Antieke Decanter wijnschenker voor de sommelier in messing uitgevoerd met notenhouten voet ca. 1900 35x40x20cm. Cond.: G
Twee antieke messing pronkglazen in classisistische stijl ca. 1880, vermoedelijk Frankrijk 26x24x7cm. Cond.: G
Grote bronzen scheepsbel 19e eeuw, in zeer goede staat 17xø17cm. Cond.: G
Oude bronzen cloisonne vaas, Japans 20e eeuw. Voorstelling van een draak en bloemdecor in goede staat 31xø24cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse samovaar van rood- en geelkoper. Mooi exemplaar. Handvat afgebroken (wel aanwezig) 41x27x21cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws messing sieraden-opbergdoosje op voetjes. Rondom rijkelijk bewerkt met irissen en figuren 5x7x6cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse snuiffles van schildpad met been. Japans met familieteken op de bodem 7,3x2,7x2,7cm. Cond.: U
Antieke Engelse mahoniehouten barometer 19e eeuw in goede staat 96x27x4cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Biedermeier schildpad lepeldoosje staand op benen bolpootjes met origineel slot en sleutels. 1 Stukje been is weg 5x15x75cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen piano-kaarskandelaars ca. 1880, vermoedelijk Duitsland 24x12x7cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp/plafonniere, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Mooi uitgewerkt metalen heilig kruis met wijwaterbakje, gemonteerd op een houten wandplaquette 38x23x7,5cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Vuurvergulde Empire stijl kaarsenkandelaar 19e eeuw 29xø16cm. Cond.: G
Grote antieke gasbrander ca. 1900, gemerkt Diamantin en Bartel Germany (bedeukt) 39x35xø15cm. Cond.: G