07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Meissen, streublümchen 4104
Meissen, streublümchen

850 EUR

12 Kop &13 Schotels 4210
12 Kop &13 Schotels

450 EUR

Trekpotje 4654
Trekpotje

450 EUR

6 Chinese borden 4140
6 Chinese borden

425 EUR

12 Kopjes 4650
12 Kopjes

400 EUR

6 Borden, Quilong 4348
6 Borden, Quilong

350 EUR

Rosenthal servies 4103
Rosenthal servies

300 EUR

Meissen halsvaas, verguld 4101
Meissen halsvaas, verguld

280 EUR

5 Chinese borden 4569
5 Chinese borden

275 EUR

Meissen soepterrine 4105
Meissen soepterrine

250 EUR

Kristallen schaal, Kosta Boda 4107
Kristallen schaal, Kosta Boda

250 EUR

Kanton vaas 4201
Kanton vaas

250 EUR

Melkkannetje 4652
Melkkannetje

225 EUR

Diverse serviesdelen 4271
Diverse serviesdelen

220 EUR

Kapitale schotel ca. 1900 4156
Kapitale schotel ca. 1900

210 EUR

Imari schotel 4122
Imari schotel

200 EUR

2 Dekselpotjes, 19e eeuw 4360
2 Dekselpotjes, 19e eeuw

200 EUR

5 Chinese miniaturen 4668
5 Chinese miniaturen

200 EUR

Pijpvaasje, 17e eeuw 4528
Pijpvaasje, 17e eeuw

180 EUR

Meissen mocca servies 4725
Meissen mocca servies

180 EUR

Meissen servies 4726
Meissen servies

180 EUR

2 Fam. Rose bordjes 4471
2 Fam. Rose bordjes

175 EUR

2 Ovale schalen 4732
2 Ovale schalen

175 EUR

Ivoren doosje 4215
Ivoren doosje

160 EUR