07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Divers aardewerk 20e eeuw 2573
Divers aardewerk 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
Porseleinen groep, valsspeler 3207
Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 725 EUR
3-Delig kaststel 3343
3-Delig kaststel
Startprijs 40 EUR
Bronzen uil 3942
Bronzen uil

90 EUR

Glazen schaal op voet 4100
Glazen schaal op voet
Startprijs 200 EUR
Meissen halsvaas, verguld 4101
Meissen halsvaas, verguld

280 EUR

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald 4102
Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR
Rosenthal servies 4103
Rosenthal servies

300 EUR

Meissen, streublümchen 4104
Meissen, streublümchen

850 EUR

Meissen soepterrine 4105
Meissen soepterrine

250 EUR

9 Diepe borden 4106
9 Diepe borden
Startprijs 350 EUR
Kristallen schaal, Kosta Boda 4107
Kristallen schaal, Kosta Boda

250 EUR

9 Kleine bordjes 4108
9 Kleine bordjes
Startprijs 200 EUR
2 Porseleinen figuren 4109
2 Porseleinen figuren

45 EUR

8 Boterhambordjes 4110
8 Boterhambordjes
Startprijs 200 EUR
4 Delen Dresden porselein 4111
4 Delen Dresden porselein
Geen vanafprijs
Sauskom 4112
Sauskom
Startprijs 60 EUR
3 Diepe borden 4113
3 Diepe borden
Startprijs 100 EUR
Vaas, Salvador Dali 4114
Vaas, Salvador Dali
Startprijs 75 EUR
4 Gebaksbordjes 4115
4 Gebaksbordjes

150 EUR

Gebakbord 4116
Gebakbord

100 EUR

Royal Copenhagen,bordje 4117
Royal Copenhagen,bordje
Startprijs 20 EUR
Capodimonte sierbord 4118
Capodimonte sierbord
Startprijs 50 EUR
2 Imari dekselvazen 4119
2 Imari dekselvazen

80 EUR