Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Metalen kroonluchter 2437
Metalen kroonluchter

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Scheepstelescoop 2003
Scheepstelescoop

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Duits gezangboek, zilver beslag 2076
Duits gezangboek, zilver beslag

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Cloisonne vaas 2000
Cloisonne vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Empire vazen 2244
2 Empire vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kroonluchter 2439
Kroonluchter

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Globus 2385
Globus

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Frans geweer 2083
Frans geweer

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Duits jachtgeweer 2230
Duits jachtgeweer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5-Delig tuinset 2361
5-Delig tuinset

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Likeurkeldertje 2059
Likeurkeldertje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Stoof met inlegwerk 2365
Stoof met inlegwerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen beeld De Denker, skelet 3941
Bronzen beeld De Denker, skelet

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen wandlamp 2296
Bronzen wandlamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2172
Bronzen hanglamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vuurvergulde kandelaar 2022
Vuurvergulde kandelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse kachel 2090
Franse kachel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen lamp 2297
Bronzen lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vernikkelde godslamp 2438
Vernikkelde godslamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Plafondlamp 2016
Plafondlamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hostiehouder 2307
Hostiehouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Cloisonne vaasjes 2346
2 Cloisonne vaasjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Thee-cassette 2428
Thee-cassette

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tinnen kan, Jugendstil 2004
Tinnen kan, Jugendstil

Resultaat:

80 EUR