Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdammer 3002
Amsterdammer

Resultaat:

6.250 EUR

Verkocht
Haantjesklok 3080
Haantjesklok

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3053
Friese stoelklok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 1850 3032
Vuurvergulde pendule 1850

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse bronzen pendule 3047
Franse bronzen pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Marmeren klokkenstel 3039
Marmeren klokkenstel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3086
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3082
Franse tafelklok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Kolompendule ca. 1870 3070
Kolompendule ca. 1870

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3074
Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Pendulestel 3008
Pendulestel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3040
Friese staartklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jugendstil klok 3083
Jugendstil klok

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Duitse gewichten regelateur 3033
Duitse gewichten regelateur

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3011
Klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
1-Gewichts regelateur 3012
1-Gewichts regelateur

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Comtaise 3044
Comtaise

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Marmeren klokkenstel ca. 1880 3025
Marmeren klokkenstel ca. 1880

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Marmeren pendule, cavalrie 3026
Marmeren pendule, cavalrie

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vrijslinger 3021
Vrijslinger

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jugendstil vaas 3015
Jugendstil vaas

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Pendule 3020
Pendule

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Oud tafelklokje 3077
Oud tafelklokje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kolompendule ca. 1910 3057
Kolompendule ca. 1910

Resultaat:

110 EUR