Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G

Tegel pauw, 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een pauw op het gras 1,1x13x13cm. Cond.: G (randschade)

12-Delig Chinees gebaksstel
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen 12-delig gebaksstel met peterseliedecor 18e eeuw. Beschadigingen ø13,3cm. en ø26cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met decor van figuren, bloemen en diverse vogelsoorten. Kraag kapot, scherven zijn erbij 62xø23cm. Cond.: M

Dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen uitgewerkt. Deksel en kraag gerestaureerd 38xø23cm. Cond.: R

Porseleinen Quan Yin
Resultaat: 180 EUR

Mooie decoratieve Chinese Quan Yin van porselein, gemonteerd op een houten plank, 20e eeuw 84x40x24cm. Cond.: G

2 Imari dekselschalen
Resultaat: 160 EUR

Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels, Chien Lung
Resultaat: 160 EUR

Zes Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen in zeer goede staat. Minimale randschade 6xø13,6cm. Cond.: G

2 Engelse beelden, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee grote bisquit porseleinen figuren 19e eeuw, ongemerkt. Voorstellend een dame met hond en een edele heer met hond 28x11x10cm. en 28x12x11cm. Cond.: G

4 Landschapstegels
Resultaat: 160 EUR

Vier Hollandse landschapstegels 18e eeuw met als voorstellingen; 1x schaatsende figuren op het ijs, 1x man in roeiboot, 1x mannen aan het vissen in roeiboot en 1x man met meelzak bij bruggetje en mole...

Franse vaas, Sevres
Resultaat: 150 EUR

Franse 19e eeuwse porseleinen siervaas, beschilderd met goud- en bloemendecor. Draaibare voet (stukje af bij de oren) 34x22x16cm. Cond.: R

Schaal, Amsterdams bont
Resultaat: 150 EUR

Antieke vroege Chinees porseleinen kom ca. 1740 met decor van figuren in een landschap in zeer goede staat. Randschade gerestaureerd 8xø18cm. Cond.: G

2 Kraagvazen, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen eind 19e eeuw met bijzonder mooi decor met vogels en takken in bloei 30xø14cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen borden ø23cm. met rose, groen en goud decor van bloemen 18e eeuw. 1 Bord met scheur van 4cm. Cond.: G

2 Satsuma duiven
Resultaat: 150 EUR

Twee Satsuma waterbakjes voorstellend een duif zittend op een boomstronk en een kikker zittend op de rand van de bron. Keramiek met gouden beschildering 20e eeuw 25x21x18cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Randschades ø23cm. Cond.: G

Duits servies
Resultaat: 150 EUR

Antiek porseleinen 9-delig koffieservies 19e eeuw, vermoedelijk Duitsland. Bestaande uit; koffiekan, melkkan (chip), suikerpot, 6 kop&schotels Cond.: G

3 Kastkommen, goudsteen
Resultaat: 150 EUR

Drie 19e eeuwse goudsteen kastkommen. Keramiek geglazuurd met bronskleurig en donkerblauw decor. Voorstelling van schaapsherder, schapen en bloemen 9,5xø15cm. Cond.: G

12 Ivoren stukken
Resultaat: 150 EUR

Twaalf antieke ivoren stukken uit Indonesië. Voorstellend vrouwelijke bustes op houten sokkeltjes ca. 5,5cm. hoog. Hebben gefungeerd als naamkaartjeshouder tijdens diner Cond.: G

Rorstrand beer
Resultaat: 150 EUR

Keramieken beer, gemerkt Rorstrand Sweden G.N. Prachtig geglazuurd en gaaf 16x13x12cm. Cond.: G

2 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels; 1x tegel gedateerd 1622 met kalkoen en 1 tegel van een gardist met lans en sabel 0,8x13,3x13,3cm. en 1,4x13,2x13,2cm. Cond.: M

Fam. Verte schotel, Kangchi
Resultaat: 140 EUR

Grote Familie Verte schotel Kang Chi 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met in bloei staande bloemen op tak. Bord is doormidden geweest en gerestaureerd met krammen ø32cm. Cond.: R

Chinese theepot, 18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

Chinese theepot 18e eeuw met voorstelling van een haan en kip bij bloesemboom. 18,5x16,5x10,5cm. Cond.: G

Kang Xi bordje, 1720
Resultaat: 130 EUR

Bijzonder vroeg 18e eeuw Chinees porseleinen bordje met waterlelies, watervogels en bloemen afgebeeld. In uitstekende staat 3,5xø14,7cm. Cond.: U