Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica lamp
Resultaat: 55 EUR

Oude grote majolica hangpetroleumlamp 20e eeuw. Compleet en gaaf ø36cm. Cond.: G

Defecte majolica hanglamp
Resultaat: 10 EUR

Defecte majolica lamp ø35cm. Cond.: S

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G

Emaille broodtrommel
Resultaat: 10 EUR

Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G

Messenset
Resultaat: 60 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Tiffany lamp, klein
Resultaat: 45 EUR

Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U

Hollands pijpencomfoor
Startprijs 75 EUR

Hollandse pijpencomfoor van messing met mahonie voet ca. 1860, Biedermeier 14xø14cm. Cond.: G