08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Hollands zilveren taartschep
Startprijs 200 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren handgegraveerde taartschep. MT: VdB JFJ van den Broek Amsterdam, Delft 1899-1921. 835/000 ca. 108gr. 28cm. Cond.: U

Zilveren 3 armige kandelaar
Resultaat: 90 EUR

2 Zilveren strooiers
Startprijs 90 EUR

Sterling zilveren peper & zoutstel 925/000 ca. 38gr. H.: 8cm. Cond.:U (klein deukje)

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 50 EUR

Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U

Zilveren briefopener
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren taartmes
Startprijs 275 EUR

Bijzonder mooi antiek zilveren taartmes. MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven 188-1893. 835/000 ca. 110gr. L.: 32cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Resultaat: 625 EUR

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 800 EUR

Twee fraai bewerkte zilveren tafelkandelaars 925/000 ca. 740gr. H.: 25cm. Cond.: U

Kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Sterling zilveren kandelaar 925/000 H.: 7cm. Cond.: U

Zilveren grote visschep
Resultaat: 200 EUR

2 Zilveren kandelaars, groot
Startprijs 550 EUR

Mooie Engels zilveren kandelaars, birmingham, jaarletter J: 1933 H.: 27cm. Voet: 10x10cm. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Startprijs 125 EUR

Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1884 met zilveren knipslot in uitstekende conditie. 16x9x5cm.

Bijbel, zilv. slot
Startprijs 75 EUR

Zilveren menageset
Startprijs 130 EUR

Kristallen menageset op zilveren blad met hengsel 800/000 ca. 121gr. Cond.: U

4-Delig zilveren bestek
Startprijs 35 EUR

Etui met 4-delig dienbestekje met 800/000 zilveren heften Cond.: G

Zilv. peperstrooier + vaatje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren peperstrooier en zoutvaatje met blauw glazen inzet 835/000 ca. 65gr. zilvergewicht Cond.: U

Engels zilveren inktpot
Startprijs 250 EUR

Grote sterling zilveren Engelse inktpot. MT: WN Ltd. 925/000 , voet ø16cm. Cond.: G

Wandelstok, zilv. knop
Startprijs 180 EUR

Bijzonder fraaie getordeerde hardhouten wandelstok voorzien van een 925/000 zilveren knop, band en prikpunt L.: 95cm. Cond.: U

Hollands zilveren pillendoosje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bonbonniere
Startprijs 200 EUR

Zilveren jasseronketting
Startprijs 100 EUR

Zilveren jasseronketting met twee breipendoppen, Hollands gekeurd 19e eeuw ca. 23.0 gr.

Zilveren ronde snuifdoos
Startprijs 200 EUR

Schitterende pillendoos, hiëllo zilver met geheel vergulde binnenzijde 900/000 ca. 73gr. ø6cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren kandelaars 925/000 Cond.: Iets gedeukt 7cm. en 9cm.

3 ZIlveren strooiers
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren strooiertjes 835/000 ca. 20gr. H.:3,5cm. Cond.: G

Kerkboekje, zilv. slot
Startprijs 175 EUR

3 Zilveren onderzetters
Startprijs 35 EUR

Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U

Zilveren tasje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren maliënkolder beursje 6cm. ca. 43gr. Cond.: U

Zilveren breipenhouder
Startprijs 200 EUR

Antieke zilveren breipenhouder. 835/000 ca. 20gr. L.: 26cm. Cond.: U

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U

Hollands zilveren zuurvorkje
Startprijs 45 EUR

Antieke Hollands zilveren cakeprikker. MT: C. Schoorl Amsterdam, jaarletter 1937, 835/000 ca. 38gr. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars, klein
Startprijs 250 EUR

Hollands zilveren chatelaine
Startprijs 200 EUR

Hollands zilveren chatelaine bestaand uit jasseronketting waaraan 2 cachets en schuifton. 835/000 ca. 59gr. Cond.: U

Visbestek WMF
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonniere
Resultaat: 160 EUR

Zilveren miniatuur, manfiguur
Startprijs 80 EUR

Antiek zilveren miniatuur van manfiguur met paard, Hollands gekeurd ca. 1900, ca. 18gr.

Hollands zilveren natfruitschep
Startprijs 200 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep. MT: AH der Kinderen Den Bosch, jaarletter V: 1855 835/000 ca. 34gr. L.: 18cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, ophaalbrug
Startprijs 60 EUR

Zilveren miniatuur "Ophaalbrug" ca. 25gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, kaasdragers
Startprijs 60 EUR

Zilveren miniatuur 1939 "De Kaasdragers" ca. 21gr. Cond.: U

Hollands zilveren uierprikker
Startprijs 60 EUR

Hollands zilveren uierprikker 925/000 ca.3gr. L.: 8cm. Cond.: U

Zilv, zoutvaatje
Startprijs 60 EUR

Zilveren dranknapje
Startprijs 75 EUR

Zilveren dranknapje met wild zwijntje als handgreep 800/000 ca. 26gr. ø4cm. Cond.: G

Hollands zilveren soeplepel
Startprijs 200 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren breilepel, MT: FA Ferdinand Amsen Amsterdam 1815-1838. 835/000 ca. 216gr. Cond.:U

Zilv. schaaltje, 4 lepels, munt
Resultaat: 32 EUR

Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G

5 Zilveren lepeltjes, 1880
Startprijs 80 EUR

Vijf zilveren koffielepels voorzien van florale motieven 835/000 ca. 126gr. Cond.: U

Brillenkoker montuur silverplated
Resultaat: 160 EUR

Kristallen schaal, zilv. rand
Startprijs 30 EUR

Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U

Hollands zilveren tafelbel
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollands zilveren tafelbel 1878. 835/000 16xø10cm. Cond.: G

Frans doosje agaath
Startprijs 125 EUR

Antiek agaath juwelendoosje ca. 1900 Frankrijk 3,5x6x4cm. Cond.: G

Zilveren schaaltje op pootjes
Startprijs 150 EUR

Zilveren presenteerschaal op drie pootjes begin 1900. 800/000 ca. 265gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren theeduimpje
Startprijs 50 EUR

Frans zilveren theeduimpje MT: Christofle 925/000 ca. 26gr. L.: 8cm. Cond.: U

Kristallen theebus, zilv. dop
Startprijs 225 EUR

Kristallen ovale theebus met zilveren deksel, voorzien van bloemmotief 10x8cm. Cond.: U

Zilveren menageset
Startprijs 225 EUR

Zeer fraaie antieke zilveren menageset met kristal geslepen inzetbakjes 925/000 17x17x6cm. Cond.: U

Zilv. wijnpompje
Resultaat: 750 EUR

Zilveren wijnpompje met kurketrekker. Bijzonder stuk.

Silverplated suikerpot + schep
Startprijs 20 EUR

Silverplated suikerpot met schepje 20e eeuw 16x14x9cm. Cond.: G

Hollands zilveren pijpcomfoor
Startprijs 300 EUR

Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart houten basement voorzien van 4 pootjes 835/000 Cond.: U

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren armbanden uit het Midden-Oosten 800/000 ca. 60gr. Cond.: G

Beurs, zilv. beugel
Resultaat: 70 EUR

Beursje met Hollands zilveren beugel midden 1800 Cond.: U

Zilveren beugel
Startprijs 30 EUR

Zilveren beugel 89 gr.

Djokja zilveren geldknip
Startprijs 25 EUR

Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U

Hollands zilveren soeplepel
Startprijs 200 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren antieke soepdienlepel. MT: JvW, Jacob van Wijk Amsterdam, jaarletter Z: 1859 ca. 168gr. Cond.: U

2 Lepels, zilv. handvat
Resultaat: 40 EUR

Silverplated schaal
Startprijs 40 EUR

Grote silverplated ovale schaal 20e eeuw met gravures 37x27cm. Cond.: G

Hollands zilveren tabaksdoos
Startprijs 300 EUR

In uitstekende staat verkerende antieke Hollands zilveren tabaksdoos uit 1882. 835/000 ca. 157gr. 3x13x8cm. Cond.: U

Zilveren mijnwerkerslampje
Resultaat: 300 EUR

Zeer apart zilveren mijnwerkerslampje 925/000 ca. 170gr. 14xø5cm. Cond.: U

2 Zilv. pennen en potloodhouders
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren potloodhouders en twee zilveren vulpotloden ca. 48gr. Cond.: G

Zilveren portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Klein antiek Hollands zilveren tasbeugeltje, jaarletter N: 1872 6cm. Cond.: U

Engels zilveren broodmand op voet
Startprijs 750 EUR

Fraaie Engelse sterling zilveren schaal op voet met 4 poten waarvan de rand opengezaagd is. 925/000 ca. 552gr. 12x26x18cm. Cond.: U

2 Zoutkeldertjes
Resultaat: 220 EUR

Zilveren lepel
Startprijs 75 EUR

Antieke Hollands zilveren geboortlepel, jaarletter C: 1937 835/000 ca. 47gr. L.: 18cm. Cond.: U

Hollands zilveren theepot
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren theetrekpotje met opengewerkte bovenrand. MT: Gerrit Greup Schoonhoven 1888-1911. 835/000 ca. 346gr. 14,5x19x10,5cm. Cond.: G

Zilv. bonbonmandje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje met 2 handgrepen Den Haag 1947, ca. 84gr. 4x17x11cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Cassette met 6 Engels zilveren apostellepeltjes en een suikertang. Cond.: G

Zilveren theezeefje
Startprijs 75 EUR

Hollands zilveren theezeef, Schoonhoven 835/000 ca. 41gr. ø8cm. Cond.: U

Hollands zilveren dienblad
Startprijs 800 EUR

Ovaal Hollands zilveren dienblad. MT: J.M. van kempen & Zonen. Jaarletter K: 1920. 835/000 ca. 405gr. L.: 33cm.

4 Glazen, zilv. voet
Resultaat: 15 EUR

Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepels, 1880
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren roomlepels met getordeerde steel en cherubijn kopjesmotief 800/000 ca. 59gr. L.: 20m. Cond.: U

Roomschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren room-dienlepel met roosmotief 800/000 ca. 28gr. 15cm. Cond.: U

Startprijs 200 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren natfruitschep 1852. 835/000 ca. 40gr. L.: 19cm. Cond.: U

Visschep
Startprijs 150 EUR

Mooi bewerkte antieke zilveren visschep 835/000 ca. 100gr. 32cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 100 EUR

Zes fraaie Hollands zilveren theelepels, v. Kempen Voorschoten 835/000 ca. 77gr. Cond.: U

Hollands zilveren tafelblik
Startprijs 200 EUR

Zeer fraaie antiek Hollands zilveren tafelblik met gegoten handgreep. MT: J.M. v. Kempen & Zonen Voorschoten 1858-1924. Jaarletter B: 1861. 835/000 ca. 196gr. 22x22cm. Cond.: U

Kralentas, zilv. beugel
Resultaat: 110 EUR

Antieke kralentas met gegoten Hollands zilveren beugel. Minervakopje met H: Arnhem, Jaarletter S: 1928 Cond.: U

Plated servies Engeland
Resultaat: 150 EUR

Zilveren theezeefje
Startprijs 65 EUR

Hollands zilveren theezeef 835/000 ca. 34gr. ø7cm. Cond.: U

Hollands zilveren strooilepel
Startprijs 125 EUR

Antieke Hollands zilveren suikerstrooier. Jaarletter Q: 1850 835/000 ca. 27gr. 16,5cm. Cond.: U

Hollands zilveren taartschep
Startprijs 90 EUR

Antieke zilveren natfruitschep. MT: AK47, Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 1882-1893. 835/000 ca. 39gr. 20cm. Cond.: U

Psalmenboek, zilv. sloten
Startprijs 750 EUR

Doos divers verzilverd
Resultaat: 30 EUR

Doos divers plated, verschillende voorwerpen 20e eeuw, Cond.: G

3 Bestekdelen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke plated bestekdelen. 1x Lepel WMF Duitsland, 1x IJstang WMF Duitsland, 1x ongemerkte natfruitschep Art Nouveau 21,5x25,5cm. Cond.: G

Zilveren roomkannetje ca. 1820
Startprijs 200 EUR

Zilveren roomkannetje, Duits ca. 1820-1840. Roomkannetje is gebogen geribt en verguld aan de binnenkant 800/000 ca. 180gr. 10x11,5x8cm. Cond.: R-G (1 deukje)

Hollands zilveren taartschep
Startprijs 125 EUR

Zilveren taartschep, model puntfilet. MT: van Kempen, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 58gr. 20cm. Cond.: U

2 Mosterdlepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren Jugendstil mosterdlepel en een antiek Hollands zilveren zoutlepeltje 835/000 ca. 22gr. Cond.: U

Asbak, 1890
Geen vanafprijs

Gero asbakje druk bewerkt ø9cm. Cond.: G

2 Kristallen coupes, zilv. voet
Startprijs 170 EUR

Twee kristallen coupes op zilveren voet 925/000 14xø16cm. Cond.: U

Kristallen kaasstolp, zilv. knop
Resultaat: 130 EUR

Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U

Engels zilveren inktpot
Startprijs 150 EUR

Grote Engelse zilveren inktpot. MT: WMC, 925/000 ø12cm. COnd.: G