Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdammer
Resultaat: 6.250 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast, gesigneerd J.N. De Graaf Den Haag. Gedragen op klauwpoten, dubbelgebogen kap met openwerkt zaagwerk en gestoken toog. Uurwerk met volle kalender...

Haantjesklok
Resultaat: 1.000 EUR

Originele haantjesklok met schotelplaat en draadslinger, Frankrijk 1780-1790, Handdruk als symbool van broederschap (Franse revolutie). Fraai gerestaureerd, goedlopend/slaand.Op wijzerplaat gemerkt:D...

Friese stoelklok
Resultaat: 750 EUR

Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U

Vuurvergulde pendule 1850
Resultaat: 550 EUR

Antieke bronzen vuurvergulde Franse pendule met emaille wijzerplaat ca. 1840. Voorstelling van een bloemenverkoopster met bloemenmand. 43x31x12cm. Cond.: U

Franse bronzen pendule
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850. Uurwerk gestempeld met medaille D'argent. Edelman met paard. Rijkelijk gedecoreerd met vuurvergulde voorwerpen (mand, hamer enz.) Louis Seiz...

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 450 EUR

Antiek 3-delig pendulestel van marmer met brons ca. 1880. Frankrijk, Louis Seize 2e periode. Gestempeld F. marti Paris Medialle D'or. In zeer goede staat 44x22x12cm. en 28x10x10cm. Cond.: U

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 450 EUR

Vuurvergulde pendule 1e helft 19e eeuw met zittende edelman. Slinger mist H.: 44,5cm.

Franse tafelklok
Resultaat: 425 EUR

Zeer decoratieve Franse tafelklok, 1e helft 20e eeuw,notenhout met bronzen ornamenten.Zijkanten van de klok met glas, wijzerplaat met witte cartouches waarop kobaltblauwe Romeinse cijfers.Gemerkt: Mon...

Kolompendule ca. 1870
Resultaat: 400 EUR

Antiek Franse kolompendule 19e eeuw van notenhout met inlegwerk. Vuurvergulde ornamenten en capitellen. Emaille wijzerplaat, uurwerk gemonogrammeerd G.A. 51x26x15cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Antiek eikenhouten Friese staartklok ca. 1800. geheel origineel met figuren en beschildering. Bevat mechaniek met in de toog een bewegende putto met trompet 141x36x21cm. Cond.: U

Pendulestel
Resultaat: 375 EUR

Kapitaal 3 delig klokkenstel, Frankrijk 1880, bronskleurig. Bestaande uit een klok op marmeren voet voorstellend een mucicerende dame met harp, en 2 bokaal vazen met engelen figuren.(dame mist stukje ...

Friese staartklok
Resultaat: 300 EUR

Antieke Friese staartklok met eiken kast vroeg 19e eeuw. Originele beelden en beschildering op de wijzerplaat (wekkerstand) 130x35x21cm. Cond.: G

Jugendstil klok
Resultaat: 270 EUR

Decoratieve jugendstil klok, Frankrijk ca. 1900, compositie groen gepatineerd,aan voorkant een staande jugendstil dame. Wijzerplaat met witte emaille cartouches voorzien van kobaltblauwe Romeinse cijf...

Duitse gewichten regelateur
Resultaat: 260 EUR

Antieke grote Duitse gewichten regelateur van notenhout. Gemonogrammeerd Verso ca. 1890 112x42x18cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Antieke 3-delig Frans pendulestel, ca. 1890, met een beeld "Danse par Ruchot". Groen marmer met compositie en een emaille wijzerplaat. Beschadigd compositie (wel aanwezig) 74x37x21cm. en 2 bokaal vaze...

1-Gewichts regelateur
Resultaat: 210 EUR

Antieke 1-gewichts regelateur zwartgekleurd, Weens model met aan de zijkant glas, ongesigneerd ca. 1870 105x27x14cm. Cond.: G de darm van de gewicht ophaging is geknapt.

Comtaise
Resultaat: 200 EUR

Antieke Frans comtaise ca. 1880 met emaille wijzerplaat en mooi uitgewerkte toog. Voorstelling van een jager met hond. Originele harpslinger 41x26x14cm.

Marmeren klokkenstel ca. 1880
Resultaat: 180 EUR

Antieke marmeren 3-delige klokkenstel, bestaande uit eenkolompendule ca. 1880 . waarop een bronzen leeuw (Neo Classisisme) 35x26x12cm. en 2 amfoor vormige vazen 27x11x9cm. Cond.: G

Marmeren pendule, cavalrie
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G

Vrijslinger
Resultaat: 150 EUR

Antieke Junghans vrijslinger regelateur met bijzondere Jugendstil wijzerplaat en slinger. Getoogde notenhouten kast compleet met kroon en tollen 99x41x20cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Resultaat: 135 EUR

Jugendstil vaaspendule ca. 1900 geëmailleerd. Rijkelijk gedecoreerd met bloemdecor in zweepslag motief. Bronzen voet en sierwerk in uitmuntende staat. Porseleinen wijzerplaat 56x26x17cm. Cond.: U

Pendule
Resultaat: 130 EUR

Antieke bronzen vuurvegulde Franse pendule ca. 1900 met porseleinen wijzerplaat in Louis Quinze stijl. Voorstelling van een staande jongen naast de pendule met rocailles 24x22x12cm. Cond.: G

Oud tafelklokje
Resultaat: 120 EUR

Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U

Kolompendule ca. 1910
Resultaat: 110 EUR

Antieke kolompendule ca. 1900. Duitland pfeilkreuz. Mahoniegekleurde kast. Compleet 36x14x22cm. Cond.: G