Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandklok, Oeil de Boeuf
Startprijs 250 EUR

Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...

Art Deco pendulestel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Art Deco pendulestel ca. 1920 met kaarshouders van marmer. Gesigneerd Bodet-Pasquier, Angers. Voorstelling van een zittend lezend meisje van compositie 36x33x10cm. en (2x)17x14x8cm. Cond.: G

Bim Bam pendule
Resultaat: 15 EUR

Oude Junghans pendule ca. 1940 (Duitsland) in zeer goede staat 47x22x13cm. Cond.: U

Marmeren klokkenstel
Startprijs 700 EUR

Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G

Houten Art Deco wandklok
Resultaat: 200 EUR

grote antieke walnoot fineer 8-kantige Jugendstil wandklok "Japy Freres" met zilverkleurige versiering. Uurwerk is recent gereviseerd 10x48x48cm.

3-Delig pendulestel, Jugendstil
Startprijs 300 EUR

Groot 3-delig messing Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel ca. 1900. Fraaie vormgeving met glazen zuilen (chip af), gestempeld BCH. 50x20x13cm. en 42xø14cm. Cond.: G

Franse reiswekker, bronzen kastje
Startprijs 150 EUR

Franse reiswekker met uitgewerkte kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw 12x7,5x5,5cm. Cond.: U

Houten pendulestel
Resultaat: 65 EUR

Antiek 3-delig houten pendulestel van notenhout met wortelnoten fineer ca.1920 met wekkeruurwerk. 22x35x9cm. en 22x15x6cm. Cond.: G

Majolica klokje
Startprijs 120 EUR

Antieke majolica tafelklok ca. 1890 met porseleinen wijzerplaat en Frans uurwerk 30x22x12cm. Cond.: U

Vergulde kartekklok, Zweden
Startprijs 150 EUR

Oude vergulde cartelklok ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en emaille wijzerplaat (lichte beschadigingen). Uurwerk is nagekeken 50x36x12cm. Cond.: G

3-Delig pendulestel, onyx
Startprijs 200 EUR

Antiek 3-delig pendulestel, groen onyx met wekkeruurwerk. Bijzondere mooie vuurvergulde ornamenten ca. 1880 Frankrijk 29x12x18cm. en 25x18x7cm. Cond.: G

Comtoise met bel
Resultaat: 75 EUR

Oude mini comtoise 2e helft 20e eeuw van messing in zeer goede staat 46x14x10cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 110 EUR

Oude Friese staartklok 20e eeuw met maanstand, wekkerfunctie en datumaanduiding. Mooie handbeschildering 148x22x37cm. Cond.: G

Marmeren pendule
Startprijs 450 EUR

Antieke driedelige Franse marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl met prachtige vuurvergulde ornamenten. Uurwerk is gestempeld "Just Calibert Le Havre" in zeer goede staat 44x30x10cm. en 29...

Normandische wandklok
Resultaat: 340 EUR

Vroege Normandische wandklok anno 1714 van metaal met messing. Slagwerk en 1 gewicht. Op eikenhouten stoel van latere datum 39x27x13cm. Cond.: G

Kolompendule, mahonie
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse kolompendule ca. 1840 met cuba mahoniefineer en vuurvergulde capitellen en ornamenten. Fineerschade 39,5x20,5x12cm. Cond.: G

Marmer pendule, steenrood
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Franse roodmarmeren pendule "Japy Freres" ca. 1870 met emaille wijzerplaat. Uurwerk is gereviseerd 41x29x17cm. Cond.: U

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U

Vuurvergulde bronzen pendule
Resultaat: 175 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M

Friese wandklok (kantoortje)
Startprijs 750 EUR

Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1890
Startprijs 650 EUR

Antieke grote eikenhouten pendule ca. 1890 met vele bronzen versieringen (applicaten). Bovenop een bronzen beeld met kwartels, bloemen, vogels, insecten etc. Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 475 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U

3-Delig Frans pendulestel
Resultaat: 250 EUR

Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G

Tafelklokje ca. 1900
Startprijs 350 EUR

Antiek Jugendstil tafelklokje in de vorm van een staande vrijslinger "Original Junghans ca. 1900". Decor met vuurverguld Jugendstil motief. Eiken kast en emaille wijzerplaat 43x18x8cm. Cond.: U