Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Halve helm
Resultaat: 750 EUR

Helft van een helm, waarschijnlijk een Italiaanse Burgonet met restvergulding 11x36x30cm. (17e-18-19e eeuw of ouder?) Cond.: G

Empire hanglamp, 2e periode
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Sluitgewichten, groot
Resultaat: 400 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1737 (compleet). 14 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 9.156gr. Cond.: G

Speeldoos
Resultaat: 300 EUR

Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G

2 Grote gedraaide kandelaars
Resultaat: 280 EUR

Twee grote messing gedraaide kandelaars 19e eeuw in zeer goede staat 52xø16cm. Cond.:G

Sluitgewichten, midden
Resultaat: 225 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G

Antieke rokkandelaar
Resultaat: 220 EUR

Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G

Lanspunt, 17e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U

Bouille kistje met glaasjes
Resultaat: 200 EUR

Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R

Oud Chinese affiche
Resultaat: 190 EUR

Chinese affiche 1e helft 20e eeuw, voorstellend een groep hoogwaardigheidsbekleders. Helemaal bovenin bij de rol iets beschadigd 164x67cm. Cond.: G

Sluitgewichten, klein
Resultaat: 180 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G

Theestoof met ketel
Resultaat: 170 EUR

Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G

Jugendstil schildersezeltje
Resultaat: 170 EUR

Decoratieve Jugendstil schildersezel van metaal 2e helft 20e eeuw. Beschilderd in goede staat 67x24x22cm. Cond.: G

Biedermeier sleutelkastje
Resultaat: 170 EUR

Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G

Petroleumlamp, compositie beeld
Resultaat: 160 EUR

Antieke petroleumlamp bestaand uit een compositie beeld "Le Jour par bruchon" met in 1 hand de glazen olielamp met messing brander 70xø20cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 150 EUR

Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G

Platte Buiskachel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse platte Buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en chroomwerk in zeer goede staat 79x95x81cm. Cond.: G

Platte Buiskachel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse platte buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en metaal in zeer goede staat. Cond.: G

Tiffany stijl lampje, vlinder
Resultaat: 150 EUR

Tiffany stijl lampje in de vorm van een vlinder zuttend op bloemen. Vlinder is van diverse kleuren glas gemaakt. Voet is brons gepatineerd 21e eeuw Cond.: G

Bronzen kraagkandelaar
Resultaat: 150 EUR

Zware bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 21xø11,5cm. Cond.: G

Bronzen kraagkandelaar
Resultaat: 150 EUR

Bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 20,5xø10cm. Cond.: G

Bronzen Holl. kaarsluchter
Resultaat: 150 EUR

Kleine Hollandse bronzen 4-lichts kaarsluchter (rokkandelaar) 18e-19e eeuw 31x34x34cm. Cond.: G

2 Bronzen lampen
Resultaat: 135 EUR

Twee grote antieke bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl 43x25x17cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 130 EUR

Oude karabijn 1e helft 20e eeuw met bajonet, onschadelijk gemaakt. Gemerkt "MAS M1936 BKA89" In zeer goede staat 102x12x8cm. Cond.: G