Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen beeld R. Tereszezuk (Paul 1895- 1925), Oostenrijkse beeldhouwer. Voorstellend een lopende Aziatische krijgerin met opgestoken haar. Armen en hoofd zijn uitgesneden uit ivoor, geheel staan op z...
Bronzen beeld gesigneerd Georges van der Straeten (Nederland 1856 - 1941). Voorstellend iets voorovergebogen lopende Biedermeier dame met hoed. Gezicht en handen zijn uit ivoor gesneden. Geheel staan ...
Antieke brons op marmeren sokkel ca. 1900 Frankrijk. Voorstellend een meisje met schep en schaal met vissen 14,5x6,5x3cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste ca. 1900 van E. Villanis (1880-1920 Frankrijk). Art Nouveau met mooie patina 42x24x16cm. Cond.: U
Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G
Grote terracotta vaas met figuur van Goldschneider Wien. Gesigneerd Persan, mooie patina 60x40x23cm. Cond.: G
Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G
Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G
Ongesigneerd antiek beeld van een Perzische man op een vliegend kleed ca. 1900. "Made in Austria". Koud beschilderde compositie (metaal) 10,5x17x13,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Griekse vrouw met gedrapeerd kleed ca. 1900. Marmeren sokkel, mooie kwaliteit 38x15x9cm. Cond.: U
Antieke Jugendstil (Art Nouveau) schenkkan ca. 1900, gesigneerd Ferrand. Voorstelling van man met baard en liggende vrouw. Materiaal: Compositie 25x16x18cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 1912, voorstellend "Der Alte Fritz" alias Frederik de Grote koning van Pruisen. Onduidelijk gesigneerd 28x6x6cm. Cond.: U
Bronzen vuurvergulde visitiekaartjeshouder ca. 1900. Ovaal van vorm met een liggende herdershond en bloemen gedecoreerd. 7x15x13cm. Cond.: G
Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.
Antieke bronzen barokstijl kandelaar, Vlaams 19e eeuw 43x20x20cm. Cond.: U
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Groot antiek Frans Art Nouveau beeld ca. 1900. Gesigneerd Cherot. Dansende vrouw met kleed, gemaakt van compositie metaal 59x20cm. Cond.: G
Twee antieke eikenhouten houtsnijwerken 19e eeuw met barokke gezichten, Vlaams 44cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Zware bronzen tassa met classisistische ornamentuur ca. 1880 in zeer goede staat 28xø26,5cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U
Oude samac metalen tassa 20e eeuw met Jugendstil motief, gesigneerd A. Bouny 16,5x15,5x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G
Groot massief bronzen masker portret ca. 1930 met daarachter een lamp gemonteerd (voor wandmontage). Ongesigneerd 33x23x18cm. Cond.: G
Grote vurenhouten heilige Petrus 1e helft 20e eeuw met monogram J.M.
Driedelig gipsen Heilighart beeld met vazen (zilverkleurig) ca. 1900, gesigneerd A. Carli. Licht beschadigd 31x31x14cm. en 34x12x12cm. Cond.: G
Antieke bronzen figuur, gesigneerd Miroy Freres Leve Oue Bolande ca. 1890 in zeer goede staat en mooie patina 42x15x15cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend een zittende eend, gesigneerd Francois Pompom 21e eeuw (naar oud voorbeeld) 36x32x18cm. Cond.: U
Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G
Antieke vergulde wandfiguur 19e eeuw, vermoedelijk Frankrijk 34x10x15cm. Cond.: G
Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U
Modern beeld van tin met marmeren voet, gemaakt door D.B. van Wijk. Portret Salvador Dali 35x13x20cm.
grote houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw mooi uitgewerkt 66x23x15cm. Cond.: G
Houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 57x22x17cm. Cond.: G
Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G
Antiek marmeren asbak ca. 1910 met liggende bronzen jongen in zeer goede staat 7x12x16cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G
Beeld van een zittende uil op ronde sokkel (kunstenaar onbekend). Rand van de sokkel is iets gelijmd 36xø27cm.
Groot bronzen figuur van een Chinees met hengel ca. 1900 met mooie patina. Ongesigneerd 54x23x21cm. Cond.: U
Groot beeld van een man met een hamer ca. 1900 "Le travail par V. Constant". op een marmeren voet.Beeld is gemaakt van compositie 55x25x21cm. Cond.: G
Groot beeld van een visser met reddingsboei ca. 1890, gesigneerd Tempete V. Morey (vermoedelijk Engeland of VS). beeld is gemaakt van compositie 55x20x22cm. Cond.: G
Bronzen abstracte sculpture van een golfende man gemaakt door Guens Berg te Delden 20e eeuw 21x10x9cm. Cond.: G
Bronzen torso van een naakte vrouw geheel staand op zwart marmeren voet 20e eeuw 32x12x10cm.
Oud eikenhouten beeld ca. 1900 van een heilige (Heilige Barbara), gesneden uit 1 stuk 86cm. Cond.: G
La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G
Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G
Groot beeld van een vrouw met luit, gesigneerd Mignou ca. 1900. beeld is gemaakt van gips en is koud beschilderd 55x25x21cm. Cond.: G
Antiek Frans beeld van een man met druiven op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd Vendage par Ch. Levy. Gemaakt van compositie metaal 39x15x15cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw voorstellend een elegante dikke dame met haar armen in de lucht. naar voorbeeld van Botero, geheel staand op grote marmeren sokkel 32x35x18cm. Cond.: U
Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
Grote bronzen uil 2e helft 20e eeuw, groen gepattineerd 38x17x16cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco sculpture voorstellend een zittende pelikaan met de bek open. 21e Eeuw gesigneerd Doward Bertun. geheel op zwart marmeren sokkel 29x25x12cm. Cond.: G
Japans bronzen beeld uit de Mey periode 1880-1900. Voorstellend een leerlooiende vrouw. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G
Beeld groen marmer, gesign.James Tandi (1956) Afrikaanse beeldhouwer uit Zimbabwe, voorstellende een Afrikaanse vrouw. H 24.5 cm.
Bronzen sculpture van een kip naar voorbeeld van Pablo Picasso 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 34x22x13cm. Cond.: G
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U
Antieke bronzen boedha (bodemvondst), vermoedelijk 18e eeuw (misschien ouder) 17x9x4cm. Cond.: G
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.
Prachtig masker van de Yohure stam uit Ivoor Kust. Het is een mooi masker en is ongeveer 30 a 40 jaar oud 36x15cm.
Bronzen lachende boedha op houten sokkeltje ca. 1900 9x9x8cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco beeld 21e eeuw van een zittende valk, gesigneerd Wilhelm K(Krieger). Geheel staand op hoge zwart marmeren sokkel 43x17,5x12cm. Cond.: G
Masker van de Yohura stam uit Nigeria. Het masker is ongeveer 30 jaar oud 28x19cm.
Mooi gebruikt vrouwen masker van de Dan uit Liberia, dit masker is meer dan 50 jaar oud 31,5x17cm.
Masker van de Yoruba stam uit Nigeria het masker is tussen de 30 en 40 jaar oud 25x18cm.
Bronzen beeld van Napoleon met een adelaar 21e eeuw, gesigneerd Reiffany. Geheel staand op een hoge zwarte marmeren sokkel 44x16,5x15,5cm. Cond.: G
Oud masker van de Grebo stam uit Liberia. Het is een masker en komt uit een Engelse collectie en is ongeveer 40 jaar oud. 44x16cm.
Bronzen sculpture op marmeren sokkel, voorstellend: golfende man, 31x15x12cm.
Masker van de Yoruba uit Nigeria. Het makser is ongeveer 25 jaar oud 28x24,5cm.
Bronzen Art Deco stijl sculpture 21e eeuw van een zeearend, gesigneerd Quellines 33x23x10cm. Cond.: U
Grote bronzen schenkkan in Jugendstil stijl. gesign. Marcel. Voorstelling van een manskop met baard en liggende naakte vrouw 35xø23cm. Cond.: G
Oud bronzen aapje die een boek leest, 1e helft 20e eeuw, ongesigneerd 12x8,5x7cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl beeld 21e eeuw van een zittende gier, gesigneerd Quellines op zwart marmeren voet 24x42x22cm. Cond.: G
Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G
Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G
Bronzen beeld op marmeren sokkel naar D.H. Chiparus, knielende man bij vrouw (aanzoek) 35x27x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U
Afrikaans houten beeld gemaakt van tropenhout voorstellend een naakte dame die een waterkruik op haar hoofd draagt H.: 71cm. Cond.: G
Kerkelijk houtsnijwerk 19e eeuw met bladgoud. Voorstelling van Jezus met kelk 49x46x3cm. Cond.: G
Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G
Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard en kruiken. Prachtig uitgewerkt 54x50x35cm. Cond.: G
Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard, foo-hond en kruik in de handen. 53x60x33cm. Cond.: G
Bronzen figuur naar A. Moreau op marmeren sokkel, fluitspelende jongen 25x12,5x7cm. Cond.: U
Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G
Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G
Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G
Houten beeld, voorstellend een Chinese geleerde met spatel in de handen 1e helft 20e eeuw. Rodd/goud van kleur H.: 53cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G