Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

1823-1866 Vondel, dichtwerk
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse boeken, dichterlijke werken. 1x van Vondel 1x van P.A. de Gewestet met orignele kaft in redelijke staat 15x9cm. en 16x12cm. Cond.: R

Duits fotoalbum, koningshuizen
Resultaat: 45 EUR

Duits fotoalbum met diverse afbeeldingen en foto's van koningshuizen van Europa. 1e Kwart 20e eeuw 31x23cm. Cond.: G

Bijbel 1802, Dordrecht
Startprijs 70 EUR

Antieke kerkbijbel met origineel lederen band en rococo opdruk. "1802 Dordrecht van H.M. Heer". Met barok prenten in goede staat 5x14,5x8,5cm. Cond.: G

Stripbijbel 1743
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame vroeg barok "Bilder Bibel" anno 1743 met origineel lederen band en 800 afbeeldingen met spreuken. Copenhagen van Christoph Georg Glafing 2,5x14,5x9,5cm. Cond.: G

Frans bijbeltje
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U

3 Boeken
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Hollandse boeken. 2x De Prins uitgave N.J. Boon te Amsterdam (vele illustraties) ca. 1910 4x36x28cm. 1x Studenten almanak groningen 1838 van W. van Boekeren 2x16,5x11cm. Cond.: G

Map militaria Duitsland
Resultaat: 15 EUR

Map militaria Duitsland, cavalerie regiment 15 met diversen Derde Rijk 32x24cm. Cond.: R

Robinson Crusoë Adventures
Resultaat: 20 EUR

"Robinson Crusoë Adventures", uitgegeven door Imprimerie J. Claye Paris 1876 Bernardin-Bechet Editeur avec une preface sur Daniël Foe. Met 40 afbeeldingen 3,5x17x12cm. Cond.: G

Ovaal paneel, Oosters inlegwerk
Startprijs 20 EUR

Ovaal pallisanderhouten paneel met Oosters inlegwerk van houtsoorten en been ca. 1900 30x23cm. Cond.: G

Kris, bodemvondst
Resultaat: 50 EUR

Oude Indonesische kris ca. 1900 zonder schede met een houtgesneden uil als handgreep 46cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet zonder merkteken 46cm. Cond.: G

Militair steenslot pistool
Resultaat: 650 EUR

Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk Charleville met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect, 34x6x14cm. Cond.: G

Militair steenslot pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk St. Etienne met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect 36x6x14cm. Cond.: R

Dubbelloops pistool
Resultaat: 75 EUR

Antiek dubbelloops voorlader 19e eeuw met hardhouten kolf. 1 Haan weigert 22x12x3cm. Cond.: R

Vuurwapen, ivoor
Startprijs 350 EUR

Orientaals vuurwapen (voorlader) ca. 1900 bekleed met ivoor en edelstenen (plated) Cond.: G

Enkelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 650 EUR

Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 35 EUR

Oude bajonet, vermoedelijk Duitsland (Teken met drie cirkels) in goede staat 53cm. Cond.: G

Engels mahonie schrijfkistje
Startprijs 150 EUR

Antiek Engels mahoniehout gefineerd schrijfkistje met origineel schrijfleer en twee keldertjes 18x51x25cm. Cond.: G

Dubbelloops hagelgeweer
Resultaat: 80 EUR

Oud dubbelloops hagelgeweer ca. 1900 met mahoniehouten kolf en gezwart gegraveerd metaal. gemerkt Herstal (geweer is onbruikbaar gemaakt) L.: 120cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische kris met schede 19e-20e eeuw 53x15cm. Cond.: G

Tantalus
Startprijs 200 EUR

Antieke likeurkelder ca. 1900 in eiken kast met 3 kristallen karaffen (1 beschadigd) en 4 kristallen likeurglazen. Mooi uitgewerkte kast en fraai nikkelen beslag 31x25x27cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer 19e eeuw in goede staat 100x31x5cm. Cond.: G

Grote vaas met afbeeldingen
Startprijs 50 EUR

Grote Aziatische vaas 20e eeuw, gemaakt van kunststof. Rijkelijk bewerkt met figuren 32xø19cm. Cond.: G

Emaille broodtrommel
Resultaat: 20 EUR

Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G