08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Koperen houtbak
Resultaat: 15 EUR

Handbeschilderde kraantjeskan
Resultaat: 20 EUR

Mariabeeld, gips
Resultaat: 12 EUR

Oud gipsen Mariabeeld ca. 1920 Holland, origineel beschilderd (kleine chip) 42x12x8cm. Cond.: G

Weegschaal
Startprijs 15 EUR

Weegschaal midden 20e eeuw met gietijzeren onderstel en 2 messing schalen, weegt tot 3 kilo. 21x42x17cm. Cond.: G

Bel
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren tafelbelletje in de vorm van een jongetje met een staf in de handen 20e eeuw. Bel werkt goed Cond.: G

Lamp, Egyptische dame
Resultaat: 30 EUR

Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G

Haardscherm
Resultaat: 10 EUR

Messing haardscherm, eind 20e eeuw, in zeer goede toestand 82x54cm. Cond.: U

Design kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Koperen ketel
Resultaat: 10 EUR

Oude koperen ketel 2e helft 20e eeuw 33xø21cm. Cond.: G

Glas lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude mondgeblazen Ventiaanse glazen lamp ca. 1930 met koperdraad 34xø20cm. Cond.: G

2 Delen messing
Startprijs 15 EUR

Twee delen messing 20e eeuw. 1x Schepzeef, 1x geldbakje met steel 28-50cm. Cond.: G

Appelketel
Startprijs 30 EUR

Weegschaal ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 5 EUR

Miniatuur damesportret
Resultaat: 25 EUR

Miniatuur damesportret 20e eeuw, monogram E.T. (voorgedrukt en opgehoogd met retouches) 5x4cm. Cond.: G

2 Wandlampjes
Resultaat: 46 EUR

Twee antieke koperen wandlampjes voor kaarsen, VDP gemerkt. Met glazen cilinder 30x12x8cm. Cond.: G

Electrische tafellamp
Startprijs 15 EUR

Oude staande electrische tafellamp 2e helft 20e eeuw. Koper met wit glazen kap en glazen pegels 51xø23cm. Cond.: G

2 Stadswapens
Startprijs 20 EUR

Twee geschilderde stadswapens uit Duitsland, "Coesfeld" en "Bocholt" 20e eeuw, olieverf op paneel 14x12cm. Cond.: G

Biljartballen + scorebord
Startprijs 10 EUR

Oud biljart-scorebord van Homas te Assen (Holland) en 3 biljartballen 29x13cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke staande petroleumlamp met glazen reservoir en koperen voet 55xø15cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Schildersezeltje
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren schildersezeltje 21e eeuw naar oud voorbeeld gemaakt. Kroon gedecoreerd met een liggende vrouw op een maan. Onder met vogels en bloemen 58x29x27cm. Cond.: G

2 Bijbels
Startprijs 50 EUR

2 Messing wandschotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke 19e eeuwse messing pronkschotels met middeleeuwse interieur voorstellingen 56x70cm. Cond.: G