Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke messing barometer ca. 1890 Holland, met standaard om neer te zetten 29x20x4,5cm. Cond.: G

Kapstok met tegels
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kapstok met 5 tegels (19e eeuw) en 6 haken (1 kapot) 88x35x10cm. Cond.: G

Kapstok met tegels
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met 5 tegels (19e eeuw) en 4 messing uitgewerkte haken 43x96x10cm. Cond.: G

Theestoof + Zakketel
Resultaat: 190 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met band ingelegd, Biedermeier. originele messing binnenbak en daarbij een messing zakketel 19e eeuw in zeer goede staat (gezwaluwstaart) 60xø37cm. Cond.: ...

Ovale houten theedoos
Resultaat: 60 EUR

Antieke pallisander fineer amandelvormige theedoos met bies ingelegd, 19e eeuw mooie kwaliteit 11,5x10x20,5cm. Cond.: U

Petroleumlamp, bronzen voet
Resultaat: 120 EUR

Grote messing petroleumlamp met messing voet en kristallen reservoir. Neo Classicisme 72xø18cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote petroleumlamp ca. 1900 (geëlectrificeerd) met messing voet en kristallen reservoir 76xø16cm. Cond.: G

Foto Projectie apparaat
Resultaat: 70 EUR

Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 met zeer grote losse lens (electrisch) 130x60x30cm. Cond.: R-G

Koperen bak
Resultaat: 33 EUR

Antieke koperen wasbak ca. 1900 in goede staat 16xø49cm. Cond.: G

Brasero
Resultaat: 10 EUR

Oude spaanse koperen brasero met handvaten 9xø42cm. Cond.: G

2 Koperen gewichten
Resultaat: 220 EUR

Twee antieke bronzen sluitgewichten met diverse eikstempels 18e-19e eeuw. Compleet 6x10x8cm. en 2,5x5,5x4,5cm. Cond.: G

Messing 6-lichts kroon
Resultaat: 200 EUR

Antiek messing kroontje (6-lichts) 19e eeuw. Armen zijn genummerd en gestift (1 stift mist) 42x45cm. Cond.: G

Doos met messing delen
Resultaat: 25 EUR

Doos met diverse messing delen 20e eeuw. Cond.: G

Paraplubak + orenvaas
Resultaat: 20 EUR

1x Messing oorvaas 51xø26cm. 1x Koperen paraplubak (Daalderop Tiel) 54xø30cm. Cond.: G

Lanspunt, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR

Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U

Koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke koperen paraplubak met wildvoorstelling ca. 1900 56xø22cm. Cond.: G

Roodkoperen appelketel
Resultaat: 45 EUR

Prachtige roodkoperen appelketel 19e eeuw, gezwaluwstaart 36x34xø27cm. Cond.: G

2 Blakers
Startprijs 25 EUR

Twee Oosterse messing blakers 19xø19cm.

Art Deco thermometer
Startprijs 60 EUR

Hollandse Art Nouveau barometer ca. 1930. Roodkoper, ruitvormig model. Licht gehamerd en gedreven. gemerkt HV 38x22x5cm. Cond.: G

3 Delen messing
Startprijs 20 EUR

Drie delen messing 20e eeuw. 1x Jardiniere met bronzen hengsel met voorstelling van een draak 13xø20cm. 1x Messing treef ca. 1900 34x16cm. 1x Schenkkan 2e helft 20e eeuw 19xc17xø12cm. Cond.: G

4 Delen koper en tin
Resultaat: 20 EUR

3 Delen koper en 1 deel tin 20e eeuw (maat, ketel, schenksteelpan en blik). Cond.: G

Reis schrijfsetje
Resultaat: 140 EUR

Reis schrijfsetje ca. 1900 met zwarte laktechniek ingelegd met parelmoer en beschilderd. Binnenwerk met 2 inktpotjes, pennenhouder en diverse vakjes. Zwarte lak heeft cracele 26x20x16cm. Cond.: G

Koperwerk, haas
Resultaat: 25 EUR

Antieke kopergeslagen wandversiering ca. 1900 met koperbeslagen noten lijst. Voorstelling van een fazant, haas en snip hangend aan een koord

Koperen avondmaal
Startprijs 50 EUR

Koperen Heilig avondmaal (kopergeslagen) met mahoniehouten omlijsting 20e eeuw 69x45cm. Cond.: U