Mooie antieke Hollands zilveren handgegraveerde taartschep. MT: VdB JFJ van den Broek Amsterdam, Delft 1899-1921. 835/000 ca. 108gr. 28cm. Cond.: U
Sterling zilveren peper & zoutstel 925/000 ca. 38gr. H.: 8cm. Cond.:U (klein deukje)
Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U
Bijzonder mooi antiek zilveren taartmes. MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven 188-1893. 835/000 ca. 110gr. L.: 32cm. Cond.: U
Twee fraai bewerkte zilveren tafelkandelaars 925/000 ca. 740gr. H.: 25cm. Cond.: U
Mooie Engels zilveren kandelaars, birmingham, jaarletter J: 1933 H.: 27cm. Voet: 10x10cm. Cond.: U
Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1884 met zilveren knipslot in uitstekende conditie. 16x9x5cm.
Kristallen menageset op zilveren blad met hengsel 800/000 ca. 121gr. Cond.: U
Etui met 4-delig dienbestekje met 800/000 zilveren heften Cond.: G
Hollands zilveren peperstrooier en zoutvaatje met blauw glazen inzet 835/000 ca. 65gr. zilvergewicht Cond.: U
Grote sterling zilveren Engelse inktpot. MT: WN Ltd. 925/000 , voet ø16cm. Cond.: G
Bijzonder fraaie getordeerde hardhouten wandelstok voorzien van een 925/000 zilveren knop, band en prikpunt L.: 95cm. Cond.: U
Zilveren jasseronketting met twee breipendoppen, Hollands gekeurd 19e eeuw ca. 23.0 gr.
Schitterende pillendoos, hiëllo zilver met geheel vergulde binnenzijde 900/000 ca. 73gr. ø6cm. Cond.: G
Drie zilveren strooiertjes 835/000 ca. 20gr. H.:3,5cm. Cond.: G
Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U
Antieke zilveren breipenhouder. 835/000 ca. 20gr. L.: 26cm. Cond.: U
Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren cakeprikker. MT: C. Schoorl Amsterdam, jaarletter 1937, 835/000 ca. 38gr. Cond.: U
Hollands zilveren chatelaine bestaand uit jasseronketting waaraan 2 cachets en schuifton. 835/000 ca. 59gr. Cond.: U
Antiek zilveren miniatuur van manfiguur met paard, Hollands gekeurd ca. 1900, ca. 18gr.
Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep. MT: AH der Kinderen Den Bosch, jaarletter V: 1855 835/000 ca. 34gr. L.: 18cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur 1939 "De Kaasdragers" ca. 21gr. Cond.: U
Hollands zilveren uierprikker 925/000 ca.3gr. L.: 8cm. Cond.: U
Zilveren dranknapje met wild zwijntje als handgreep 800/000 ca. 26gr. ø4cm. Cond.: G
Mooie antieke Hollands zilveren breilepel, MT: FA Ferdinand Amsen Amsterdam 1815-1838. 835/000 ca. 216gr. Cond.:U
Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G
Vijf zilveren koffielepels voorzien van florale motieven 835/000 ca. 126gr. Cond.: U
Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tafelbel 1878. 835/000 16xø10cm. Cond.: G
Antiek agaath juwelendoosje ca. 1900 Frankrijk 3,5x6x4cm. Cond.: G
Zilveren presenteerschaal op drie pootjes begin 1900. 800/000 ca. 265gr. ø20cm. Cond.: U
Frans zilveren theeduimpje MT: Christofle 925/000 ca. 26gr. L.: 8cm. Cond.: U
Kristallen ovale theebus met zilveren deksel, voorzien van bloemmotief 10x8cm. Cond.: U
Zeer fraaie antieke zilveren menageset met kristal geslepen inzetbakjes 925/000 17x17x6cm. Cond.: U
Silverplated suikerpot met schepje 20e eeuw 16x14x9cm. Cond.: G
Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart houten basement voorzien van 4 pootjes 835/000 Cond.: U
Twee zilveren armbanden uit het Midden-Oosten 800/000 ca. 60gr. Cond.: G
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren antieke soepdienlepel. MT: JvW, Jacob van Wijk Amsterdam, jaarletter Z: 1859 ca. 168gr. Cond.: U
Grote silverplated ovale schaal 20e eeuw met gravures 37x27cm. Cond.: G
In uitstekende staat verkerende antieke Hollands zilveren tabaksdoos uit 1882. 835/000 ca. 157gr. 3x13x8cm. Cond.: U
Zeer apart zilveren mijnwerkerslampje 925/000 ca. 170gr. 14xø5cm. Cond.: U
Twee zilveren potloodhouders en twee zilveren vulpotloden ca. 48gr. Cond.: G
Klein antiek Hollands zilveren tasbeugeltje, jaarletter N: 1872 6cm. Cond.: U
Fraaie Engelse sterling zilveren schaal op voet met 4 poten waarvan de rand opengezaagd is. 925/000 ca. 552gr. 12x26x18cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren geboortlepel, jaarletter C: 1937 835/000 ca. 47gr. L.: 18cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren theetrekpotje met opengewerkte bovenrand. MT: Gerrit Greup Schoonhoven 1888-1911. 835/000 ca. 346gr. 14,5x19x10,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren bonbonmandje met 2 handgrepen Den Haag 1947, ca. 84gr. 4x17x11cm. Cond.: U
Cassette met 6 Engels zilveren apostellepeltjes en een suikertang. Cond.: G
Hollands zilveren theezeef, Schoonhoven 835/000 ca. 41gr. ø8cm. Cond.: U
Ovaal Hollands zilveren dienblad. MT: J.M. van kempen & Zonen. Jaarletter K: 1920. 835/000 ca. 405gr. L.: 33cm.
Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G
Twee zilveren roomlepels met getordeerde steel en cherubijn kopjesmotief 800/000 ca. 59gr. L.: 20m. Cond.: U
Mooie antieke Hollands zilveren natfruitschep 1852. 835/000 ca. 40gr. L.: 19cm. Cond.: U
Mooi bewerkte antieke zilveren visschep 835/000 ca. 100gr. 32cm. Cond.: U
Zes fraaie Hollands zilveren theelepels, v. Kempen Voorschoten 835/000 ca. 77gr. Cond.: U
Zeer fraaie antiek Hollands zilveren tafelblik met gegoten handgreep. MT: J.M. v. Kempen & Zonen Voorschoten 1858-1924. Jaarletter B: 1861. 835/000 ca. 196gr. 22x22cm. Cond.: U
Antieke kralentas met gegoten Hollands zilveren beugel. Minervakopje met H: Arnhem, Jaarletter S: 1928 Cond.: U
Antieke Hollands zilveren suikerstrooier. Jaarletter Q: 1850 835/000 ca. 27gr. 16,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren natfruitschep. MT: AK47, Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 1882-1893. 835/000 ca. 39gr. 20cm. Cond.: U
Doos divers plated, verschillende voorwerpen 20e eeuw, Cond.: G
Drie antieke plated bestekdelen. 1x Lepel WMF Duitsland, 1x IJstang WMF Duitsland, 1x ongemerkte natfruitschep Art Nouveau 21,5x25,5cm. Cond.: G
Zilveren roomkannetje, Duits ca. 1820-1840. Roomkannetje is gebogen geribt en verguld aan de binnenkant 800/000 ca. 180gr. 10x11,5x8cm. Cond.: R-G (1 deukje)
Zilveren taartschep, model puntfilet. MT: van Kempen, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 58gr. 20cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil mosterdlepel en een antiek Hollands zilveren zoutlepeltje 835/000 ca. 22gr. Cond.: U
Twee kristallen coupes op zilveren voet 925/000 14xø16cm. Cond.: U
Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U
Grote Engelse zilveren inktpot. MT: WMC, 925/000 ø12cm. COnd.: G