Zeldzame zilveren Brabantse Philip IV ducaton 1636. (Filips IV 1621-1665) Opschrift "PHIL IIII D.G. HISP ET INDIAR REX 1636". In behoorlijke staat ø41mm gewicht: ca. 32gr.
Gouden munt van 20 Mark (Duitsland) uit 1874. "Friedrich Grosherzog von Baden" in goede conditie.
8 Diverse bronzen munten, waaronder; 5x Byzantijnse (Oost-Romeinse) bronzen munten ca. eind 5e eeuw tot eind 6e eeuw. 2x Bronzen munt met afbeelding van een heerser (Waarschijnlijk Grieks). 1x Bronzen...
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.
Gouden munt van 5 Gulden uit 1912, Koningin Wilhelmina in goede conditie. ca. 3,36gr. ø18mm.
Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.
Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.
8 Zilveren munten (1x 2,5G 1959, 2x 2,5G 1961, 1x 2,5G 1965, 2x 1G 1957, 2x 1G 1965) en een zilveren broche met graveerwerk 835/000 ca. 11gr.
Gouden munt van 1 Dukaat "Kennedy" 1963, 24 karaat ca. 3,4gr. In goede conditie.
20 Zilveren munten van 1/2 Gulden, 4x 1921, 4x 1922, 4x 1928, 4x 1929 en 4x 1930. Allen in redelijke tot goede conditie.
Zilveren 1 Gulden munt uit 1794, Utrecht. ca. 10,48gr ø31mm. In redelijk goede conditie.
Gouden penning Barcelona Spanje, "Palacio Nacional Montjuich", gemaakt tot hanger. Munt zit wel los in de hanger, niet vastgezet. ø3mm ca. 8,6gr.
Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie
Gouden trient, naar een origineel uit ca. 600 na CH. Geslagen in muntgoud (900/000) 21,6 karaat. ø18mm. ca.3,2gr.
Divers briefgeld waaronder; 49 Singapore Dollar, 5 US Dollar, 25 Australische Dollar, 2 Maleisië Ringit, 20 Israël New Shekhl, 15.000 Italiaanse Lire, 31,75 Egyptische Pond, 70 Poolse Zloty, 2.000 Kor...
Gouden munt met opschrift "Ut Omnes Unum Sint, Secun Concil Vatic MCMLXII".
Gelimiteerde editie eerste-dag cachets van Papua New Guinea 1975. Complete proof-set incl. documentatie. Munten van 1t, 2t, 5t,10t, 20t, k1, k5,k10. Cond.: Proof
Kavel oude centen ingelijst van 1948 t/m 1980 Holland. Uitgegeven door Rijksmunt 31x23cm. Cond.: G
Zilveren (920/000) munt van 10 Stuiver uit 1782, Utrecht. ca. 5,3gr. In redelijk goede conditie.
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1882, 1883 en 1884. Alle munten in ZF+ conditie.
Drie munten van 1 cent uit 1902 (ZF of beter), 1904 (P/FDC) en 1905 (PR+).
Acht munten van 1 cent uit 1901G (F+), 1901K (F+), 1906 (ZF), 1914 (F/ZF), 1915,1916, 1917, 1918.
17 Munten van 1 cent uit 1919 (ZF), 1920, 1921, 1922, 1925, 1926 (ZF+), 1928 (ZF), 1929 , 1930 (ZF+), 1937, 1938 (P), 1939 (P), 1940 (P), 1941 (P), 1942 (P), 1943 (Geel) (ZF/P).
Vier zinken munten van 1 cent uit 1941 (P), 1942 (P), 1943 en 1944 (ZF).
Acht munten van 2,5 cent uit 1913 (ZF-), 1915, 1916, 1918, 1919, 1929, 1941 en 1941 (zink).
Twee antieke koperen munten in koperen vatting. M. Theresia 1780 ø3,2cm. Cond.: G
Acht munten van 5 cent uit 1913 (ZF), 1914 (ZF), 1923 (ZF), 1929 (ZF), 1938 (P), 1939 (FDC), 1940 (FDC) en 1943.
7 V.O.C. Duiten 18e eeuw, 1x Duit 1735, 1x Duit 1737, 1x Duit 1754, 1x Duit 1756, 1x Duit 1786, 1x Duit 1789, 1x Duit, 1x Duit Gelderland 1791
Drie zinken munten van 5 cent uit 1941, 1942 (P), en 1943 (ZF+).
Veertig munten van 25 cent uit 1950, 1951, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1960, 1961, 1962, 1963, , 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 2x 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 19...
35 Munten van 1 gulden (Nederland) uit 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1969, 1970 (P), 1971 (P), 1972 (P), 1973 (P), 1975 (P/FDC), 1976 (P/FDC-), 1977, 1978, 19...
42 Surinaamse munten. 15 Munten van 1 cent uit 1957, 1959, 1960, 1962 (FDC), 1966, 1970 (FDC), 1972 (ZF), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (FDC), 1978 (FDC), 1979 (FDC), 1980 (FDC), 1982 (FD...
Twaalf Surinaamse munten. 2 Munten van 1 cent uit 1944 (FDC) en 1947 (ZF). 3 Munten van 2,5 cent uit 1944 (ZF), 1947 (ZF) en 1948. 1 Munt van 5 cent uit 1948. 3 Munten van 1/10 gulden uit 1944, 1947 (...
Munt van 1/2 duit (Nederlands Indië) uit 1808 in ZF conditie.
Drie munten van 2,5 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (ZF+), 1920 (ZF+) en 1945PP (PR)
Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatrix-Bernard. In erg goede conditie.
Kavel van diverse Nederlandse munten en penningen; 2x Muntenset uit 1980 bestaande uit 2,5G, 1G en een messing legpenning (sets in goede conditie). 1x Zilveren 2,5G uit 1962 (gebruikte staat). 1x munt...
Muntenset van "The 1974 Coinage of The British Virgin Islands". 6 Munten in gebruikte conditie.
Zilveren munt (925/000) in map (en postzegels) ter ere van de 500e verjaardag van Michelangelo. In proof conditie.
Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.
Zilveren munt (925/000) van 25 Gulden uit de Nederlandse Antillen. Ter ere van de kroning van Juliana. In goede conditie
Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 7 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.
Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 5 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.
Bronzen penning van de Gemeente Zwolle, opening stadhuis 15 mei 1976.
Zilveren munt van 1/2 Dollar, Amerika uit 1964. ø30mm ca. 12,5gr. In redelijk goede conditie.
Antieke Meissen Ludwig Richter 10 MArk uit 1921. De munt bevindt zich in originele cassette. "Dir Ludwig Richter gab man wenig Dank zur Freude, doch deiner Jugend Kinder bringen dir ihn Heite" 2x6,5x...