Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Napoleon
Resultaat: 100 EUR

Bronzen beeld van Napoleon met een adelaar 21e eeuw, gesigneerd Reiffany. Geheel staand op een hoge zwarte marmeren sokkel 44x16,5x15,5cm. Cond.: G

Masker, Grebo
Startprijs 35 EUR

Oud masker van de Grebo stam uit Liberia. Het is een masker en komt uit een Engelse collectie en is ongeveer 40 jaar oud. 44x16cm.

Bronzen golfer
Resultaat: 45 EUR

Bronzen sculpture op marmeren sokkel, voorstellend: golfende man, 31x15x12cm.

Masker, Yoruba
Startprijs 35 EUR

Masker van de Yoruba uit Nigeria. Het makser is ongeveer 25 jaar oud 28x24,5cm.

Bronzen zeearend
Resultaat: 110 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpture 21e eeuw van een zeearend, gesigneerd Quellines 33x23x10cm. Cond.: U

Bronzen baardmankan
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen schenkkan in Jugendstil stijl. gesign. Marcel. Voorstelling van een manskop met baard en liggende naakte vrouw 35xø23cm. Cond.: G

Bronzen beeld, aapje
Resultaat: 40 EUR

Oud bronzen aapje die een boek leest, 1e helft 20e eeuw, ongesigneerd 12x8,5x7cm. Cond.: G

Bronzen gier
Resultaat: 165 EUR

Bronzen Art Deco stijl beeld 21e eeuw van een zittende gier, gesigneerd Quellines op zwart marmeren voet 24x42x22cm. Cond.: G

Houten mariabeeld Ttox
Resultaat: 10 EUR

Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G

Houten Madonna
Startprijs 100 EUR

Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G

Bronzen D.H. Chipparus
Resultaat: 85 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel naar D.H. Chiparus, knielende man bij vrouw (aanzoek) 35x27x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 125 EUR

Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U

Afrikaans beeld
Startprijs 20 EUR

Afrikaans houten beeld gemaakt van tropenhout voorstellend een naakte dame die een waterkruik op haar hoofd draagt H.: 71cm. Cond.: G

Religieus paneel
Startprijs 50 EUR

Kerkelijk houtsnijwerk 19e eeuw met bladgoud. Voorstelling van Jezus met kelk 49x46x3cm. Cond.: G

2 Boekensteunen, uiltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G

Chinees jade figuur
Resultaat: 1.250 EUR

Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard en kruiken. Prachtig uitgewerkt 54x50x35cm. Cond.: G

Chinees jade figuur
Resultaat: 1.250 EUR

Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard, foo-hond en kruik in de handen. 53x60x33cm. Cond.: G

3 Houten figuren
Resultaat: 10 EUR

Drie grote houten figuren Afrika etc. 48-57cm. Cond.: G

Bronzen fluitspeler
Startprijs 70 EUR

Bronzen figuur naar A. Moreau op marmeren sokkel, fluitspelende jongen 25x12,5x7cm. Cond.: U

Bronzen beeldje, 2 soldaten
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G

Bronzen beeldje, meisje
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G

Bronzen briefgewicht
Resultaat: 35 EUR

Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G

Houten beeld, Chinees figuur
Startprijs 70 EUR

Houten beeld, voorstellend een Chinese geleerde met spatel in de handen 1e helft 20e eeuw. Rodd/goud van kleur H.: 53cm. Cond.: G

Houten beeld + kaarsenhouder
Startprijs 15 EUR

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G