Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Skeletklok in etui 2606
Skeletklok in etui
Startprijs 75 EUR
Vuurvergulde pendule 3000
Vuurvergulde pendule
Startprijs 350 EUR
Kolompendule, centrale seconde 3001
Kolompendule, centrale seconde
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Amsterdammer 3002
Amsterdammer

Resultaat:

6.250 EUR

Bronzen pendule 60-er jaren 3003
Bronzen pendule 60-er jaren
Startprijs 300 EUR
Franse pendule 3004
Franse pendule
Startprijs 250 EUR
Klokkenstel 3005
Klokkenstel
Geen vanafprijs
Vuurvergulde pendule 3006
Vuurvergulde pendule
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Keramische klok 3007
Keramische klok

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Pendulestel 3008
Pendulestel

Resultaat:

375 EUR

Friese staartklok 3009
Friese staartklok
Startprijs 800 EUR
Majolica klokje 3010
Majolica klokje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Klokkenstel 3011
Klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
1-Gewichts regelateur 3012
1-Gewichts regelateur

Resultaat:

210 EUR

Luikse klok 3013
Luikse klok
Startprijs 1.100 EUR
Comtaise,stationsklok 3014
Comtaise,stationsklok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Jugendstil vaas 3015
Jugendstil vaas

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Art Deco klokkenstel 3016
Art Deco klokkenstel

Resultaat:

20 EUR

Engelse staande klok 3017
Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR
Engelse staande klok 3018
Engelse staande klok
Startprijs 350 EUR
Design klokje 3019
Design klokje
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Pendule 3020
Pendule

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vrijslinger 3021
Vrijslinger

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Junghans tafelklok 3022
Junghans tafelklok

Resultaat:

60 EUR