Eikenhouten sierschouw met deco brandhout 2e helft 20e eeuw 110x37x33cm. Cond.: G
Vier antieke laat Biedermeier stoelen ca. 1860 wortel/essen fineer. Mooi uitgewerkt in de rugleuning en voorzijde van de poten. Ongerestaureerd 90x36x54cm. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten armleunstoel met snijwerk in de rugleuning, armleuning en voorste poten. 95x63x55cm. Cond.: G
Antiek notenhout gefineerde bijzettafel ca. 1900 met messing beslag en hekwerk in goede staat Cond.: G
Antiek rozenhout gefineerde bijzettafel met bies ingelegd op koperen voetjes ca. 1900 Engeland in goede staat 60xø45cm. Cond.: G
Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 36x90x34cm. Cond.: U
Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 46x44x36cm. Cond.: U
Een leuke 19e eeuwse kinderstoel van vurenhout (groen geschilderd) met deurtje op sleevoeten 104x54x45cm.
Grote nieuwe goudkleurige spiegel in Franse stijl met facetgeslepen spiegel en rococo kroon 209x105cm. Cond.: U
Antieke 18e eeuwse Hollandse schamel, rijkelijk uitgewerkt mer paarden en smeedijzer. Beschildering vermoedelijk later, onder voorzien van kapstok 72x113x20cm. Cond.: U
Antieke 18e eeuwse Hollandse beschilderde bokkist in zeer goede staat. Uitgesneden met paardenvoorstelling 94x37x45cm. Cond.: U
Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse model commode met 4 laden, van gemengde houtsoorten 43x44x26cm. Cond.: G
Drie oude eiken Windsor-stijl stoelen, Engeland 96x47x44cm. Cond.: G
Antieke Engelse vitrine opzet, mahoniehout gefineerd. In zeer goede gerestaureerde staat 211x121x54cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten kaptafel/spiegel ca. 1890 Engeland, ongerestaureerd 72x67x26cm. Cond.: R
Antieke notenhouten Jugendstil bloementafel ca. 1900 in goede staat 75x47x46cm.