Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Fijn Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt, rood/rose van kleur in nieuwstaat en geheel gereinigd. 160x236cm. Cond.: U

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in zeer goede staat eind 19e eeuw 242x60cm. Cond.: G

Italiaans wijntafeltje
Startprijs 40 EUR

Oud notengefineerd wijntafeltje met intarsia 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad 58x54x54cm. Cond.: G

Eikenhouten eethoek
Resultaat: 200 EUR

Oude eikenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met 4 armleunstoelen met rattan vlechtwerk 72xø118cm. en 71x48x61cm. Cond.: G

Miniatuurkastje
Resultaat: 20 EUR

Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G

Kerfsnede naaitafeltje
Resultaat: 25 EUR

Indonesisch kerfsnede naaitafeltje ca. 1950. Naaibox van het tafeltje is gemaakt in de vorm van een boek en compleet uitgesneden met 2 vogels en diverse planten 45x46x35cm. Cond.: R

Eikenhouten schrijfsecretaire
Startprijs 50 EUR

Oude eikenhouten schrijfsecretaire met schuine klep. Daarin een vakverdeling met 2 lades 99x93x45cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 25 EUR

Antieke Engelse ovale koperen spiegel met 3 koperen ornamenten. De spiegel is facetgeslepen 55x79x3cm. Cond.: G

4 Barkrukken, Italiaans
Resultaat: 65 EUR

Vier moderne design stoelen, gesigneerd Baleri Italia, met rood lederen zitting en rugleuning. In zeer goede staat 108x44x36cm. Cond.: G

Schaapslederen stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Engelse schaapsledern fauteuil ca. 1930 met houten poten en koperen nagels 102x96x82cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire
Startprijs 20 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Eikenhouten wandtafel
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten halve maan wandtafel met lade 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71x70x35cm. Cond.: G

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 50 EUR

4 Antieke Biedermeier stoelen met groene bekleding 19e eeuw. Donker gebeitst beukenhout 88x46x55cm. Cond.: G

Verstelbare zetel
Resultaat: 60 EUR

Moderne verstelbare zetel met electrische bediening. Aquakleurige stoffering in goede staat 119x73x76cm. Cond.: G

Empire stijl spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote Empire stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 123x106cm. Cond.: U

Smeedijzeren tuintafel
Resultaat: 100 EUR

Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U

Palisander tafel
Resultaat: 150 EUR

Palisander eetkamertafel op gebogen poten en gecontourneerd blad ca. 1860. Divers snijwerk ontbreekt. Gecontourneerde kruisspant met fraai draaiwerk.

Eethoek
Startprijs 250 EUR

Bijzondere eikenhouten eethoek ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk. 4 Stoelen (97x55x54cm.), 1 armleunstoel (101x70x63cm.) en een v...

Eikenhouten 3-laden commode
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten 3-laden commode 20e eeuw in goede staat 67x84x43cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 25 EUR

Bruine cognac-kleurige lederen fauteuil 20e eeuw. In goede staat 100x90x90cm.

2 Damesstoeltjes
Resultaat: 45 EUR

Twee oude stoeltjes petit point. Cremekleurig Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 87x59x61cm. Cond.: G

Eikenhouten 3-laden commode
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x84x43cm. Cond.: G

Eikenhouten tafel
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U

Eiken buffetkast
Resultaat: 40 EUR

Moderne eiken buffetkast in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw. Glas in lood in de deuren 200x125x43cm. Cond.: G