Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
's Rijksmunt jaarsets 1982-1992 2800
's Rijksmunt jaarsets 1982-1992

Resultaat:

60 EUR

Papua New Guinea 1975 2801
Papua New Guinea 1975
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Papua New Guinea 1975 2802
Papua New Guinea 1975

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bahamas 1974 Muntenset 2803
Bahamas 1974 Muntenset

Resultaat:

50 EUR

Fillipijnen 1975 Proof set 2804
Fillipijnen 1975 Proof set
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Panama 1975 Proof set 2805
Panama 1975 Proof set

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Trinidad & Tobago Proof set 1975 2806
Trinidad & Tobago Proof set 1975

Resultaat:

36 EUR

Verkocht
Barbados Proof set 1974 2807
Barbados Proof set 1974

Resultaat:

42 EUR

Verkocht
Belize proof set 1974 2808
Belize proof set 1974

Resultaat:

50 EUR

Virgin Islands royal silver proof set 1977 2809
Virgin Islands royal silver proof set 1977
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Belize Proof set 1974, sterling 2810
Belize Proof set 1974, sterling

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Panama 1978, 20 balboa, sterling 2811
Panama 1978, 20 balboa, sterling

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
100 Balboa 1975, goud 2812
100 Balboa 1975, goud

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
100 Dollar 1975, goud 2813
100 Dollar 1975, goud

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
100 Kina 1975, goud 2814
100 Kina 1975, goud

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Gouden 300 GLD munt 1980 2815
2x Gouden 300 GLD munt 1980

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Gouden 300 GLD munt 1980 2816
2x Gouden 300 GLD munt 1980

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
25 Dollar Jamaica, Prince Charles 2817
25 Dollar Jamaica, Prince Charles

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
25 Dollar Jamaica 1978, Proof 2818
25 Dollar Jamaica 1978, Proof

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Sovereigns of Europe 1976 complete set 2819
Sovereigns of Europe 1976 complete set

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
6x Canadese dollar, Proof 2820
6x Canadese dollar, Proof

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
25G 1973 Proof, Nederlandse Antillen 2821
25G 1973 Proof, Nederlandse Antillen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
25G 1976 Proof, Nederlandse Antillen 2822
25G 1976 Proof, Nederlandse Antillen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
25G 1979 Nederlandse Antillen 2823
25G 1979 Nederlandse Antillen

Resultaat:

15 EUR