Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
93 Delen zilver bestek 25
93 Delen zilver bestek

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zilveren bouilloir 67
Zilveren bouilloir

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren servies 169
Zilveren servies

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Zilveren kan 440
Zilveren kan

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 224
Zilveren theeservies

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 37
Zilveren theeservies

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 186
Zilveren theeservies

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret 466
Zilveren cabaret

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren zoutvat 453
Zilveren zoutvat

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 97
Zilveren koffiekan

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Zilveren strooiers 198
2 Zilveren strooiers

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren hengselmandje 171
Zilveren hengselmandje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren wijnkelk 194
Zilveren wijnkelk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Dekselbus Spaans zilver 91
Dekselbus Spaans zilver

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Zilveren theebus 212
Zilveren theebus

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren sigarettendoos 264
Zilveren sigarettendoos

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren suiker- en melkkan 455
Zilveren suiker- en melkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 11
Zilveren kandelaar

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren Chinees bord, 19e eeuw 165
Zilveren Chinees bord, 19e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Kristallen karaf, zilveren montuur 24
Kristallen karaf, zilveren montuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren kelk 297
Zilveren kelk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theebus, zilv. dop 324
Theebus, zilv. dop

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden vestzakhorloge 438
Gouden vestzakhorloge

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren wijnkelk 119
Zilveren wijnkelk

Resultaat:

190 EUR