Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Koffer met 50 Rembrandt munten 2963
Koffer met 50 Rembrandt munten

Resultaat:

2.100 EUR

Verkocht
Sovereigns of Europe 1976 complete set 2819
Sovereigns of Europe 1976 complete set

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
100 Kina 1975, goud 2814
100 Kina 1975, goud

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Gouden 300 GLD munt 1980 2815
2x Gouden 300 GLD munt 1980

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Gouden 300 GLD munt 1980 2816
2x Gouden 300 GLD munt 1980

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
100 Balboa 1975, goud 2812
100 Balboa 1975, goud

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
10 Gulden Goud 1889 (ZF/P) 2920
10 Gulden Goud 1889 (ZF/P)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
100 Dollar 1975, goud 2813
100 Dollar 1975, goud

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
100 Gulden (goud) 1976 (FDC) (Suriname) 2932
100 Gulden (goud) 1976 (FDC) (Suriname)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
9 Munten 10 Francs Frankrijk, zilver 2957
9 Munten 10 Francs Frankrijk, zilver

Resultaat:

122 EUR

Verkocht
Panama 1975 Proof set 2805
Panama 1975 Proof set

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
9 Munten 2,5 gulden 1929-1943 2912
9 Munten 2,5 gulden 1929-1943

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
10 Zilveren munten 50 Shilling 2960
10 Zilveren munten 50 Shilling

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Verzamelboek met Zwitserse munten 2962
Verzamelboek met Zwitserse munten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
25 Dollar Jamaica, Prince Charles 2817
25 Dollar Jamaica, Prince Charles

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
25 Dollar Jamaica 1978, Proof 2818
25 Dollar Jamaica 1978, Proof

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Panama 1978, 20 balboa, sterling 2811
Panama 1978, 20 balboa, sterling

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
15 Zilveren munten 5 Mark 2958
15 Zilveren munten 5 Mark

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
7 Zilveren munten 100 Shilling 2956
7 Zilveren munten 100 Shilling

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
's Rijksmunt jaarsets 1982-1992 2800
's Rijksmunt jaarsets 1982-1992

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Belize Proof set 1974, sterling 2810
Belize Proof set 1974, sterling

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2,5 Gulden 1845 2909
2,5 Gulden 1845

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
9 Munten 2,5 gulden 1959- 1966 2913
9 Munten 2,5 gulden 1959- 1966

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
11 Munten 1 Gulden 1922-1943 2906
11 Munten 1 Gulden 1922-1943

Resultaat:

55 EUR