Bijzonder 3-delig Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel, gesigneerd Chabert met geëmailleerde wijzerplaat. Materiaal: compositie metaal, goud ingekleurd 37x22x24cm. en 28,5x17x15cm. Cond.: G
Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...
Zeldzame antieke wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten in de classisistische stijl ca. 1900. Rijk uitgevoerd op bronzen klauwpoten, westminsterslag 57x21x31cm. Cond.: U
Antieke Franse pendule Louis Seize van marmer ca. 1800. Vuurverguld sierwerk en prachtig vroeg uurwerk, nagekeken 41x34x14cm. Cond. :U
Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U
Antieke kleine staande klok ca. 1890 in de vorm van een toren. Rijkelijk bewerkt met figuren en ornamenten van koper en compositie. Vermoedelijk Engeland 55x18x13cm. Cond.: U
Bijzondere antieke 18e eeuwse Friese stoelklok (1 bel) met mechaniek (draaiende ruiters te paard) en wekkerfunctie. Mooie originele beschildering op de kroon (ruiters, meerminnen). beschildering op de...
Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G
Grote Duitse staande vrijslinger met getorste zuilen en mooi snijwerk ca. 1920 uit een zogenaamde "Herrenzimmer". Massief eiken en eiken fineer, uitgewerkte messing wijzerplaat, slinger en gewichten 2...
Antieke 18e eeuwse Engelse Longcase staande klok met eikenhouten kast. gesigneerd Godden Melling Maidstone Kent. Prachtig gegraveerde vierkante wijzerplaat met 30-uurs uurwerk (1 gewicht) in zeer goed...
Oude Franse pendule ca. 1950 met bronzen ornamenten en messing uitgewerkte wijzerplaat (emaille cartouches). Houten kast beschilderd met rocailles en bloemen 59x31x14cm. Cond.: G
Antieke bronzen klok ca. 1900 in de vorm van een middeleeuwse bel, staand op 4 pootjes. messing wijzerplaat met emaille cartouches in zeer goede staat 21xø14cm. Cond.: G
Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse schildpad boulle pendule met messing ornament. uurwerk gestempeld Japy Freres Parijs. Wijzerplaat met emaille cartouches 35x17x10cm. Cond.: U
Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer Warmink (Wuba) tafelklok met messing beslag. uurwerk met bel en maanstand 2e helft 20e eeuw 25x13x17cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule Louis Quinze stijl ca. 1880 gemaakt van albast en compositie metaal. Beschadiging aan de vingers 36,5x34x15cm. Cond.: G
Atmos klok van Jeager Le Coultre Zwitserland begin 20e eeuw. Messing kast met 5 zijden met glas. Klok wordt aangedreven door veranderingen in de luchtdruk. Uurwerk is niet getest 23x20x15cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1890 met emaille wijzerplaat en goed 8-daags uurwerk. Kleine chip 32x31x12cm. Cond.: G
Klokkenstel Frankrijk Art Nouveau, gemaakt van Marbrolithe (marmer-granulaat) ca. 1910. 20x22x5cm. en 14,5x9x4,5cm. Cond.: U
Aparte 19e eeuwse Brevete pendule Brocot met thermometer. Houten kast met fineer en ebbenhouten inlegwerk(beschadiging). Pendel mist. 41x16x110cm. Cond.: R
Grote Kienzle tafelklok met Westminster uurwerk ca. 1910, kwartierslag en silent functie. Eikenhouten kast met zuilen en geslepen glas, uurwerk is nagekeken 44x30,5x25cm. Cond.: G
Franse reiswekker met uitgewerkte ovale kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw. Barst in ruitje Cond.: G
Bijzondere grote massief eiken gestoken wandklok in Gothische vormgeving ca. 1880. Emaille cartouches, uurwerk "Japy Freres" 80x46x15cm. Cond.: G
Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...
Antieke Art Deco pendulestel ca. 1920 met kaarshouders van marmer. Gesigneerd Bodet-Pasquier, Angers. Voorstelling van een zittend lezend meisje van compositie 36x33x10cm. en (2x)17x14x8cm. Cond.: G
Oude Junghans pendule ca. 1940 (Duitsland) in zeer goede staat 47x22x13cm. Cond.: U
Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G
grote antieke walnoot fineer 8-kantige Jugendstil wandklok "Japy Freres" met zilverkleurige versiering. Uurwerk is recent gereviseerd 10x48x48cm.
Groot 3-delig messing Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel ca. 1900. Fraaie vormgeving met glazen zuilen (chip af), gestempeld BCH. 50x20x13cm. en 42xø14cm. Cond.: G
Franse reiswekker met uitgewerkte kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw 12x7,5x5,5cm. Cond.: U
Antiek 3-delig houten pendulestel van notenhout met wortelnoten fineer ca.1920 met wekkeruurwerk. 22x35x9cm. en 22x15x6cm. Cond.: G
Antieke majolica tafelklok ca. 1890 met porseleinen wijzerplaat en Frans uurwerk 30x22x12cm. Cond.: U
Oude vergulde cartelklok ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en emaille wijzerplaat (lichte beschadigingen). Uurwerk is nagekeken 50x36x12cm. Cond.: G
Antiek 3-delig pendulestel, groen onyx met wekkeruurwerk. Bijzondere mooie vuurvergulde ornamenten ca. 1880 Frankrijk 29x12x18cm. en 25x18x7cm. Cond.: G
Oude mini comtoise 2e helft 20e eeuw van messing in zeer goede staat 46x14x10cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok 20e eeuw met maanstand, wekkerfunctie en datumaanduiding. Mooie handbeschildering 148x22x37cm. Cond.: G
Antieke driedelige Franse marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl met prachtige vuurvergulde ornamenten. Uurwerk is gestempeld "Just Calibert Le Havre" in zeer goede staat 44x30x10cm. en 29...
Vroege Normandische wandklok anno 1714 van metaal met messing. Slagwerk en 1 gewicht. Op eikenhouten stoel van latere datum 39x27x13cm. Cond.: G
Antieke Franse kolompendule ca. 1840 met cuba mahoniefineer en vuurvergulde capitellen en ornamenten. Fineerschade 39,5x20,5x12cm. Cond.: G
Grote antieke Franse roodmarmeren pendule "Japy Freres" ca. 1870 met emaille wijzerplaat. Uurwerk is gereviseerd 41x29x17cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M
Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G
Antieke grote eikenhouten pendule ca. 1890 met vele bronzen versieringen (applicaten). Bovenop een bronzen beeld met kwartels, bloemen, vogels, insecten etc. Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches...
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U
Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G
Antiek Jugendstil tafelklokje in de vorm van een staande vrijslinger "Original Junghans ca. 1900". Decor met vuurverguld Jugendstil motief. Eiken kast en emaille wijzerplaat 43x18x8cm. Cond.: U
Oude bronzen pendule ca. 1960 in de vorm van een olifant met een uurwerk en figuur op de rug (6,5kg.). Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches 41x31x16cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen pendule 19e eeuw met compositie metalen beeld, voorstellend een koning met zwaard. Enkele delen missen 38x46x13cm. Cond.: M
Antieke Franse pendule ca. 1880 met figuur van compositie metaal en marmeren basis. Goed Brevete uurwerk, gestempeld Van der Kieft en Hertmann. beschadigd 35x44x16cm. Cond.: M
Antieke notenhouten tafelklok (China of Japan) met messing zuilen en beslag ca. 1910. In zeer goede en functionerende staat 61x28x13cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde Lenzkirch Cartel wandklok ca. 1900. Emaille wijzerplaat, Louis Seize stijl in zeer goede staat 83x49x13cm. Cond.: G
Mahoniehouten tafelklokje ca. 1910 met bandintarsia en bloemen. Klokje voorzien van wekkeruurwerk, ongetest 15x5x31cm. Cond.: G
Antiek bronzen Franse pendule ca. 1880 staande op een bronzen voet. Wijzerplaat van brons met emaille cartouches. Louis Quinze stijl 30x24x12cm. Cond.: U
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
Franse pubklok 19e eeuw met een comtoise uurwerk, klok is geheel gezwart. Ankeruurwerk met half-uur slag op gong ø37cm.
Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U
Antieke Duitse wandklok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1830 (deurtjes missen). Messing vuurvergulde bewerkte voorzijde met emaille wijzerplaat en messing gewichten 13x20x214cm. Cond.: G
Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G
Antieke Friese staartklok met eikenhouten kast .Begin 19e eeuw (ossenbloed gekleurd). Met 3 messing spiegels en originele beschildering 149x36x21cm. Cond.: U
Franse messing reiswekker ca. 1900 met facetgeslepen glas. Uurwerk gesigneerd P. Frodsham. Slagwerk op hele en halve uren, goedlopend met originele sleutel 12,5x8,5x7,5cm.
Antiek Junghans regelateur met mooi uurwerk en mooie notenhouten kast. Facetgeslepen glas 68x34x20cm. Cond.: U
Mahoniehouten Henry Deux klok (Frans) ca. 1880. Klok heeft links en rechts twee volle zuilen. Boven met een vaste kroon met een knop. Wijzerplaat met cartouches 67x40cm. Cond.: G
Antieke Art Deco regelateur met eiken kast ca. 1930 48x33x15cm. Cond.: U
Oude eikenhouten pendule met gongslag met koper en bol glas ca. 1930 28x49x15cm. Cond.: G
Amerikaanse regelateur Waterburry, mahoniehouten kast ca. 1880 met originele beschildering achter het glas 66x39x11cm.
Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G
Miniatuur Schwarzwalder klokje Duits begin 20e eeuw gemaakt van hout. Op enkele plekken beschilderd met bloembakjes. Klok is gemaakt in de vorm van een Schwarzwalder huisje. Slinger gemaakt met een sc...
Oude neogothische Junghans wandklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36x11x18cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U
Antieke beschilderde schoolklok (origineel) in zeer goede staat ca. 1890. Met Schwarzwalder uurwerk in zeer goede en functionerende staat ø29cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G
Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R
Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G
Grote antieke Franse pendule ca. 1880 met emaille wijzerplaat (2 palmbladeren afgebroken), bronzen voet en figuren compositie 47x35x14cm. Cond.: G
Antieke regelateur, Amerikaans model ca. 1900 met gong. Zwart gekleurd 50x31x12cm. Cond.: G
Pendule (compositie) 2e helft 20e eeuw van een staande vrouw (iets in de hand ontbreekt), batterij uurwerk 48x29x10cm. Cond.: G
Antieke Franse zogenaamde haantjes comtoise ca. 1780-1790 met schotelvormige wijzerplaat van emaille. Geheel gereviseerd 38x25cm. Cond.: U
Antieke mini comtoise ca. 1880. gesigneerd L + L A. Morez. Ankergang met kleine harpslinger 25x17cm. Cond.: U
Grote antieke Duitse porseleinen wandklok met Schwarzwalder uurwerk. Porseleinen plaquette is onbeschadigd. Emaille wijzerplaat is beschadigd en het uurwerk moet nagekeken worden 11x19x24cm. Cond.: R
Luikse meidenklok 19e eeuw met wekkerwerk. Klein formaat (zeldzaam). Geheel gereviseerd. Gesigneerd L. Yungbloed a petit prechain ø23cm. Cond.: U
Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U
Antieke Duitse vrijslinger met een zeldzaam messing uurwerk. Gesigneerd "Gebr. Eppner Berlin" met sierlijke slinger in eiken kast 60x31x14cm. Cond.: U
Art Deco spaarklok "La pendustrova", Frans ca. 1920 Klok is aan de voorkant met wortelnoten en geintarseerd 23x35cm. Cond.: R
Uniek mooie antieke comtaise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Eikenhouten staartschippertje 2e helft 20e eeuw met handbeschilderde wijzerplaat met Hollands tafereel (botter op het water) Zonder gewichten Cond.: G
Mahoniekleurige kleine wandreglateur ca. 1900 Wurttemberg met Pfeilkreuz uurwerk Cond.: G
Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.
Oud mahoniehouten tafelklokje met maanstand, gemerkt Warmink (Wuba) 2e helft 20e eeuw. messing ornamenten in zeer goede staat 25x15,5x11cm.
Antieke Franse comtoise stationsklok met harpslinger ca. 1880. Emaille wijzerplaat gesigneerd "Osinski a Villemur", in zeer goede staat 150x16x27cm. Cond.: G
Antieke Franse bronzen reiswekker ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat 15x6x8cm. Cond.: G
Antieke Franse reiswekker ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat 14x8x6,5cm. Cond.: G