Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten sierschouw
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten sierschouw met deco brandhout 2e helft 20e eeuw 110x37x33cm. Cond.: G

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 300 EUR

Vier antieke laat Biedermeier stoelen ca. 1860 wortel/essen fineer. Mooi uitgewerkt in de rugleuning en voorzijde van de poten. Ongerestaureerd 90x36x54cm. Cond.: G

Biedermeier armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten armleunstoel met snijwerk in de rugleuning, armleuning en voorste poten. 95x63x55cm. Cond.: G

Noten tafeltje, messing hekje
Startprijs 80 EUR

Antiek notenhout gefineerde bijzettafel ca. 1900 met messing beslag en hekwerk in goede staat Cond.: G

Noten tafeltje met rosewood
Startprijs 80 EUR

Antiek rozenhout gefineerde bijzettafel met bies ingelegd op koperen voetjes ca. 1900 Engeland in goede staat 60xø45cm. Cond.: G

Kersenhouten voetenbank
Startprijs 90 EUR

Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 36x90x34cm. Cond.: U

Kersenhouten voetenbank
Startprijs 80 EUR

Kersenhouten Biedermeier stijl (voeten)bankje met nieuwe stoffering, in nieuwstaat 21e eeuw 46x44x36cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Antieke kinderstoel
Resultaat: 40 EUR

Een leuke 19e eeuwse kinderstoel van vurenhout (groen geschilderd) met deurtje op sleevoeten 104x54x45cm.

Salonbank
Resultaat: 40 EUR

Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U

Stomme knecht
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten zgn. stomme knecht, vermoedelijk Engeland. 1 Lade, 1 deurtje en 2 zijflappen ca. 1900. Krimpnaad in blad 77x93x39cm. Cond.: G

Antieke bloembak
Resultaat: 140 EUR

Antieke eikenhouten bloembak op gedraaide poten met tegels en zinken bak ca. 1900, Duitsland 74x55x42cm. Cond.: G

Grote spiegel
Startprijs 225 EUR

Grote nieuwe goudkleurige spiegel in Franse stijl met facetgeslepen spiegel en rococo kroon 209x105cm. Cond.: U

Beschilderde
Resultaat: 130 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse schamel, rijkelijk uitgewerkt mer paarden en smeedijzer. Beschildering vermoedelijk later, onder voorzien van kapstok 72x113x20cm. Cond.: U

Beschilderde bok kist
Resultaat: 75 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse beschilderde bokkist in zeer goede staat. Uitgesneden met paardenvoorstelling 94x37x45cm. Cond.: U

Tijdschriftenhouder
Startprijs 45 EUR

Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G

Model commode
Startprijs 130 EUR

Antieke 19e eeuwse model commode met 4 laden, van gemengde houtsoorten 43x44x26cm. Cond.: G

3 Eiken stoelen
Resultaat: 110 EUR

Drie oude eiken Windsor-stijl stoelen, Engeland 96x47x44cm. Cond.: G

Eiken buffetkast
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands eiken buffetkastje van massief eiken met koper beslag in goede staat 188x120x54cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen
Resultaat: 65 EUR

Twee oude eiken gestoffeerde armleunstoelen Hollands ca. 1920 87x65x53cm. Cond.: G

Armstoel
Startprijs 45 EUR

Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G

Engelse vitrinekast
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Engelse vitrine opzet, mahoniehout gefineerd. In zeer goede gerestaureerde staat 211x121x54cm. Cond.: U

Mahonie kaptafel, spiegel
Startprijs 100 EUR

Antieke mahoniehouten kaptafel/spiegel ca. 1890 Engeland, ongerestaureerd 72x67x26cm. Cond.: R

Jugendstil tafel
Startprijs 110 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil bloementafel ca. 1900 in goede staat 75x47x46cm.