Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.
Zeer fraaie grote Russich zilveren jat 1872, rijkelijk versierd met diverse applicaties en gekroonde adelaar op de bovenkant. 835/000 ca. 148gr. L.: 55cm. Cond.: U
Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G
Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een slede met vate. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G
Zilveren bonbonniere op voet met opengewerkte rand. "Fa. Wallace England" 925/000 ca. 180gr. 7xø15cm. Cond.: U
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren tasbeugel Hollands eind 1800 925/000 ca. 106gr. Cond.: G
Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Antieke Engelse zilveren snuifdoos, MT: BM. Voorzien van ambachtelijke motieven 925/000 ca. 100gr. 3x8x5cm. Cond.: U
Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U
Mooi rijkelijk bewerkte geheel zilveren wandelstok deelbaar in twee helften met leeuwekop handgreep 925/000 ca. 615gr. L.: 90cm. Cond.: U
Vijf zilveren miniaturen; De bierwagen, de fietser, de lantaarnopsteker, de eenzame violist en een schommelstoel 835/000 ca.58gr. Cond.: U
Zilveren kandijtafel op 3 pootjes met kiepbaar blad 925/000 ca. 121gr. 8x13x11cm. Cond.: G
Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.
Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U
Zilveren schaar 835/000 ca. 52,3gr. L.: 17,5cm. Cond.: U
Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.
Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw. 925/000 H.:8cm. Cond.: R
Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U
Fraai bewerkte zilveren dekseldoos op pootjes met roosknop 835/000 ca. 287gr. 10x13x8cm. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel 19e eeuw, buitenlands gekeurd 7cm. ca. 31gr.
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.
Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U
Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel Duits gekeurd ca. 1920. 830/000 ca. 14gr. 8cm.
Bijzonder fraaie zilveren gedachtenislepel waarvan de bak is voorzien van een medaillon op de achterzijde. 925/000 ca. 170gr. L.: 30cm. Cond.: U
Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U
Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U
4-Delig zilveren specerijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.
Drie antieke Hollands zilveren lepels 835/000 ca. 118gr. 20cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G
Vijf zilveren schaaltjes van Engeland tot het Midden (en verre) Oosten ca. 118gr. Cond.: G
Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw 925/000 H.:10cm. Cond.: Gedeukt
Antieke Hollands zilveren tashaak 1852 met typisch Hollandse handgravure. 835/000 ca. 40gr. 9cm. Cond.: U
Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G
Verguld zilveren geboortelepel versierd met moederfiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.
Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren brandewijnkom uit 1895, rijkelijk geciseleerd. 835/000 ca. 66gr. ø8cm. Cond.: U
Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G
Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.
Driedelig slacouvert voorzien van zilveren heft begin 1900. 830/000 Cond.: G
Antiek Hollands zilveren vingerhoed 835/000 ca. 3gr. Cond.: G
Antiek Hollands bijbeltje van Joh. Enschede en Zonen 1884 met originele lederen band en zilveren slot 4x12x7cm. Cond.: G
Antieke bijbel uit 1870 "Het Nieuwe Testament" met zilveren slot. 15,5x11x5cm. Cond.: G
Zeer fraaie zilveren dienschaal op pootjes met half opengewerkte rand, voorzien van twee handgrepen. 925/000 ca. 628gr. 7,5x38x20cm. Cond.: U
Antieke bijbel uit 1848 met twee zilveren sloten in prima staat. 14,5x10x7cm.
Antieke Hollands zilveren pasteischep. MT: AJD 1870-1910 Anthonie Driessen Schoonhoven 835/000 ca. 39gr. Cond.: U
Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U
Antiek zilveren miniatuur vogelkooitje op standaard, Hollands, ca. 1920, ca. 20gr.
Zilveren knottenkistje, voorzien van gedreven florale motieven 835/000 ca. 126gr. 4x8x5cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U
Geslepen kristallen schaaltje met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø13cm. Cond.: U
Handgegraveerde zilveren aspergetang. 835/000 ca. 133gr. L.: 23cm. Cond.: U
Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.
Antiek zilveren trekpotje op comfoor met ivoren pootjes. Trekpotje en comfoor beide met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen 1858 - 1924. potje zelf weegt 835/000 ca. 233gr. Gehele hoogte: 21cm. Con...
Zilveren schaar in schede naar oud model, rijkelijk bewerkt 925/000 ca. 89gr. L.: 14cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren slatang 1840, fraai exemplaar. 835/000 ca. 151gr. L.: 28cm. Cond.: U
Fraaie grote zilveren visschep begin 1900. MT: W. Edeling Den Haag. 835/000 ca. 300gr. L.:34cm. Cond.: U
Set vleesdienvorkjes met silverplated heften, model puntfilet 15cm. Cond.: G
Kristallen peper & zoutstel in zilveren montuur. Frans 19e eeuw.
Divers antiek zilver; twee vorkjes en 1 lepel ca. 1850 ca. 68gr. L.: ca. 16cm Cond.: G
Zeer fraai 3-delig zilveren theeservies ,begin 1900, op zilveren dienblad (49cm.) voorzien van glazen inlegblad. 800/000 ca. 2000gr. Theepot is 19cm. hoog Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Cond.: G
Zilveren sigarenkoker, Havanna maat voor de echte sigarenroker 925/000 ca. 75gr. 18xø2cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren chatelaine. MT: HS 835/000 ca. 74gr. Cond.: U
Zilveren steelpannetje, Kopenhagen gekeurd 1926 ca. 254gr. ø16cm.
Zeer fraai ajourgezaagde zilveren hengselmand op voet 925/000 ca. 765gr. 12x32x20cm. Cond.: U
Nederlandse onderscheiding in etui met zilveren kroontje en basement Cond.: U
Mooi zilveren Wilkens roomstel op vier pootjes met vergulde binnenzijde 835/000 ca. 178gr. H.: 8cm. Cond.: U
Zilveren pillendoosje, Hollands gekeurd ca. 1960, MT: J. Niekerk ca. 22gr. ø3,5cm.
Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep met zwarte steel 1892. 835/000 ca. 62gr. L.: 23cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Twee sterling zilveren strooiers 925/000 ca. 190gr. H.: 11cm. Cond.: U