Oude koperen biertap met 4 tapkranen gemerkt "Bass Trademark, William Bass and Company" 23x67x24cm. Cond.: G
Groot beschilderd houtsnijwerk van het Heilig laatste avondmaal eind 20e eeuw 84x38x4cm. Cond.: G
Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G
Tinnen roomstel WMF, suikerpot en melkkan ca. 1910. Reliëf zijkanten gedecoreerd met korenaren H.: 9cm.
Koperen ketel met houten handgreep, op rechaud, ca. 1880 Rechaud is van latere leeftijd. H 36 cm.
6 Wandlampen eind 20e eeuw, in de vorm van fakkels,messing met plexiglas tussenschijven. 4 Melkglas kappen in trechtervorm. H 53 cm.
Twee patrijspoorten 1e helft 20e eeuw. 1 Ter decoratie of als schaal met leren omranding. 1x massief messing ø32cm.
Porseleinen lamp 5-lichts 2e helft 20e eeuw. Wit porselein bezet met talrijke reliëf polychroom beschilderde bloemen. lichte beschadigingen 60xø56cm.
Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met houten knop en bolvoetjes, kraantje mist H.: 38cm.
Decoratief kromzwaard 1e helft 20e eeuw. Grip omwikkeld met messing en gedecoreerd met draken 85cm.
Electrische, verchroomde samovaar begin 20e eeuw. Glazen dekselknop. Handvaten en kraan van kunststof 35cm.
Messing inktstel met afbeelding van een hertekop eind 19e eeuw. Twee draaiende kaarsenhouders en facetgeslepen inktpotje met messing deksels. Randen licht beschadigd 43x17x13cm.
Bakeliet naaimachine in reiskoffer ca. 1920. Electrische naaimachine gemerkt "Freia" met diverse toebehoren 40,5x30x8cm.
Kaarsenkandelaar midden 20e eeuw, metaal verchroomt, 3 kaarshouders, 2 gezwarte houtkogels. L. 25 cm.