J.H.B. Koekoek

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Xeno Münninghof 1011
Xeno Münninghof

Resultaat:

350 EUR

Willem van Nieuwenhoven 1012
Willem van Nieuwenhoven
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Schilderij, botter op zee 1013
Schilderij, botter op zee

Resultaat:

90 EUR

Willem van Nieuwenhoven 1014
Willem van Nieuwenhoven
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Schilderij, B.H. Bolink 1015
Schilderij, B.H. Bolink

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
G.J.H. Poggenbeek, koeien 1016
G.J.H. Poggenbeek, koeien

Resultaat:

350 EUR

Jan Holtrop 1017
Jan Holtrop
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Landkaart Zutphen 1018
Landkaart Zutphen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderijte op ivoor 1019
Schilderijte op ivoor

Resultaat:

100 EUR

J. Jansson 1780, koeien 1020
J. Jansson 1780, koeien
Startprijs 125 EUR
Louis W. van Soest, dorpsgezicht 1021
Louis W. van Soest, dorpsgezicht
Startprijs 900 EUR
Schilderij, boer met koeien 1022
Schilderij, boer met koeien
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Schilderij 1023
Schilderij

Resultaat:

40 EUR