Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

70-er Jaren eethoek
Resultaat: 100 EUR

Eethoek in de 70-er jaren stijl met 4 kuipstoelen en een tafel gemaakt van kunststof en chroom in goede staat. 75xø100cm. en 76x48x60cm. Cond.: G

Mahonie wandtafel
Resultaat: 20 EUR

Moderne mahoniehouten wandtafel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw met drie lades 77x140x36cm. Cond.: G

Art Deco wandkapstok
Resultaat: 20 EUR

Antiek Art Deco wandkapstok. Eikenhout met noten en pallisander ca. 1930 Holland 94x27x18cm. Cond.: G

Pakistaans tapijt
Resultaat: 10 EUR

Oud Pakistaans tapijt 79x118cm. Cond.: G

Eikenfineer Art Deco tafel
Startprijs 40 EUR

Oude eikenfineer Art Deco tafel met pallisander fineer sierwerk in Amsterdamse school stijl. Ongesigneerd 64xø70cm. Cond.: G

Grenen spekkast
Resultaat: 20 EUR

Moderne grenen spekkast met deur en 5 lades in antieklook 125x88x45cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Resultaat: 45 EUR

Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G

IJzeren tuintafel
Resultaat: 30 EUR

Moderne ijzeren tuintafel met glasplaat en daarbij een metalen lessenaar 67xø61cm. en 130x70x27cm. Cond.: U

Tuinbank
Resultaat: 20 EUR

Oude tuinbank 2e helft 20e eeuw van gietijzer met hout 82x125x66cm. Cond.: G

Twee kleden
Startprijs 10 EUR

Twee Perzische kleden en een kamelenzak. Cond:G

Eikenhouten hangvitrine
Resultaat: 10 EUR

Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G

Eikenhouten miniset
Startprijs 20 EUR

Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch tapijt 240x220cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 85 EUR

Oud Perzisch kleed 240x203cm. Cond.: G

Mechels tafeltje
Startprijs 35 EUR

Antiek eikenhouten Mechelse tafel ca. 1900 met gedraaide onderling verbonden poten en blad met houtsnijwerk (8-kantig) 63x49x49cm.

3 Delen Hindeloopen
Resultaat: 170 EUR

3 Delen Hindeloopen. 2x Armstoel met rieten zitting en 1x opklapbare geschulpte tafel (voor- en achterzijde beschilderd) in zeer goede staat. 111x50x55cm. en 72x76x59cm. Cond.: G

2 Lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G

TV Kast
Startprijs 20 EUR