Grote koperen houtbak 2e helft 20e eeuw, handarbeid 58xø34cm. Cond.: G
Oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan eind 20e eeuw. Donkerbruin beschilderd met landschap (dorpsgezicht met figuren) 42xø13cm. Cond.: U
Oud gipsen Mariabeeld ca. 1920 Holland, origineel beschilderd (kleine chip) 42x12x8cm. Cond.: G
Weegschaal midden 20e eeuw met gietijzeren onderstel en 2 messing schalen, weegt tot 3 kilo. 21x42x17cm. Cond.: G
Gietijzeren tafelbelletje in de vorm van een jongetje met een staf in de handen 20e eeuw. Bel werkt goed Cond.: G
Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G
Messing haardscherm, eind 20e eeuw, in zeer goede toestand 82x54cm. Cond.: U
Grote design silverplated kandelaar 2e helft 20e eeuw voor 4 kaarzen 32x38x8cm. Cond.: U
Oude mondgeblazen Ventiaanse glazen lamp ca. 1930 met koperdraad 34xø20cm. Cond.: G
Twee delen messing 20e eeuw. 1x Schepzeef, 1x geldbakje met steel 28-50cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse roodkoperen appelketel (gezwaluwstaart) in uitstekende staat, Holland 25xø21cm. Cond.: U
Miniatuur damesportret 20e eeuw, monogram E.T. (voorgedrukt en opgehoogd met retouches) 5x4cm. Cond.: G
Twee antieke koperen wandlampjes voor kaarsen, VDP gemerkt. Met glazen cilinder 30x12x8cm. Cond.: G
Oude staande electrische tafellamp 2e helft 20e eeuw. Koper met wit glazen kap en glazen pegels 51xø23cm. Cond.: G
Twee geschilderde stadswapens uit Duitsland, "Coesfeld" en "Bocholt" 20e eeuw, olieverf op paneel 14x12cm. Cond.: G
Oud biljart-scorebord van Homas te Assen (Holland) en 3 biljartballen 29x13cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp met glazen reservoir en koperen voet 55xø15cm. Cond.: G
Gietijzeren schildersezeltje 21e eeuw naar oud voorbeeld gemaakt. Kroon gedecoreerd met een liggende vrouw op een maan. Onder met vogels en bloemen 58x29x27cm. Cond.: G
Twee antieke Hollandse bijbeltjes ca. 1900 met zilveren sloten en originele lederen band. (1 Beschadigd) 14x6,5x9cm. en 12,5x3x9cm. Cond.: G
Twee antieke 19e eeuwse messing pronkschotels met middeleeuwse interieur voorstellingen 56x70cm. Cond.: G