Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen groepje 7002
Porseleinen groepje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese kraagvaas, Kantonees 4429
Chinese kraagvaas, Kantonees

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Miniatuur trekpotje 4457
Miniatuur trekpotje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Borden Fam Rose 4489
2 Borden Fam Rose

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
8 Boterhambordjes 4677
8 Boterhambordjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 Dinerborden 4681
6 Dinerborden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 Dinerborden 4682
6 Dinerborden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Diverse delen Herend 4110
Diverse delen Herend

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Meissen terrine, Zwiebelmuster 4125
Meissen terrine, Zwiebelmuster

Resultaat:

136 EUR

Verkocht
9 Kleine bordjes 4676
9 Kleine bordjes

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Imari kastvazen 4138
2 Imari kastvazen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Stel kristallen karaffen 4168
Stel kristallen karaffen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
5 Chinese schoteltjes, 18e eeuw 4147
5 Chinese schoteltjes, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 Kop & Schotels, 18e eeuw 4523
6 Kop & Schotels, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Japanse dekselvaas, 19e eeuw 4120
Japanse dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Porseleinen beeld 7004
2x Porseleinen beeld

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Japans imari dekselvaas 4131
Japans imari dekselvaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3-Delig Delftblauw kaststel 4141
3-Delig Delftblauw kaststel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sierkan Saba 4153
Sierkan Saba

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japans ivoren doosje 4243
Japans ivoren doosje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese snuffbottle, 19e eeuw 4294
Chinese snuffbottle, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese snuffbottle, 19e eeuw 4295
Chinese snuffbottle, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
RECHTBORD van de 2 4362
RECHTBORD van de 2

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Chinese Kop & Schotels 4402
6 Chinese Kop & Schotels

Resultaat:

100 EUR