Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.
Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.
Vier Biedermeier stijl kersenkleurige stoelen met gezwart snijwerk en goudkleurig gedecoreerd ca. 1920 88x45x44cm. Cond.: G
Grote antieke dekenkist 18e eeuw rijkelijk uitgewerkt met 2 laden, floraal motief. SLot afwezig 80x156x56cm. Cond.: G
Zes vroeg Biedermeier mahoniehouten stoelen Hollands ca. 1810. Licht gebogen poten met Empire stijl rugleuning. Massief mahonie 86x49x52cm. Cond.: G
5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G
Engelse mahoniehouten spiegel buffetkast ca. 1910. Onderstel met 7 lades waarvan 5 met wortelnoten zijn belijmd. De andere twee hebben snijwerk. Bovenstuk met 4 facetgeslepen spiegels, pilaren en kroo...
Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G
Grote rijkbewerkte Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. Rococo stijl, de opzet heeft speciaal gebogen glas in de zijdelen 216x182x41cm. Cond.: U
Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G
Grote zware kluis gemaakt door de firma G. van Berkel te Gouda ca. 1990 in zeer goede staat. Met origineel slot en sleutel 103x59x76cm. Cond.: U
Hollandse eikenhouten Empire schuine klepsecretaire ca. 1820 met 2 grote lades en 2 kleine lades. Binnenwerk met 4 lades, 1 deurtje en 2 geheime vakjes. Groen lederen blad 108x94x47cm.
Danziger barokstijl acht-hoekige bijzettafel ca. 1910. In de poot bevindt zich een deurtje om drankflessen op te bergen 66x85x85cm.
Antieke Engelse vitrine ca. 1930 van massief mahonie (zijkanten glas) met mooi snijwerk en losse voet . 175x114x42cm. Cond.: G
4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse Hollandse Empire secretaire ca. 1830. Mahonie gefineerd op eiken. Binnenwerk met 6 lades en deurtje met daarachter een laadje. Mahoniehouten zuiltjes met koperen capitellen. De secr...
Duitse eikenhouten Grunderzeit kast ca. 1890 met spiegel en lade. Originele kroon 236x115x39cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse Hollandse Biedermeier secretaire ca. 1870. Mahonie gefineerd op vurenhout. Binnenwerk met 5 lades en deurtje (achter het deurtje weer een lade). De secretaire bevindt zich in ongere...
Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.
Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G
Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G
Moderne nieuw gestoffeerde blauwe tweezitsbank. Recentelijk gestoffeerd voor € 2000,00 82x90x160cm. Cond.: G