8 Kunststof motoren (geel) gemerkt Maisto China 6x11x3cm. Cond.: G
Oud machinepistool WO II, model NB835 1943, waarschijnlijk Rusland in zeer goede staat. Onbruikbaar gemaakt 80x19x15cm. Cond.: G
Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M
Antieke handbeschilderde lakdoos ca. 1800 met Breugheliaanse voorstelling van een taveerne met 7 figuren. In zeer goede staat 2,5xø11,5cm. Cond.: G
Bijzonder koppel frontladers in originele cassette. Gemonogrammeerd "J.G. 1st May 1825". Compleet met kruithoorn, kogelknipper en gereedschap, in zeer goede staat 9x40x31cm. Cond.: U
Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G
Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)
Antieke 2-lichts plafonniere van messing met kristal ca. 1900. 37xø29cm. Cond.: G
Flipperkast van Bally, type Atlantis, model 2006, . Werkt op guldens, inclusief sleutel. Geheel in werkende staat en goede conditie. Onder andere de volgende functies: Flippers (2), Pop bumpers (3), M...
Lamp in de vorm van een adelaar compleet uitgewerkt uit marmer. Lampekapjes zijn gemaakt van Albast. De ogen van de adelaar zijn van glas, gemaakt ca. 1930. Snavel is gelijmd 38x32x24cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G
Staande Art Deco lamp 1e helft 20e eeuw, electrisch met 1 fitting. Voet is van zwart gelakt gietijzer, kap is van melkglas H.: 140cm. Cond.: G
Twee grote siercoupes 20e eeuw met marmer en verguld metaal in classisistische stijl. In zeer goede staat 47xø14cm. Cond.: U
Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,
Antieke Engelse messing weegschaal op houten plaquette ca. 1900 met gewichten. Gemerkt C.W. Breckwell LTD, makers Birmingham England 36x35x17cm. Cond.: G
Grote antieke schilpaddoos 19e eeuw met origineel slot (barst in het deksel) 4,5x11x16cm.
Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G
Hedendaags glas-in-lood raam met Tiffany techniek 2e helft 20e eeuw. Handwerk met voorstelling van twee papegaaien 62x51cm. Cond.: G
Grote antieke barok gobelin wandkleed ca. 1900 in zeer goede staat (vergeeld). Prachtige voorstelling met figuren in een bos 210x200cm. Cond.: G
Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U
Zeer klein 19e eeuws enkelloops damespistooltje met mahoniehouten kolf. Pistool functioneerd goed 12x6cm. Cond.: G
Antieke Decanter wijnschenker voor de sommelier in messing uitgevoerd met notenhouten voet ca. 1900 35x40x20cm. Cond.: G
Twee grote antieke bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl 43x25x17cm. Cond.: G
Drie antieke vuurvergulde wandlampen ca. 1900 in Empire stijl 22x28cm. en 23x14cm. Cond.: G
Twee antieke messing pronkglazen in classisistische stijl ca. 1880, vermoedelijk Frankrijk 26x24x7cm. Cond.: G
Grote bronzen scheepsbel 19e eeuw, in zeer goede staat 17xø17cm. Cond.: G
Oude grote bronzen scheepsbel met opschrift "Aangeboden door het personeel aan de heer F.J.M. Wientjes ter gelegenheid van zijn 50e verjaardag op 9 mei 1976" 30xø30cm. Cond.: G
Antieke Aziatische gobelin 18e/19e eeuw, Japans of Chinees. Voorstelling met draken in goede staat 146x138cm. Cond.: G
Oude bronzen cloisonne vaas, Japans 20e eeuw. Voorstelling van een draak en bloemdecor in goede staat 31xø24cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse samovaar van rood- en geelkoper. Mooi exemplaar. Handvat afgebroken (wel aanwezig) 41x27x21cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws messing sieraden-opbergdoosje op voetjes. Rondom rijkelijk bewerkt met irissen en figuren 5x7x6cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse snuiffles van schildpad met been. Japans met familieteken op de bodem 7,3x2,7x2,7cm. Cond.: U
Antieke kristallen 4-lichts plafonniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 18xø40cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten barometer 19e eeuw in goede staat 96x27x4cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Biedermeier schildpad lepeldoosje staand op benen bolpootjes met origineel slot en sleutels. 1 Stukje been is weg 5x15x75cm. Cond.: G
Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen piano-kaarskandelaars ca. 1880, vermoedelijk Duitsland 24x12x7cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp/plafonniere, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
2-Delig Art Deco stel, gesigneerd Irman. 1x Design vaas van aluminium, mooi bewerkt 27xø18cm. en 1x design schaal 8xø37cm. Cond.: G
Mooi uitgewerkt metalen heilig kruis met wijwaterbakje, gemonteerd op een houten wandplaquette 38x23x7,5cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Vuurvergulde Empire stijl kaarsenkandelaar 19e eeuw 29xø16cm. Cond.: G
Grote antieke gasbrander ca. 1900, gemerkt Diamantin en Bartel Germany (bedeukt) 39x35xø15cm. Cond.: G
Oud Engels mahoniehouten dienblad met inlegwerk ca. 1920 in zeer goede staat 5x27x24cm. Cond.: U
Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G
Antieke messing barometer ca. 1890 Holland, met standaard om neer te zetten 29x20x4,5cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehouten kapstok met 5 tegels (19e eeuw) en 6 haken (1 kapot) 88x35x10cm. Cond.: G
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met 5 tegels (19e eeuw) en 4 messing uitgewerkte haken 43x96x10cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met band ingelegd, Biedermeier. originele messing binnenbak en daarbij een messing zakketel 19e eeuw in zeer goede staat (gezwaluwstaart) 60xø37cm. Cond.: ...
Antieke pallisander fineer amandelvormige theedoos met bies ingelegd, 19e eeuw mooie kwaliteit 11,5x10x20,5cm. Cond.: U
Grote messing petroleumlamp met messing voet en kristallen reservoir. Neo Classicisme 72xø18cm. Cond.: G
Grote petroleumlamp ca. 1900 (geëlectrificeerd) met messing voet en kristallen reservoir 76xø16cm. Cond.: G
Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 met zeer grote losse lens (electrisch) 130x60x30cm. Cond.: R-G
Twee antieke bronzen sluitgewichten met diverse eikstempels 18e-19e eeuw. Compleet 6x10x8cm. en 2,5x5,5x4,5cm. Cond.: G
Antiek messing kroontje (6-lichts) 19e eeuw. Armen zijn genummerd en gestift (1 stift mist) 42x45cm. Cond.: G
1x Messing oorvaas 51xø26cm. 1x Koperen paraplubak (Daalderop Tiel) 54xø30cm. Cond.: G
Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U
Antieke koperen paraplubak met wildvoorstelling ca. 1900 56xø22cm. Cond.: G
Prachtige roodkoperen appelketel 19e eeuw, gezwaluwstaart 36x34xø27cm. Cond.: G
Hollandse Art Nouveau barometer ca. 1930. Roodkoper, ruitvormig model. Licht gehamerd en gedreven. gemerkt HV 38x22x5cm. Cond.: G
Drie delen messing 20e eeuw. 1x Jardiniere met bronzen hengsel met voorstelling van een draak 13xø20cm. 1x Messing treef ca. 1900 34x16cm. 1x Schenkkan 2e helft 20e eeuw 19xc17xø12cm. Cond.: G
3 Delen koper en 1 deel tin 20e eeuw (maat, ketel, schenksteelpan en blik). Cond.: G
Reis schrijfsetje ca. 1900 met zwarte laktechniek ingelegd met parelmoer en beschilderd. Binnenwerk met 2 inktpotjes, pennenhouder en diverse vakjes. Zwarte lak heeft cracele 26x20x16cm. Cond.: G
Antieke kopergeslagen wandversiering ca. 1900 met koperbeslagen noten lijst. Voorstelling van een fazant, haas en snip hangend aan een koord
Koperen Heilig avondmaal (kopergeslagen) met mahoniehouten omlijsting 20e eeuw 69x45cm. Cond.: U
Twee 19e eeuwse boeken, dichterlijke werken. 1x van Vondel 1x van P.A. de Gewestet met orignele kaft in redelijke staat 15x9cm. en 16x12cm. Cond.: R
Duits fotoalbum met diverse afbeeldingen en foto's van koningshuizen van Europa. 1e Kwart 20e eeuw 31x23cm. Cond.: G
Antieke kerkbijbel met origineel lederen band en rococo opdruk. "1802 Dordrecht van H.M. Heer". Met barok prenten in goede staat 5x14,5x8,5cm. Cond.: G
Zeldzame vroeg barok "Bilder Bibel" anno 1743 met origineel lederen band en 800 afbeeldingen met spreuken. Copenhagen van Christoph Georg Glafing 2,5x14,5x9,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U
Drie antieke Hollandse boeken. 2x De Prins uitgave N.J. Boon te Amsterdam (vele illustraties) ca. 1910 4x36x28cm. 1x Studenten almanak groningen 1838 van W. van Boekeren 2x16,5x11cm. Cond.: G
Map militaria Duitsland, cavalerie regiment 15 met diversen Derde Rijk 32x24cm. Cond.: R
"Robinson Crusoë Adventures", uitgegeven door Imprimerie J. Claye Paris 1876 Bernardin-Bechet Editeur avec une preface sur Daniël Foe. Met 40 afbeeldingen 3,5x17x12cm. Cond.: G
Ovaal pallisanderhouten paneel met Oosters inlegwerk van houtsoorten en been ca. 1900 30x23cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris ca. 1900 zonder schede met een houtgesneden uil als handgreep 46cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk Charleville met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect, 34x6x14cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk St. Etienne met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect 36x6x14cm. Cond.: R
Antiek dubbelloops voorlader 19e eeuw met hardhouten kolf. 1 Haan weigert 22x12x3cm. Cond.: R
Orientaals vuurwapen (voorlader) ca. 1900 bekleed met ivoor en edelstenen (plated) Cond.: G
Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G
Oude bajonet, vermoedelijk Duitsland (Teken met drie cirkels) in goede staat 53cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehout gefineerd schrijfkistje met origineel schrijfleer en twee keldertjes 18x51x25cm. Cond.: G
Oud dubbelloops hagelgeweer ca. 1900 met mahoniehouten kolf en gezwart gegraveerd metaal. gemerkt Herstal (geweer is onbruikbaar gemaakt) L.: 120cm. Cond.: G
Antieke likeurkelder ca. 1900 in eiken kast met 3 kristallen karaffen (1 beschadigd) en 4 kristallen likeurglazen. Mooi uitgewerkte kast en fraai nikkelen beslag 31x25x27cm. Cond.: G
Antieke Engelse eikenhouten barometer 19e eeuw in goede staat 100x31x5cm. Cond.: G
Grote Aziatische vaas 20e eeuw, gemaakt van kunststof. Rijkelijk bewerkt met figuren 32xø19cm. Cond.: G
Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G