07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Amsterdammer 3002
Amsterdammer

6.250 EUR

Jan te Wierik 1031
Jan te Wierik

4.250 EUR

Schilderij met poezen, vergulde lijst 1004
Schilderij met poezen, vergulde lijst

2.250 EUR

J.H.B. Koekoek 1010
J.H.B. Koekoek

2.250 EUR

Koffer met 50 Rembrandt munten 2963
Koffer met 50 Rembrandt munten

2.100 EUR

Eiken kabinet 3116
Eiken kabinet

1.900 EUR

Danziger boekenkast 3100
Danziger boekenkast

1.850 EUR

Evert Moll 1024
Evert Moll

1.750 EUR

93 Delen zilver bestek 25
93 Delen zilver bestek

1.600 EUR

Schilderij, W. Dommersen 1445
Schilderij, W. Dommersen

1.500 EUR

Schilderij, W. Dommersen 1446
Schilderij, W. Dommersen

1.500 EUR

Eikenhouten kuifkabinet 3165
Eikenhouten kuifkabinet

1.250 EUR

Brilj.klapcreolen WG 417
Brilj.klapcreolen WG

1.100 EUR

Zilveren bouilloir 67
Zilveren bouilloir

1.000 EUR

Metalen kroonluchter 2437
Metalen kroonluchter

1.000 EUR

Haantjesklok 3080
Haantjesklok

1.000 EUR

M. de Jongere, havengezicht 1000
M. de Jongere, havengezicht

950 EUR

Brilj.ring WG 373
Brilj.ring WG

900 EUR

Danziger bureau 3101
Danziger bureau

900 EUR

Mahoniehouten kabinet 3108
Mahoniehouten kabinet

900 EUR

Zilveren servies 169
Zilveren servies

875 EUR

Meissen, streublümchen 4104
Meissen, streublümchen

850 EUR

Corneille, litho 1428
Corneille, litho

800 EUR

Hollandse panelenkast 3123
Hollandse panelenkast

800 EUR