Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilv. kandelaars
Resultaat: 1.250 EUR

Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U

2-Delig Zilv. theeservies
Resultaat: 500 EUR

Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G

Hollands zilv. theebus
Resultaat: 400 EUR

Antiek zilveren theebus, zwaar bewerkt met Hollandse voorstellingen, jaarletter B: 1836. MT: HH 835/000 ca. 179gr. 10x7,5x10cm. Cond.: U

Zilv. theepot, ivoren dop
Resultaat: 325 EUR

Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U

3-Delig zilv. peper&zout stel
Resultaat: 180 EUR

Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U

Zilveren pijpencomfoor
Resultaat: 170 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Behoeft enige restauratie.

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Ovale zilveren bewerkte dekseldoos met Hollandse motieven, schepen, molens en koeien. Jaarletter C: 1962. 835/000 (gehalteteken is voorzien van uitvoerstempel). MT: Fa. Hooykaas Schoonhoven ca. 154gr....

Zilveren dolk
Resultaat: 150 EUR

Dolk in houten schede, rijkelijk bewerkt met zilveren appliques. L.: 27cm. Cond.: G

3-Delig setje zilver
Resultaat: 150 EUR

Driedelig zilveren setje met blauw binnenglas bestaand uit mosterdpotje (gemerkt NN), zoutvaatje (gemerkt MEMA L 925S Sweden) en tandenstokerhouder (gemerkt 925 ZII) in Louis Seize stijl. 4-9cm. Cond....

Zilv. Empirestijl kan
Resultaat: 150 EUR

Mooie sierlijke Empire schenkkan op 4 leeuwenpoten, vermoedelijk Frankrijk. ca. 162gr. 9xø7cm. Cond.: U

Tas, zilv. beugel + ketting
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U

Dupont aansteker
Resultaat: 140 EUR

Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U

Zilveren schaalhengsel
Resultaat: 125 EUR

Antiek zilveren schaalhengsel midden 1800, Cond.: U

Lepeldoosje met 6 zilv. lepels
Resultaat: 120 EUR

Parelmoer lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, jaarletter P: 1975. Gewicht lepeltjes ca. 61gr. Cond.: U

Zilv. strooilepel
Resultaat: 120 EUR

Antieke zilveren opengewerkte natfruitschep, Minerva: Den haag zilverfabriek Voorschoten 835/000 ca. 102gr. L.: 22,5cm.

4 stuks plate op blad
Resultaat: 120 EUR

5-Delig plated koffie-theeset bestaande uit; theepot, koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet (uitgewerkt). Empire vormgeving 20e eeuw 55x31cm. Cond.: G

Presse-papier, kreeft
Resultaat: 115 EUR

Zilveren presse-papier van een kreeft 20e eeuw 800/000 ca. 76gr. 3x10x10cm. Cond.: G

Zilveren overlay vaasje
Resultaat: 110 EUR

Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U

Pors. loddereinflesje, zilv. dop
Resultaat: 110 EUR

Antiek porseleinen parfumflesje met zilveren dop (zit iets los) H.: 7,5cm. Cond.: G

Zilv. schaaltje
Resultaat: 108 EUR

Fraaie zilveren schaal met opstaande geschulpte rand 835/000 ca. 179gr. 4xø20cm. Cond.: U

Zilveren asbak
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren asbak met voorstelling van de nachtwacht, jaarletter M: 1922, MT: A.C. v. Orden Haarlem 835/000 ca. 227gr. ø16cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren opengewerkte bonbonschaal, gemerkt met een leeuw SL en nog 2 onduidelijke ponzen ca. 108gr. 5,5x17,5x11cm. Cond.: G

Kristallen karaf, zilv. montuur
Resultaat: 100 EUR

Kristallen kegelvormige karaf met zilveren (925/000) montuur, geheel rondom geslepen met originele kegelvormige stop. H.: 36cm. Cond.: G

Zilveren mandje
Resultaat: 100 EUR

Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U