Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4-Rijig parelcollier
Resultaat: 35 EUR

Collier van multi-colour kweekparels, 4 rijig. L55-60 cm., sluiting zilver 925/000

Collier met ameth/peridot
Resultaat: 25 EUR

Collier gemaakt van amethist, peridot en zilveren tussenbolletjes L.44 cm., sluiting zilver 925/000

Kettting
Resultaat: 25 EUR

Koordketting zilver 925/000 L.45 cm., 5.5 gr.

Kunziet ketting
Resultaat: 22 EUR

Kunziet ketting L.44 cm., magneet sluiting zilver 925

3-Rijig parel/onyx collier
Resultaat: 20 EUR

3-Rijig collier van kweekparels en onyx . L. 45-50 cm. Sluiting zilver 925/000

Parel collier/hart
Resultaat: 20 EUR

Creme kleurige barock kweekparel collier L.45 cm.,waaraan een zilveren kliphanger in de vorm van een hart, sterling zilver 925/000,bezet met zirkonias. ø 12.5 mm.

Collier granaat
Resultaat: 20 EUR

Collier zilver 925/000 met een granaat cabochon en 4 granaatbolletjes. L.45cm.ca. 6.25 gr.

Medaillon ketting
Resultaat: 20 EUR

Ketting zilver 925/000 waaraan een medaillon in de vorm van een hart, bezet met robijn,citrin,peridot,amethist,aquamarijn en bergkristal. hart 24x32 mm.,L.ketting 45 cm., Totaalgew.ca.10.9gr.

Parel/peridot collier
Resultaat: 15 EUR

Collier van gefacceteerde peridot en 1 kweekparel. L 42-47 cm., sluiting zilver 925/000

Ketting met abalone hanger
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.

Ketting zilv.engel
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.

Zilv.ring met jade
Resultaat: 13 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met jade, ø 58, Br.17 mm., ca.31 gr.