Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Tapkranen met lekblad
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen biertap met 4 tapkranen gemerkt "Bass Trademark, William Bass and Company" 23x67x24cm. Cond.: G

Houtsnijwerk, laatste avondmaal
Resultaat: 15 EUR

Groot beschilderd houtsnijwerk van het Heilig laatste avondmaal eind 20e eeuw 84x38x4cm. Cond.: G

Tinnen sigarenhouder
Startprijs 15 EUR

Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G

Bureauset
Startprijs 10 EUR

Art Deco 2-delig bureauset van glas met koper. Brievenhouder en inktdroger. Kleine chips 14x9x10cm. en 6x15x9cm. Cond.: R

Melkkan messing
Resultaat: 10 EUR

Messing kan 1e helft 20e eeuw, licht beschadigd H.: 38cm.

WMF roomstel
Resultaat: 10 EUR

Tinnen roomstel WMF, suikerpot en melkkan ca. 1910. Reliëf zijkanten gedecoreerd met korenaren H.: 9cm.

Koperen ketel
Startprijs 15 EUR

Koperen ketel met houten handgreep, op rechaud, ca. 1880 Rechaud is van latere leeftijd. H 36 cm.

Nerts stola
Startprijs 15 EUR

Nertsstola, twee nertsvellen, voorpoten aan elkaar genaaid ca. 63cm.

Nerts stola
Startprijs 15 EUR

Nertsstola, twee nertsvellen, voorpoten aan elkaar genaaid ca. 90cm.

Presenteer schaal
Resultaat: 15 EUR

Presenteerschaal ca. 1900 op vier voetjes met floraal decor. Vijf glazen inzetbakjes waarvan de middelste met deksel ø25cm.

Asbak met figuur
Startprijs 20 EUR

Asbak, compositie bronskleurig , met afbeelding van een man met een schild in de hand. tinkleurig inzetbakje voor de as. H. 24 cm., voet 15x15 cm.

6 Wandlampen
Startprijs 40 EUR

6 Wandlampen eind 20e eeuw, in de vorm van fakkels,messing met plexiglas tussenschijven. 4 Melkglas kappen in trechtervorm. H 53 cm.

2 Patrijspoorten
Resultaat: 20 EUR

Twee patrijspoorten 1e helft 20e eeuw. 1 Ter decoratie of als schaal met leren omranding. 1x massief messing ø32cm.

Bureau stel
Resultaat: 20 EUR

Inktpot met afleg voor pen, ca.1930 marmer met brons L. 33 cm.

Porseleinen lamp
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen lamp 5-lichts 2e helft 20e eeuw. Wit porselein bezet met talrijke reliëf polychroom beschilderde bloemen. lichte beschadigingen 60xø56cm.

Kraantjeskan
Startprijs 10 EUR

Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met houten knop en bolvoetjes, kraantje mist H.: 38cm.

Zwaard
Resultaat: 15 EUR

Decoratief kromzwaard 1e helft 20e eeuw. Grip omwikkeld met messing en gedecoreerd met draken 85cm.

Samovaar
Startprijs 20 EUR

Electrische, verchroomde samovaar begin 20e eeuw. Glazen dekselknop. Handvaten en kraan van kunststof 35cm.

Inktstel
Resultaat: 60 EUR

Messing inktstel met afbeelding van een hertekop eind 19e eeuw. Twee draaiende kaarsenhouders en facetgeslepen inktpotje met messing deksels. Randen licht beschadigd 43x17x13cm.

Menage tafelset
Resultaat: 10 EUR

Menage tafelset met 5 facet geslepen onderdelen. 24cm.

2 Bierkruiken
Startprijs 15 EUR

2 Aardewerken bierkruiken, blauw/wit, met tinnen deksel waarvan 1 met monogram MW, H.14 cm.

Spiegel
Startprijs 70 EUR

Italiaanse spiegel 10-hoekig met koperkleurige decoraties ø59,5cm.

Naaimachine
Startprijs 25 EUR

Bakeliet naaimachine in reiskoffer ca. 1920. Electrische naaimachine gemerkt "Freia" met diverse toebehoren 40,5x30x8cm.

Art-deco kaarsenkandelaar
Resultaat: 12 EUR

Kaarsenkandelaar midden 20e eeuw, metaal verchroomt, 3 kaarshouders, 2 gezwarte houtkogels. L. 25 cm.