Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Boedha
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U

Samac tassa
Startprijs 125 EUR

Oude samac metalen tassa 20e eeuw met Jugendstil motief, gesigneerd A. Bouny 16,5x15,5x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G

Bronzen masker
Startprijs 425 EUR

Groot massief bronzen masker portret ca. 1930 met daarachter een lamp gemonteerd (voor wandmontage). Ongesigneerd 33x23x18cm. Cond.: G

Houten Petrus beeld
Resultaat: 80 EUR

Grote vurenhouten heilige Petrus 1e helft 20e eeuw met monogram J.M.

Heilighart beeld met 2 vazen
Startprijs 100 EUR

Driedelig gipsen Heilighart beeld met vazen (zilverkleurig) ca. 1900, gesigneerd A. Carli. Licht beschadigd 31x31x14cm. en 34x12x12cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Startprijs 600 EUR

Antieke bronzen figuur, gesigneerd Miroy Freres Leve Oue Bolande ca. 1890 in zeer goede staat en mooie patina 42x15x15cm. Cond.: U

Bronzen eend
Startprijs 100 EUR

Bronzen beeld voorstellend een zittende eend, gesigneerd Francois Pompom 21e eeuw (naar oud voorbeeld) 36x32x18cm. Cond.: U

Bronzen figuur
Startprijs 75 EUR

Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G

Wandfiguur, gietwerk
Resultaat: 80 EUR

Antieke vergulde wandfiguur 19e eeuw, vermoedelijk Frankrijk 34x10x15cm. Cond.: G

Bronzen putto ca. 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U

Beeld, gezicht
Resultaat: 60 EUR

Modern beeld van tin met marmeren voet, gemaakt door D.B. van Wijk. Portret Salvador Dali 35x13x20cm.

Houten Quang Yin
Resultaat: 120 EUR

grote houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw mooi uitgewerkt 66x23x15cm. Cond.: G

Houten Quang Yin
Resultaat: 90 EUR

Houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 57x22x17cm. Cond.: G

Houten engel ca. 1850
Resultaat: 200 EUR

Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G

Asbak, met bronzen jongen
Startprijs 60 EUR

Antiek marmeren asbak ca. 1910 met liggende bronzen jongen in zeer goede staat 7x12x16cm. Cond.: G

Bronzen dikke dame, staand
Resultaat: 110 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G

Houten beeld, uil
Startprijs 180 EUR

Beeld van een zittende uil op ronde sokkel (kunstenaar onbekend). Rand van de sokkel is iets gelijmd 36xø27cm.

Chinees bronzen figuur ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Groot bronzen figuur van een Chinees met hengel ca. 1900 met mooie patina. Ongesigneerd 54x23x21cm. Cond.: U

Samac beeld
Startprijs 240 EUR

Groot beeld van een man met een hamer ca. 1900 "Le travail par V. Constant". op een marmeren voet.Beeld is gemaakt van compositie 55x25x21cm. Cond.: G

Samac beeld
Startprijs 240 EUR

Groot beeld van een visser met reddingsboei ca. 1890, gesigneerd Tempete V. Morey (vermoedelijk Engeland of VS). beeld is gemaakt van compositie 55x20x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld, golfer
Startprijs 100 EUR

Bronzen abstracte sculpture van een golfende man gemaakt door Guens Berg te Delden 20e eeuw 21x10x9cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Startprijs 50 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw in zeer goede staat 22cm. Cond.: U

Bronzen torso
Resultaat: 140 EUR

Bronzen torso van een naakte vrouw geheel staand op zwart marmeren voet 20e eeuw 32x12x10cm.