3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....
Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast 2e helft 19e eeuw. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Tinus Tichelaar) Holland. 1 Deur gelijmd...
Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G
Grote zeldzame Delfts polychrome crucifix (aardewerk), Frans Fayence 18e-19e eeuw met wijwaterbakje. Op 2 plaatsen gebroken 36x20x10cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R
Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade
Twee grote Delftsblauwe schotels met geschulpte rand, van de klauw (1753). Geheel gedecoreerd met bloemen. Middenin gedecoreerd met vogel en vlinders. 1 Bord is gelijmd, 1 bord is gaaf met randschade ...
Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G
Oud driedelig Meissen porseleinen (Teichert) kaststel 30-er jaren met bloemdecor in zeer goede staat 23xø12cm. Cond.: U
Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw Chien Lung, haarscheuren ø23cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw met goud- en bloemdecor. Chinees imari, 2x haarscheur ø23cm. Cond.: G
Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G
Groot bisquit porseleinen figuur van Royal Dux met als voorstelling een jachthond met fazant in de bek ca. 1900 24x49x26cm. Cond.: G
Aparte Delfts schotel (schelpmotief) 18e eeuw. Midden van het bord is beschilderd met oud Hollands kustgezicht omringd door bloemtakken. De achterkant is beschilderd met bloemen. Rand is gerestaureerd...
Dresden porseleinen stijl klok met rozendecor en goud 2e helft 20e eeuw met slagwerk. Meissen Art 24x2x11cm. Cond.: U
Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U
Twee grote antieke Weens porseleinen vazen gesigneerd Siebel ca. 1890. Decor donkerblauw met bladgoud (Landschap met figuren en putti). Oostenrijk, 1 vaas gelijmd 32xø24cm. Cond.: R
Oude porseleinen dekselpot gemerkt K.P.M. (Duitsland), mooi uitgewerkt met roos op het deksel 18x13x12cm. Cond.: U
Chinese gemberpot ca. 1900 gedecoreerd met figuren (1 figuur te paard). Gemberpot heeft het originele deksel 19xø15cm. Cond.: G
Groot limoges porseleinen 92-delig servies (Frankrijk) met bladgoud en bloemen gedecoreerd 20e eeuw. 1 Bord beschadigd Cond.: G
Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas, handbeschilderd met een boom in bloei. Vaas is gaaf, deksel met randschade 31,5xø16cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas compleet handbeschilderd met floraal decor en paradijsvogels. 47,5xø22,5cm. Cond.: U
Hollandse Delftsblauwe wandplaquette 19e eeuw. Kroon van de plaquette in de vorm van een schelp omringd door rocailles. Handbeschilderd met Oud Hollands stratengezicht, gesigneerd naar C. Springer 55x...
Antiek Petrus Regout Maastricht dekselterrine, op originele onderschaal en originele lepel ,ca. 1900, Holland. 30xø32cm. Cond.: G
Groot keramiek bustebeeld van een vrouw met bijzondere haardracht in kledendracht ca. 1900. Vermoedelijk Frankrijk, in zeer goede staat 56x30x21cm.
Grote Meissen porseleinen terrine (Teichert) met zwiebelmuster ca. 1930 24x28x17cm. Cond.: G
Grote antieke porseleinen Chinese kraagvaas ca. 1730 Kang Xi met blauw bloemdecor 44xø15cm. Cond.: U
Antiek Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met blauw decor, voorstellend diverse Chinese gebruiksvoorwerpen, vissen, vazen etc. Twee vazen in goede conditie, 3 dekselvazen met beschadigingen. 30xø11...
Drie antieke Japans imari blauw porseleinen borden met landschapsdecor ca. 1900 ø25,5cm. Cond.: G
Grote Japanse porseleinen sierschotel 19e eeuw. Decor van bomen en bloemen ø31cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse imari porseleinen vaasjes met landschapsdecor en figuren ca. 1900 15,3xø7cm. Cond.: G
Gote bonte dekselvaas van imari porselein Japans eind 19e eeuw. Deksel met chip 36xø20cm. Cond.: R
Kapitaal 3-delig 19e eeuwse blauwe vazenset. 2 Grote kraagvazen met op de kraag 2 liggende dieren. Beide vazen staan op houten sokkel 65xø22cm.(1 vaas is gaaf, 1 gelijmd). 1 Grote blauwe dekselpot 44x...
Grote Chinese 18e eeuwse kraagvaas staand op houten console. Handbeschilderd met 2 grote staande paradijsvogels bij een boom en bloeiende planten. 43xø20cm.(zonder console) Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen trekpotje met blauw bloemendecor 18e eeuw. Handvat is slecht gerestaureerd 12x19x11cm. Cond.: R
Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilfers ø25cm.
Vijf antieke zeebodemvondsten uit een V.O.C. schip Vungtau cargo17e-18e eeuw. Chinese schaaltjes met duimrust (lichte schade) ø14,5cm. Cond.: G
Prachtige antieke Chinees porseleinen olielamp met koper montuur 18e eeuw. Blauw landschapsdecor (chip bodem) 12xø8cm. Cond.: G
Twee grote goudimari porseleinen vazen 19e eeuw. Bijzonder gevormd met zeshoekige vlakken. 1 Vaas met haarscheuren 32xø19cm. Cond.: G
Vijf Chinees porseleinen kopjes 18e eeuw Chien Lung met blauw-wit decor van bloemen. 2 Kopjes hebben haarscheuren. 1 Kopje heeft licht randschade 5,5x8,5cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw decor van figuren en bloemen. Randschade en een haarscheur 18e-19e eeuw Cond.: R
Driedelig Chinees porseleinen kaststel 20e eeuw. 1 Vaas beschadigd 31xø12cm. en 32xø13cm.Cond.: R-G
Zeer grote Chinese schotel 18e eeuw, gedecoreerd met landschapsdecor van bloemen en vogels. Bord is gerestaureerd ø41cm. Cond.: R
Zes antieke Chinees porseleinen kopjes met blauw decor van bloemen en figuren 18e-19e eeuw 5,5xø8cm. Cond.: U
Twee antieke Japanse 19e eeuwse blauw imari vazen. Decor van Japanse landschappen, vazen zijn geribt (chips van de bodemrand) 31xø15cm. Cond.: G
Grote Familie Verte schotel Kang Chi 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met in bloei staande bloemen op tak. Bord is doormidden geweest en gerestaureerd met krammen ø32cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw-wit decor met florale motieven ø18,5cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met Chinese tuinmotieven en vogels. Lichte randschade ø15,8cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen borden met landschappelijk decor van vogels 18e eeuw. Haarscheur en lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G
Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, figuren en bloemen. Randschades en haarscheuren ø11,5cm.-ø25,5cm. Cond.: R
Grote oude platelen schenkkan, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 27xø15cm. Cond.: U
Twee oude platelen pijpvaasjes, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 26xø10cm. Cond.: U
Plateel sierkan Saba Zuid-Holland genummerd 073. De kan heeft een groot oor om te schenken. Geheel handbeschilderd met bloemdecor 20e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: U
Driedelig plateelstel met bloemdecor Schoonhoven Holland, ontwerp Corel ca. 1930 in zeer goede staat Cond.: G
Drie delen plateel keramiek Arnhem ca. 1930 met bloemdecor 6,5xø8cm. en 5x5,5cm. Cond.: U
Oud Gouda plateel keramiek bureauset (Holland) ca. 1920. Inktpotjes missen 8x23x14cm. Cond.: G
Oud platelen vaasje van keramiek Gouda Holland 30-er jaren 15xø13cm. Cond.: G
Platelen dekselpot ca. 1920 decor Rio Zuid-Holland. Pot heeft 3 zeer aparte oren. Pot is geheel gedecoreerd met bloem- en stipdecor 17xø18cm. Cond.: G
Art Deco vaasje met deksel en onderschotel in de stijl van Leerdam 4xø3,5cm. Cond.:G
Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G
Plateel fruitschaal op voet. Plazuid Zuid-Holland, decor "Madeleine" 10xø25,5cm.
Oude kristallen bowlschaal met deksel (stukje af) 20e eeuw 25x25cm. Cond.: R
Twee grote kristallen karaffen 19e eeuw, ruitgeslepen 41,5xø10cm. Cond.: G
Antieke opaline glas vaas met deksel, beschilderd met landschap ca. 1880 (lichte chips, randschade) 37xø11cm. Cond.: G
Tien oude en antieke kristallen zoutbakjes (Holland), diverse vormen en slijpsels, lichte schade 4-5cm. Cond.: G
3 Delen kristal 20e eeuw. 2x Zware kristallen karaffen met amandelslijpsel 30x12x10cm. en 31x13x11cm. 1x Cassette met 12 kristallen messenleggers 4x11x30cm. Cond.: G
Twee oude glazen bierpullen met tinnen deksel. 1x Gemerkt Niedersachsen 1912, voorstelling betreft kegelen 19x13xø8cm. 1x 2e helft 20e eeuw met voetballer op het deksel 16x14xø10cm.
Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G
Twee keramiek vaasjes ca. 1930 van "Crown Devon SF & Co. Stoke on Trent England", 1 vaasje heeft een haarscheur 23xø11cm. Cond.: G
Antieke grote beker ca. 1800 van glas. Hollands met gouddecor in zeer goede staat 13xø11cm. Cond.: G
Renee Lalique France glazen schaaltje met paardebloemen 20e eeuw Frankrijk 13x11x2cm. Cond.: U
33 Kristallen glazen 20e eeuw in onberispelijke staat 11-16cm. Cond.: U
4 Delen Herend porselein 20e eeuw groen decor. 2x Kop & Schotels 5xø14cm. 1x bonbonniere met deksel 12x12x13cm. en 1 bloempot 10xø15cm. Cond.: G
Drie porseleinen doorbroken sierbordjes met decor van bloemen en bosbessen 20e eeuw. Duitsland Bavaria Schumann Arzberg ø19cm. Cond.: U
Twee porseleinen sierbordjes gemerkt K.P.M. (Berlijn 1845), Duitsland 20e eeuw. Bloemdecor en goudrand ø17,5cm. Cond.: U
Polychroom beschilderde keramiek sierschotel gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1890 ø30cm.
Vijf Petrus Regout Maastricht sierborden, motief canton in goede staat ø20,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen gebogen platte schaal 19e eeuw met figuren in een tuin en tekst bovenin. Randschades 27x21,5x2cm. Cond.: R
Drie delen aardewerk 20e eeuw. 1x Bonbonniere Metta Sung (Ronn Devon Fieldings England) 6,5xø14cm. 1x Kastkom H. Begjet Quaregnon Belgium 11xø16cm. 1x Fayance aardewerk kandelaar Frankrijk met bont mo...
Twee antieke aardewerken Petrus Regout Maastricht kastkommen (1 gelijmd), decor Tancrede ca. 1880 10xø16cm. Cond.:R
Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G
Twee grote keramiek wandborden van Petrus Regout Maastricht ca. 1890, decor Persian (haarscheuren) ø39,5cm. Cond.: G
Antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht melkstel met kan en 6 bekers Holland. Blauw decor met landschappen 17x22x17cm. en 6x10,5xø8cm. Cond.: U
Vier aardewerk geglazuurde vaasjes, Patterie Zaalberg Leiderdorp Holland jaren '50. 14x8cm. en 3 stuks tussen de 7-8cm.
Vier delen keramiek 20e eeuw. 1x Chinese kom, 1x Portugeze vaas 223 Du Arte. 1x Fruitschaal (Holland gemerkt), 1x Wedgwood schaaltje (etruria). Cond.: G
Antiek Chinees diep bord met blauw-wit decor van bloemen 18e eeuw. haarscheur en randschade 5x23,5cm. Cond.: G
Zes antieke Petrus Regout & Co Maastricht aardewerken borden ca. 1890, decor Alpine ø26cm. Cond.: G
Aardewerken boerenbont servies, gemerkt Boerenbont Boch Belgium 20e eeuw, 1 kopje beschadigd Cond.: G
10-Delig porseleinen koffieservies Limoges Frankrijk. Handbeschilderd ca. 1930 bestaande uit; 1 tablet, 4 schotels, 3 kopjes, melkkan en koffiekan. 29x34cm. Cond.: G
Oud Delftsbont kaststel 20e eeuw, "Polychrome handpainted Holland" met bloemdecor 2x(26xø14cm.) 1x(33xø17cm.) Cond.: G
Bing en Gröndahl porseleinen vaasje met bloemdecor, Denemarken Copenhagen 14xø7cm. Cond.: U
7 Porseleinen sierborden. 6x Petrus Regout Maastricht (2 beschadigd) ca. 1900 Holland ø19cm.-ø24cm. Cond.: R