Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Munten Utrecht "Duit" 1755-1788
Resultaat: 9 EUR

3 Munten Utrecht "Duit" 1755-1788

42 Surinaamse munten 1957-1987
Resultaat: 10 EUR

42 Surinaamse munten. 15 Munten van 1 cent uit 1957, 1959, 1960, 1962 (FDC), 1966, 1970 (FDC), 1972 (ZF), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (FDC), 1978 (FDC), 1979 (FDC), 1980 (FDC), 1982 (FD...

12 Surinaamse munten 1944-1948
Resultaat: 9 EUR

Twaalf Surinaamse munten. 2 Munten van 1 cent uit 1944 (FDC) en 1947 (ZF). 3 Munten van 2,5 cent uit 1944 (ZF), 1947 (ZF) en 1948. 1 Munt van 5 cent uit 1948. 3 Munten van 1/10 gulden uit 1944, 1947 (...

1/2 Duit 1808 (ZF) Ned. Indië
Resultaat: 5 EUR

Munt van 1/2 duit (Nederlands Indië) uit 1808 in ZF conditie.

3 Munten 2,5 cent 1914-1945 (Ned. Indië)
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 2,5 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (ZF+), 1920 (ZF+) en 1945PP (PR)

5 Pesetas Spanje 1892, zilver
Resultaat: 10 EUR

Zilveren munt van 5 Pesetas uit 1892.

Zilveren munt 1977
Startprijs 10 EUR

Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatrix-Bernard. In erg goede conditie.

1 Gulden 1737
Resultaat: 25 EUR

Munt van 1 Gulden uit 1737 in gebruikte staat.

Diverse Nederlandse munten
Resultaat: 12,5 EUR

Kavel van diverse Nederlandse munten en penningen; 2x Muntenset uit 1980 bestaande uit 2,5G, 1G en een messing legpenning (sets in goede conditie). 1x Zilveren 2,5G uit 1962 (gebruikte staat). 1x munt...

Muntenset 1974 Virgin Islands
Resultaat: 10 EUR

Muntenset van "The 1974 Coinage of The British Virgin Islands". 6 Munten in gebruikte conditie.

Zilveren munt Michelangelo
Resultaat: 15 EUR

Zilveren munt (925/000) in map (en postzegels) ter ere van de 500e verjaardag van Michelangelo. In proof conditie.

Zilveren 50G 1988
Resultaat: 16 EUR

Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.

Zilveren 25G Ned. Antillen
Resultaat: 18 EUR

Zilveren munt (925/000) van 25 Gulden uit de Nederlandse Antillen. Ter ere van de kroning van Juliana. In goede conditie

Zilveren munten Olympiade
Resultaat: 65 EUR

Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 7 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.

Zilveren munten Olympiade
Resultaat: 60 EUR

Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 5 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.

5 Peseta
Geen vanafprijs

Munt van 5 Pesetas Spanje uit 1949.

Bronzen penning
Geen vanafprijs

Bronzen penning van de Gemeente Zwolle, opening stadhuis 15 mei 1976.

Zilveren 1/2 dollar
Geen vanafprijs

Zilveren munt van 1/2 Dollar, Amerika uit 1964. ø30mm ca. 12,5gr. In redelijk goede conditie.

4 Gedenkmunten
Geen vanafprijs

10 Mark Penning 1921
Startprijs 25 EUR

Antieke Meissen Ludwig Richter 10 MArk uit 1921. De munt bevindt zich in originele cassette. "Dir Ludwig Richter gab man wenig Dank zur Freude, doch deiner Jugend Kinder bringen dir ihn Heite" 2x6,5x...