Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen inktstel, marmer 2964
Bronzen inktstel, marmer
Startprijs 240 EUR
Bronzen Marly horses 3950
Bronzen Marly horses
Startprijs 300 EUR
Houten engel ca. 1850 3951
Houten engel ca. 1850
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 3952
Bronzen beeld

Resultaat:

55 EUR

Chinees bronzen figuur ca. 1900 3953
Chinees bronzen figuur ca. 1900
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeld 3954
Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR
Bronzen beeld, Verboekhoven 3955
Bronzen beeld, Verboekhoven
Startprijs 300 EUR
Bronzen putto ca. 1880 3956
Bronzen putto ca. 1880
Startprijs 200 EUR
Bronzen leeuw 3957
Bronzen leeuw
Startprijs 550 EUR
Bronzen herdershonden, Cartier 3958
Bronzen herdershonden, Cartier
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen leeuwtje 3959
Bronzen leeuwtje
Startprijs 175 EUR
Houten figuur, visser 3960
Houten figuur, visser
Startprijs 140 EUR
Beeld, paard 3961
Beeld, paard
Startprijs 300 EUR
Houten leeuw 3962
Houten leeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Dame op schildpad 3963
Dame op schildpad

Resultaat:

145 EUR

Bronzen beeldje, meisje 3964
Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur 3965
Bronzen figuur
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Bronzen staande naakte dame 3966
Bronzen staande naakte dame

Resultaat:

90 EUR

Beeld, Rodin 3967
Beeld, Rodin
Startprijs 150 EUR
Brons, 19e eeuw, halve ring 3968
Brons, 19e eeuw, halve ring
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen vogel 3969
Bronzen vogel

Resultaat:

75 EUR

Bronzen sierschotel 3970
Bronzen sierschotel
Startprijs 700 EUR
Houten figuur 3971
Houten figuur
Startprijs 100 EUR
Compositie beeld 3972
Compositie beeld
Startprijs 40 EUR