Kleine Biedermeier mahoniehouten fineer tafel ca. 1840. Lichte fineerschade 70xø89cm. Cond.: G
Oude Hollandse kussenkast met 2 lades van eikenhout met pallisander 2e helft 20e eeuw. Afgezet met zwarte geribbelde omlijsting en uitgwerkte druivenranken op de lijsten. Met leeuwekoppen en bolpoten ...
Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U
2 Zilverkleurige armleunstoeltjes met zwarte bekleding 21e eeuw. Snijwerk in de rug. Stoeltjes zijn in nieuwstaat 83x55x45cm. Cond.: G
Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas. Vitrine is iets doorgebogen. 102x250x65cm. Cond.: G
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G
Oude tropisch houten Chinese stoel, zwaar uitgevoerd en rijk uitgewerkt met snijwerk. 20e Eeuw 150x50x47cm. Cond.: G
Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U
Massief eikenhouten 4-laden commode ca. 1880 met origineel beslag en sloten 103x107x60cm. Cond.: G
Antieke Duitse grenen tweedeurskast ca. 1860, middengedeeld 187x140x55cm. Cond.: G
Antieke grenen tweedeurskast met gebogen koplijst en 2 lades, Duitsland ca. 1900 190x109x51cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U
Antieke Duitse grenen broodkast (middengedeeld) ca. 1860 191x125x48cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel op driepoot 19e eeuw. Mooi kwaliteitsmeubel met snijwerk op de poten en gedraaide zuilen 70xø61cm. Cond.: G
Oude massief eiken tafel 2e helft 20e eeuw (model betaaltafel 18e eeuw), in zeer goede staat 51x69x82cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten eettafel ca. 1880 met geschulpt blad, Holland 73xø100cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde houten kinderwieg 2e helft 20e eeuw op houten wielen. In zeer goede staat, Hollands 100x100x50cm. Cond.: U
Wortelnoten naaitafeltje Willem III 19e eeuw. Geheel noten met wortelnoten blad en zwarte omranding en lijsten. Onder met een schuifvakje, binnen met een spiegel en diverse vakjes. Tevens een uitneemb...
Moderne mahoniehouten gefineerde salontafel (klassiek) ingelegd met een band. De tafel is aan beide zijden opklapbaar (verlenging) en heeft 3 lades en koperen voetjes 20e eeuw 52x156x49cm. Cond.: U
Antieke kapstok ca. 1900 Hollands van eikenhout met bijzonder kerfwerk 117x20x27cm. Cond.: G
Grote antieke Biedermeier mahoniehouten tafel ca. 1840 met flap aan de wandtafel 75xø126cm. In zeer goede staat Cond.: G
Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.
Oude Aziatische roodgelakte kist (specerijen) 20e eeuw met koperen slot en hengsel 50x48x75cm. Cond.: G
Oude Chinese kist 20e eeuw (specerijen) van vurenhout met koperen slot en hengsels 77x40x53cm. Cond.: G
Oude tweepersoons bruin lederen Chesterfield bank met knopen en kopernagels, 20e eeuw. Leer met lichte cracele 70x150x80cm. Cond.: G
Oude creme-kleurige armleunstoel met goudkleur afgewerkt en briek-rood geblokte stoffering. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 100x56x60cm. Cond.: G
Oude creme-kleurige armleunstoel met goudkleur afgewerkt en briek-rood geblokte stoffering. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 100x56x60cm. Cond.: G
Tweedehands pooltafel incl. poten(schroeven van de poten missen) in zeer goede staat met twee keus 205x113cm. Cond.: U. Exclusief ballen.
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Oud 3-delig eiken miniset 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x51x34cm. Cond.: G
Antieke Cuba mahoniehouten stoel 19e eeuw met bijzondere uitgewerkte rugleuning in zeer goede staat 86x41x40cm. Cond.: U
Wortelnoten barok schuine klep secretaire met keldertje Hollands ca 1920-1930. geheel staand op twee klauwpoten. Binnenwerk met diverse lades, waarvan 6 zichtbaar en 6 geheime. Achter het deurtje zit ...
Antieke massief mahoniehouten scheepskist ca. 1900 met zinken binnenbekleding 57x65x65cm. Cond.: G
Antieke dagobertbank in massief notenhout ca. 1890. Rijk uitgewerkt met snijwerk, bekleed met stof 89x86x52cm. Cond.: G
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G
Antieke Franse vergulde smalle halspiegel met stukwerk en kroon, licht beschadigd 200x44cm. Cond.: G
Grote spiegel eind 20e eeuw, goudkleurig met zwart en facetgeslepen spiegel 140x110cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten kamergemak kastje met band ingelegd. Staand op koperen wieltjes, vermoedelijk Engeland ca. 1900 81x51x48cm. Cond.: G
Oude 60-er jaren notenhouten 3-delige miniset in zeer goede staat 50x54x34cm. Cond.: G
Antieke foltaire ca. 1900 met velours bekleding en koperen nagels in zeer goede staat. België of Frankrijk 121x69x61cm. Cond.: U
Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G
Mahoniehouten klassieke lectuurbak met handvat en lade in zeer goede staat 40x48x37cm. Cond.: G
Grote moderne messing salontafel met PVC poten en 2 glasplaten in goede staat 41x128x78cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten hangvitrinekastje ca. 1900 met glas in het deurtje. Schappen missen 72x51x16cm. Cond.: G
Moderne eikenhouten wandtafel (sideboard) met lade in zeer goede staat. Klassieke stijl 71x94x37cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Hollandse eethoek ca. 1900 met getorste poten. 4 Stoelen (90x43x48cm.) en 1 eettafel (80x78x120cm.) Cond.: G)
Oud Hollands buikkastje, eikenfineer 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 65x77x38cm. Cond.: G
Oude Chinese roodgelakte commode met twee deuren, twee laden en mooi bronzen beslag 20e eeuw 94x95x45cm. Cond.: G
Moderne bruin lederen stoel met elektrische bediening voor verschillende standen 117x80x77cm. Nieuwprijs was ca. € 2.000,00 Cond.: G
Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G
Oud massief eikenhouten Hollandse salontafel 20e eeuw, met tegels (18e-19e eeuw) in het blad, 47x68x68cm. Cond.: G
Modern massief eiken stereomeubel in oude stijl 70x98x48cm. Cond.: U
Ovale grote nieuwe spiegel, Franse stijl in zilverkleur met facetgeslepen spiegel. Uitgewerkte kroon en lijst in barok stijl 110x82cm. Cond.: U
Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten cilinder schrijftafel ca. 1900 op gedraaide poten met 6 lades en 3 vakken. Uitschuifbaar schrijfblad in zeer goede staat 131x112x78cm.
Antieke eikenhouten eendeurs spinde met Gothisch deurpaneel, 18e eeuw en ouder 83x40x71cm. Cond.: R
Antieke notenhouten Engelse spiegel met facetgeslepen glas en snijwerk in zeer goede staat 93x62cm. Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten eetkamerstoelen ca. 1900 Engeland. In goede staat met velours bekleding 86x53x45cm.
Engels mahoeniehouten hoekstoeltje 19e eeuw met intarsia ingelegd. Mist 1 spijl in de rug 76x58x56cm. Cond.: G
Oude wijntafel met inlegwerk van diverse houtsoorten, afgewerkt met bronzen monturen en geschulpt blad 51x62x62cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Engels bijzettafeltje 19e eeuw met geschulpt blad en driepoot. Cond.: G
Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
Grote ovale Engelse spiegel met eikenhouten lijst en facetgeslepen glas ca. 1900 90x60cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 2-Delig met glas in het bovenste deel 197x85x52cm. Cond.: G
Oude eikenhouten orgelgebogen Hollandse 5-laden commode 20e eeuw met bronzen beslag 76x66x32cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde zeskantige kinderstoel eind 19e eeuw. Handbeschilderd (later beschilderd) met bloemmotief en rocailles in zeer goede staat 116x54x43cm. Cond.: G
Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G
Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...
Twee oude bijzettafeltjes met noten/wortelnoten fineer en bandintarsia. 8-Kantig blad 43x45x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten naaitafel ca. 1860-1870 staand op 4-spant met volle zuilen. Naaitafel heeft aan de onderkant een schuiflade. onder de klep zitten diverse vakken en een uitneembare lade. Grote spiegel aa...
Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.
Oude Engelse mahoniehouten hoekvitrine (opzetkast) 2e helft 20e eeuw. Mooi zwaar kwaliteitsmeubel 179x61x35cm. Cond.: U
Twee groen lederen armleunstoelen met verstelbare rugleuning 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 91x54x53cm. Cond.: G
Oud Hollands massief eiken kastje met 2 deurtjes (geloogd) in barokstijl 20e eeuw 81x85x44cm. Cond.: G
Grote oude Chinese sidetable met 2 schuiven en 2 deurtjes 20e eeuw in zeer goede staat 83x164x50cm. Cond.: G
Antieke brede eikenhouten linnenkast ca. 1900 staande op robuuste bolpoten 231x221x40cm. Cond.: G
Oud klein notenfineer 2-deurskastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 72x79x44cm. Cond.: G
Eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1900 met gebogen kap. Onder met 2 lades. Alles met jugendstil beslag 230x144x61cm. Cond.: R-G
Vier antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met groen velours bekleding ca. 1860 98x56x47cm. Cond.: R
Notenkleurige piedestal 2e helft 20e eeuw, gemaakt in de antiek-stijl. Zuil is geribt 70x23x23cm. Cond.: G
Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...
Smalle nieuwe goudkleurige spiegel in Franse stijl met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon in rococostijl 116x51cm. Cond.:U
Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G
Antieke notenfineer kruispoottafel (Grunderzeit) Duitsland ca. 1890 in goede staat 77x73x47cm. Cond.: G
Antiek massief eikenhouten theekastje met rondom facetgeslepen glas en 3 deurtjes ca. 1910. Jugendstil in zeer goede staat 67x59x45cm. Cond.: G
Grote notenkleurige armfauteuil 20e eeuw met divers snijwerk en klauwpoten. Stoel is recent opnieuw gestoffeerd en gerestaureerd 114x62x69cm. Cond.: U
Grote notenkleurige armfauteuil 20e eeuw met divers snijwerk en klauwpoten. Stoel is recent opnieuw gestoffeerd en gerestaureerd 120x71x67cm. Cond.: U
Antieke Zuid Duitse origineel beschilderde hangspinde ca. 1800-1830. Beschilderd met rocailles en bloemen. Origineel beslag, slotje is vervangen 60x45x27cm. Cond.: U
Oud Chinees altaarkastje met mooi snijwerk in de deurtjes etc, Mooi balkon 20e eeuw 77x67x45cm. Cond.: G