07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Jan te Wierik 1031
Jan te Wierik

4.250 EUR

Schilderij met poezen, vergulde lijst 1004
Schilderij met poezen, vergulde lijst

2.250 EUR

J.H.B. Koekoek 1010
J.H.B. Koekoek

2.250 EUR

Evert Moll 1024
Evert Moll

1.750 EUR

Schilderij, W. Dommersen 1445
Schilderij, W. Dommersen

1.500 EUR

Schilderij, W. Dommersen 1446
Schilderij, W. Dommersen

1.500 EUR

M. de Jongere, havengezicht 1000
M. de Jongere, havengezicht

950 EUR

Corneille, litho 1428
Corneille, litho

800 EUR

August W. van Voorden 1135
August W. van Voorden

600 EUR

M. de Jongere, aquarel 1400
M. de Jongere, aquarel

475 EUR

Jan Hoogsteijns, "Augustus" 1114
Jan Hoogsteijns, "Augustus"

450 EUR

G. Sedatis Grosser. stilleven 1337
G. Sedatis Grosser. stilleven

450 EUR

Wijnands 1427
Wijnands

450 EUR

Arnout van Gilst 1058
Arnout van Gilst

400 EUR

Xeno Münninghof 1011
Xeno Münninghof

350 EUR

G.J.H. Poggenbeek, koeien 1016
G.J.H. Poggenbeek, koeien

350 EUR

Monogram 1052
Monogram

350 EUR

Schilderij, Mori Kinsen 1206
Schilderij, Mori Kinsen

350 EUR

Wim Izaks 1435
Wim Izaks

350 EUR

Jan Cossaar, kerkinterieur 1053
Jan Cossaar, kerkinterieur

300 EUR

Henk Schuring 1204
Henk Schuring

300 EUR

Vossenjacht 1436
Vossenjacht

300 EUR

W. van Norden 1134
W. van Norden

250 EUR

Schilderij, B.H. Bolink 1015
Schilderij, B.H. Bolink

235 EUR