Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt, rood/rose van kleur in nieuwstaat en geheel gereinigd. 160x236cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in zeer goede staat eind 19e eeuw 242x60cm. Cond.: G
Oud notengefineerd wijntafeltje met intarsia 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad 58x54x54cm. Cond.: G
Oude eikenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met 4 armleunstoelen met rattan vlechtwerk 72xø118cm. en 71x48x61cm. Cond.: G
Indonesisch kerfsnede naaitafeltje ca. 1950. Naaibox van het tafeltje is gemaakt in de vorm van een boek en compleet uitgesneden met 2 vogels en diverse planten 45x46x35cm. Cond.: R
Vier moderne design stoelen, gesigneerd Baleri Italia, met rood lederen zitting en rugleuning. In zeer goede staat 108x44x36cm. Cond.: G
Oude eikenhouten halve maan wandtafel met lade 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71x70x35cm. Cond.: G
Moderne verstelbare zetel met electrische bediening. Aquakleurige stoffering in goede staat 119x73x76cm. Cond.: G
Oude eikenhouten 3-laden commode 20e eeuw in goede staat 67x84x43cm. Cond.: G
Oude eikenhouten 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x84x43cm. Cond.: G