Twee 19e eeuwse boeken, dichterlijke werken. 1x van Vondel 1x van P.A. de Gewestet met orignele kaft in redelijke staat 15x9cm. en 16x12cm. Cond.: R
Duits fotoalbum met diverse afbeeldingen en foto's van koningshuizen van Europa. 1e Kwart 20e eeuw 31x23cm. Cond.: G
Antieke kerkbijbel met origineel lederen band en rococo opdruk. "1802 Dordrecht van H.M. Heer". Met barok prenten in goede staat 5x14,5x8,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U
Drie antieke Hollandse boeken. 2x De Prins uitgave N.J. Boon te Amsterdam (vele illustraties) ca. 1910 4x36x28cm. 1x Studenten almanak groningen 1838 van W. van Boekeren 2x16,5x11cm. Cond.: G
Map militaria Duitsland, cavalerie regiment 15 met diversen Derde Rijk 32x24cm. Cond.: R
"Robinson Crusoë Adventures", uitgegeven door Imprimerie J. Claye Paris 1876 Bernardin-Bechet Editeur avec une preface sur Daniël Foe. Met 40 afbeeldingen 3,5x17x12cm. Cond.: G
Ovaal pallisanderhouten paneel met Oosters inlegwerk van houtsoorten en been ca. 1900 30x23cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk Charleville met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect, 34x6x14cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk St. Etienne met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect 36x6x14cm. Cond.: R
Orientaals vuurwapen (voorlader) ca. 1900 bekleed met ivoor en edelstenen (plated) Cond.: G
Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G
Oude bajonet, vermoedelijk Duitsland (Teken met drie cirkels) in goede staat 53cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehout gefineerd schrijfkistje met origineel schrijfleer en twee keldertjes 18x51x25cm. Cond.: G
Antieke likeurkelder ca. 1900 in eiken kast met 3 kristallen karaffen (1 beschadigd) en 4 kristallen likeurglazen. Mooi uitgewerkte kast en fraai nikkelen beslag 31x25x27cm. Cond.: G
Antieke Engelse eikenhouten barometer 19e eeuw in goede staat 100x31x5cm. Cond.: G
Grote Aziatische vaas 20e eeuw, gemaakt van kunststof. Rijkelijk bewerkt met figuren 32xø19cm. Cond.: G
Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G