Hendrikus Elias Roodeburg (1895-1987), drukwerk op papier, steendruk van Doesburg 32x26cm. Cond.: U
T. Principe, parkgezicht met spelende kinderen,olieverf op linnen, 50x70 cm. Cond:U
Klein, Landschap met koeien (ca. 1910) Gesigneerd Klein.Waarschijnlijk Duitse School, Olieverf op linnen 50x67 cm. Cond: G
Vossenjacht ,olieverf op paneel. Ongesigneerd Cond:G, 37x46 cm.
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, zittend vrouwelijk naakt 13,5x18,5cm. Cond.: U
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
Zeldzaam pendant omgeving Frans Hals anno 1630 - 1650. 1x Man met wijnglas (de proever) 1x Man met tabak (de ruiker). Oudere bedoeking en restauratie. Algemeen in goede conditie. 37x30cm. en 37x29cm. ...
Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), gemengde techniek op papier, meisje met hoed Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U
Louis Johan Hendrik Meijer (Amsterdam 1809 - 1866 Utrecht, diverse musea, maritiem schilder), olieverf op paneel, zeegezicht met diverse schepen en sloepen met figuren bij de kust 26x21cm. Cond.: U
Jan te Wierik 99 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 29x21cm. zichtmaat Cond.: U
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 81,5x112cm. Cond.: U
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, melktijd 60x40cm. Cond.: G
Tony Offermans (1854 den Haag - 1911 Laren) aquarel op papier, boereninterieur met meisje en koe in de stal. Mooie bladgouden lijst 62x43cm. Cond.: U
Landkaart van Dordrecht (gravure op papier), Brauw en Hogenberg 16e-17e eeuw met figuren en schepen. Handingekleurd in goede staat. Mooie mahoniehouten antieke lijst 50x32cm. Cond.: U
Jan Altink (1885 Groningen - Lid van de Groninger ploeg), gemengde techniek op papier, dorpsgezicht 65x49cm. Cond.: G
Jan Altink (1885 Groningen - Groninger ploeg schilder), gemengde techniek op papier, in het dok 50x64cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 121x116cm. Cond.: U
H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: Us
Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G
Willem Horselenberg (Rotterdam 1881 - 1961 Zeist), olieverf op linnen, zeilschepen langs de Ijssel 50x70cm. Cond.: G
Joseph Bles (Den Haag 1825 - 1875 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands dorpsgezicht met vele figuren en sloep 23x17,5cm. Cond.: U
Hugo Swaen (Amstelveen 1825 - 1910 Haarlem), romantisch landschap met gezicht op rivier en bomen. 3 Restauratieplekjes 58x80cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
Contstant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eendenfamilie 45x25cm. Cond.: G
Beint Mankes (Brummen 1918 - 1990 Laren), olieverf op linnen, stilleven met prunessen 85x70cm. Cond.: G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 40x27cm. zichtmaat Cond.: U
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U
J. Borg ca. 1920, olieverf op linnen, Bomkade te Dordrecht , 50x70cm. Cond.: G
Wolter Wiegerinck 1976, olieverf op paneel, wintergezicht 29x33cm. Cond.: G
Clement Bezemer (Zwijdrecht 1910 -), leerling van Cor Noltee, stilleven met bloemen, olieverf op linnen, 70x60cm. Cond.: U
Han van Meegeren (meestervervalser) (Deventer 1889 - 1947 Amsterdam), houtskool met vetkrijt op papier, religieuze voorstelling met jezus 58x48cm. Cond.: G
Han van Meegeren (meestervervalser) (Deventer 1889 - 1947 Amsterdam), houtskool met vetkrijt op papier, religieuze voorstelling (kleine vochtplekken) 48x58cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Hubert Sattler (Gottfried Stahly-Rychen) (1817 - 1904 Oostenrijk), olieverf op paneel, berglandschap met beek, figuren en geiten 27x21cm. Cond.: G
Grote landkaart Zwolle van Joan Blaeu (1571 - 1638) 17e eeuw. gravure op papier. Schuertje onderin bij de vouw 52x41cm. Cond.: G
Louis Willem van Soest (1867 Ned. Indië - 1948 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op een dorp in polderlandschap 61x30cm. Cond.: G
Gisela Sedatis Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel (speciale laktechniek), "Gezichten" 60x65cm. Cond.: U
F. Thomas 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G
Icoon van het Heilig Mandulion (gelaat van Jezus Christus ) in Petersburgse stijl. De icoon is bekleed met een fraaie zilveren rizza met ingegraveerde en uitgehamerde motieven in Oud Russische en neo-...
Icoon van Maria die haar zoon Jezus de borst geeft; zogenaamde melkvoedende Moeder Gods; Rusland eind 19e eeuw. 44x31cm.
Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Antiek miniatuur schilderij met ivoren lijst ca. 1900. Voorgedrukt en opgewerkt 10x11cm. Cond.: G
Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G
Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G
Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x38cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren en boten 40x50cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
Fulton 21e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G
Willem Alexander Knip (Amsterdam 1883 - 1967 Blaricum), olieverf op linnen, landschap met sloot en koeien (chips verf af) 35x45cm. Cond.: G
Aquarel op papier, ongesigneerd 18e-19e eeuw, romatisch landschap met waterval en figuur op brug, in ronde vorm ø16cm. Cond.: G
Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bosgezicht met waterval (18e eeuwse lijst) 48x64cm.
Elsa Rubbens 1939 (Waalwijk 1902- 1998 Delden), gemengde techniek op papier, de drie Koningen met Maria en kindje Jezus 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met jonge moeder en baby in de wieg 56x65cm. Cond.: G
Willem Witjens (Den Haag 1884 - 1962 Den Bosch), olieverf op linnen, kustgezicht Britannië 100x50cm. Cond.: G
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U
R. Gefaner ca. 1920 (Duitse school), olieverf op linnen, gezicht op moestuin aan een meer 60x46cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 82,5x105cm. Cond.: U
A. Derksen van Angeren, gravure op papier, havengezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt 46x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands landschap met molen en kerk 10x14cm. Cond.: G
Restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, interieur met lezende man 31x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch wintergezicht met figuren 15x18cm. Cond.: G
Aquarel op papier, ongesigneerd 19e eeuw. Bijzonder mooie kwaliteit. Twee fijn uitgewerkte figuren in een romantisch landschap. Waarschijnlijk restauratie in de lucht, opgehoogd met wit. 17x9cm. Cond....
Antal Berkes (1874 - 1938 Budapest), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 33x21cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H Dahl...) 20e eeuw Duitse school, olieverf op paneel, ganzenhoedster met geit en ganzen 18x24cm. Cond.: U
Jenny Kollenaar 2011, olieverf op paneel, Terra Tulips 60x60cm. Cond.: U
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 -1947 Den Haag), olieverf op linnen, schelpenvissers aan het strand 40x60cm. Cond.: G
A. van de Berg, olieverf op paneel, polderlandschap met molen aan het water 30x15cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, omgeving Jan Lievens (Leiden 1607 - 1674 Amsterdam), pentekening op papier. Inclusief documentatie materiaal 14x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Oosterse vrouw 40x50cm. Cond.: G
J.W.G. Boekwerf 1911, olieverf op linnen, landschap met visser in bootje 44x35cm. Cond.: G
Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno), litho op papier, moeder met kind in Larens interieur 14x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op metaal, Italiaanse school met paarden en figuren 24x18cm. Cond.: R
Elisabeth Schott 20e eeuw, aquarel op papier, abstracte compositie 38x47cm. Cond.: G
Landkaart Zutphen 17e eeuw (Jansonius?), gravure op papier 21x17,5cm. Cond.: G
Gesigneerd Paul Gauguin 20e eeuw, olieverf op paneel, landarbeiders 47x62cm. Cond.: G
Jos van Dijk (Bolsward 1913 - Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met houthakkers en paard 60x90cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met koets bij avond 60x80cm. Cond.: G
Jef van Leemputten (Werchter 1865 - 1948 Werchter), olieverf op paneel, landschap met pluimvee bij een drenkplaats 36x24cm. Cond.: G
A. Debeuf (Belgische school 20e eeuw), olieverf op linnen, boerenhuis met bospad 70x60cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 120x126cm. Cond.: U
C. Hooyberg (1916 Amsterdam - ), strandjutters te paard aan de kust 40x30cm. Cond.: G