Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Enkelloops geweer 975
Enkelloops geweer
Geen vanafprijs
parel collier 997
parel collier
Geen vanafprijs
parel collier 998
parel collier
Geen vanafprijs
ketting engel 999
ketting engel
Geen vanafprijs
Doos koperwerk 1871
Doos koperwerk
Geen vanafprijs
Doos divers tin 1872
Doos divers tin
Geen vanafprijs
Damhertgewei 1875
Damhertgewei
Geen vanafprijs
Doos met 5 reeëngeweien 1876
Doos met 5 reeëngeweien
Geen vanafprijs
Doos met 5 reeëngeweien 1877
Doos met 5 reeëngeweien
Geen vanafprijs
Doos met 25 tafellakens 1878
Doos met 25 tafellakens
Geen vanafprijs
Doos, meer dan 25 tafelkleden 1882
Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs
Doos, meer dan 25 tafelkleden 1883
Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs
Verkocht
Cloisonne vaas 2000
Cloisonne vaas

Resultaat:

200 EUR

Stoofje 2001
Stoofje
Geen vanafprijs
Verkocht
Grote salonlamp 2002
Grote salonlamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Scheepstelescoop 2003
Scheepstelescoop

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tinnen kan, Jugendstil 2004
Tinnen kan, Jugendstil

Resultaat:

80 EUR

2 Raamhorren 2005
2 Raamhorren
Geen vanafprijs
Verkocht
Doos diversen 2006
Doos diversen

Resultaat:

22 EUR

Verkocht
Satsuma olielamp 2007
Satsuma olielamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Satsuma lamp 2008
Satsuma lamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eikenhouten bordenrek 2009
Eikenhouten bordenrek

Resultaat:

15 EUR

Kerkkandelaar, 19e eeuw 2010
Kerkkandelaar, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Twee muzikanten 2011
Twee muzikanten
Startprijs 40 EUR