Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen pendule 60-er jaren
Resultaat: 425 EUR

Oude bronzen pendule ca. 1960 in de vorm van een olifant met een uurwerk en figuur op de rug (6,5kg.). Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches 41x31x16cm. Cond.: U

Vuurvergulde bronzen pendule
Resultaat: 150 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen pendule 19e eeuw met compositie metalen beeld, voorstellend een koning met zwaard. Enkele delen missen 38x46x13cm. Cond.: M

Pendule met figuur
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse pendule ca. 1880 met figuur van compositie metaal en marmeren basis. Goed Brevete uurwerk, gestempeld Van der Kieft en Hertmann. beschadigd 35x44x16cm. Cond.: M

Aziatische tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke notenhouten tafelklok (China of Japan) met messing zuilen en beslag ca. 1910. In zeer goede en functionerende staat 61x28x13cm. Cond.: G

Cartelklok ca. 1920
Startprijs 600 EUR

Antieke vuurvergulde Lenzkirch Cartel wandklok ca. 1900. Emaille wijzerplaat, Louis Seize stijl in zeer goede staat 83x49x13cm. Cond.: G

Mahonie klokje
Startprijs 70 EUR

Mahoniehouten tafelklokje ca. 1910 met bandintarsia en bloemen. Klokje voorzien van wekkeruurwerk, ongetest 15x5x31cm. Cond.: G

Franse pendule 1870
Startprijs 400 EUR

Antiek bronzen Franse pendule ca. 1880 staande op een bronzen voet. Wijzerplaat van brons met emaille cartouches. Louis Quinze stijl 30x24x12cm. Cond.: U

Pendule met wandconsole
Startprijs 80 EUR

Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G

Pubklok
Resultaat: 70 EUR

Franse pubklok 19e eeuw met een comtoise uurwerk, klok is geheel gezwart. Ankeruurwerk met half-uur slag op gong ø37cm.

Design klokje
Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U

Duitse wandklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse wandklok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1830 (deurtjes missen). Messing vuurvergulde bewerkte voorzijde met emaille wijzerplaat en messing gewichten 13x20x214cm. Cond.: G

Goudgelakte pendule
Startprijs 40 EUR

Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 450 EUR

Antieke Friese staartklok met eikenhouten kast .Begin 19e eeuw (ossenbloed gekleurd). Met 3 messing spiegels en originele beschildering 149x36x21cm. Cond.: U

Reiswekker
Startprijs 565 EUR

Franse messing reiswekker ca. 1900 met facetgeslepen glas. Uurwerk gesigneerd P. Frodsham. Slagwerk op hele en halve uren, goedlopend met originele sleutel 12,5x8,5x7,5cm.

Bim-bammer
Resultaat: 45 EUR

Antiek Junghans regelateur met mooi uurwerk en mooie notenhouten kast. Facetgeslepen glas 68x34x20cm. Cond.: U

Henry Deux klok
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten Henry Deux klok (Frans) ca. 1880. Klok heeft links en rechts twee volle zuilen. Boven met een vaste kroon met een knop. Wijzerplaat met cartouches 67x40cm. Cond.: G

Art-deco klok
Startprijs 40 EUR

Antieke Art Deco regelateur met eiken kast ca. 1930 48x33x15cm. Cond.: U

Eikenhouten pendule
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten pendule met gongslag met koper en bol glas ca. 1930 28x49x15cm. Cond.: G

Water burry klok
Startprijs 80 EUR

Amerikaanse regelateur Waterburry, mahoniehouten kast ca. 1880 met originele beschildering achter het glas 66x39x11cm.

Art Nouveau pendule
Startprijs 30 EUR

Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G

Schwarzwalder klokje
Startprijs 40 EUR

Miniatuur Schwarzwalder klokje Duits begin 20e eeuw gemaakt van hout. Op enkele plekken beschilderd met bloembakjes. Klok is gemaakt in de vorm van een Schwarzwalder huisje. Slinger gemaakt met een sc...

Junghans klok
Startprijs 40 EUR

Oude neogothische Junghans wandklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36x11x18cm. Cond.: G

Comtoise,stationsklok
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse comtoise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U

Franse schoolklok
Startprijs 100 EUR

Antieke beschilderde schoolklok (origineel) in zeer goede staat ca. 1890. Met Schwarzwalder uurwerk in zeer goede en functionerende staat ø29cm. Cond.: G