Memory ring WG 585/000 met briljant ca. 0.20 crt., ø54, ca. 1.8 gr.
Verguld zilveren geboortelepel versierd met moederfiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.
Antieke Hollands zilveren brandewijnkom uit 1895, rijkelijk geciseleerd. 835/000 ca. 66gr. ø8cm. Cond.: U
Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.
Driedelig slacouvert voorzien van zilveren heft begin 1900. 830/000 Cond.: G
Antiek Hollands zilveren vingerhoed 835/000 ca. 3gr. Cond.: G
Antieke bijbel uit 1870 "Het Nieuwe Testament" met zilveren slot. 15,5x11x5cm. Cond.: G
Zeer fraaie zilveren dienschaal op pootjes met half opengewerkte rand, voorzien van twee handgrepen. 925/000 ca. 628gr. 7,5x38x20cm. Cond.: U
Antieke bijbel uit 1848 met twee zilveren sloten in prima staat. 14,5x10x7cm.
Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U
Zilveren knottenkistje, voorzien van gedreven florale motieven 835/000 ca. 126gr. 4x8x5cm. Cond.: U
Slavenarmband GG 585/000 licht bol breedte 10.7 mm.ø ,5.5x6 cm.17.9 gr.
Omega ketting, 1 kant WG 585/000 andere kant GG 585/000. L.44 cm. ca. 7.4 gr.
Hanger RG585/000 bezet met een zeer fijne melkopaal cabochon met intensieve kleur,25x20x9, ø1.5mm.,L.46 mm.,rondom bezet met pareltjes. 13.7 gr.
Oorstekers WG 585/000 bezet met een opaal en briljant ca.0.40 crt. ø 1.3 cm, ca.4.6 gr..
Ring GG 585/000 met een ovaal opaalmatrixcabochon, 12x10 mm.,ø55, 8.2 gr.
Hanger van bergkristal in de vorm van een olifant, bezet met GG en een oog van gefacceteerde Robijn.
Damesarmband horloge GG met milaneseband. Horloge moet gerepareerd worden.
Longines heren polshorloge van de serie La Grande Classique. Kwarts uurwerk ca. 15 jaar oud in goede conditie.
Rado heren polshorloge. model Anna digi. Double keramiek en met double keramiek band (bevat extra schakel). Incl. taxatieraport Cond.: G
Handgegraveerde zilveren aspergetang. 835/000 ca. 133gr. L.: 23cm. Cond.: U
Set vleesdienvorkjes met silverplated heften, model puntfilet 15cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Cond.: G
Zilveren sigarenkoker, Havanna maat voor de echte sigarenroker 925/000 ca. 75gr. 18xø2cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren chatelaine. MT: HS 835/000 ca. 74gr. Cond.: U
Zeer fraai ajourgezaagde zilveren hengselmand op voet 925/000 ca. 765gr. 12x32x20cm. Cond.: U
Zakhorloge GG 585/000 , glas en sleutel ontbreken, achterkant met beschildering.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang en Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Gouden vestzakhorloge 8 krt. (double) ca. 1900, cilindergang.
Engels zilveren zakhorloge ca. 1860, ankergang, sec. wijzer ontbreekt. Incl sleutel,Parsons & Son Bristol
Diverse horloges. 4 Zakhorloges en 2 armbandhorloges voor heren 20e eeuw. beschadigd Cond.: M
Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.
Nederlandse onderscheiding in etui met zilveren kroontje en basement Cond.: U
Mooi zilveren Wilkens roomstel op vier pootjes met vergulde binnenzijde 835/000 ca. 178gr. H.: 8cm. Cond.: U
Zilveren pillendoosje, Hollands gekeurd ca. 1960, MT: J. Niekerk ca. 22gr. ø3,5cm.
Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep met zwarte steel 1892. 835/000 ca. 62gr. L.: 23cm. Cond.: U
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Twee sterling zilveren strooiers 925/000 ca. 190gr. H.: 11cm. Cond.: U
Mooie antieke Hollands zilveren handgegraveerde taartschep. MT: VdB JFJ van den Broek Amsterdam, Delft 1899-1921. 835/000 ca. 108gr. 28cm. Cond.: U
Sterling zilveren peper & zoutstel 925/000 ca. 38gr. H.: 8cm. Cond.:U (klein deukje)
Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U
Bijzonder mooi antiek zilveren taartmes. MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven 188-1893. 835/000 ca. 110gr. L.: 32cm. Cond.: U
Twee fraai bewerkte zilveren tafelkandelaars 925/000 ca. 740gr. H.: 25cm. Cond.: U
Bloedkoraal collier, L.58 cm., sluiting WG 585/000 bezet met een bloedkoraal.
Collier van bloedkoraal met hanger. 8 GG 585/000 bolletjes, bolsluiting GG 585/000 hanger GG 585/000 bezet met een bloedkoraal, L.45-48 cm.
Collier van staaf-koraal, koraal staafjes 5-38 mm. met metaal sluiting. L.46 cm.
Hanger GG 585/000 bezet met een bewerkte bloedkoraal. L.3.5 cm.
Armband, 3 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waaraan 12 bolletjes GG 585/000 en 2 bloedkoralen op sluiting. L.19 cm.
Mooie Engels zilveren kandelaars, birmingham, jaarletter J: 1933 H.: 27cm. Voet: 10x10cm. Cond.: U
Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1884 met zilveren knipslot in uitstekende conditie. 16x9x5cm.
Kristallen menageset op zilveren blad met hengsel 800/000 ca. 121gr. Cond.: U