Drie Chinese Kang Xi borden 18e eeuw. 1x haarscheur en chip, 1x randschade, 1x gaaf. Decor met bloemen en vlinders en alleen met bloemdecor ø23cm. en ø21cm. Cond.: R
Antieke ivoren bewerkte tand. Mooi uitgewerkt met bladmotief in zeer goede staat 35xø5cm. Cond.: G
Twee porseleinen Franse Samson borden 19e eeuw met goud- en bloemdecor. Afgebeeld met wapen "Sola Virtus Invigta" ø23,5cm. Cond.: G
Twee Chinese visschotels 19e eeuw beide met afbeelding van een vis. 1x Rood gekleurd en 1x zandkleurig ø21cm. Cond.: G
Twee grote Makkums porseleinen sierborden, bont decor van mand met bloemen 2e helft 20e eeuw ø34cm. Cond.: G
Tien oude Friese tegels met kustplaatsen decor (huizen, schepen) 19e-20e eeuw 12,7x12,9x0,6cm. Cond.: G
5-Delig Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met bloemdecor, familiewapens en gouddecor. 1 Haarscheur 12,5-15,5cm. Cond.: G
Grote Jugendstil stijl sierkan, gemaakt van keramiek en koperen armatuur. Zweepslag bloemenmotief 40x14xø11cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas met bont decor van bloemen en vele figuren 20e eeuw 58xø27cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met groen-roze decor van bloemen en Chinese man en vrouw ø22,5cm. Cond.: G
5 Antieke porseleinen capucijner kopjes 19e eeuw afgebeeld blauw decor van vissen (gelukssymbool). 1 Kopje met lichte randschade 6xø8,4cm. Cond.: G
Twee oude Japanse satsuma vazen in koffer. beschilderd met berglandschap, pauwen en bloemen 20e eeuw, 23xø11cm. Cond.: G
Elf Hollandse 19e eeuwse tegels met blauw bloempotmotief. 1 Tegel is gebarsten, enkele beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G
Grote Chinees aardewerken gemberpot 21e eeuw met bloemen en Chinese tekens 28xø19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje, 18e eeuw Kang Xi met landschaps- en bloemendecor. Deksel en tuit met chip 11x17xø10cm. Cond.: R
Twee keramieken Kantonese vazen ca. 1900 met afgebeeld Chinese krijgers 20xø9cm. Cond.: G
Grote ovalr Chinees porseleinen schaal ca.1900, met drakenmotief en aan de rand met rijstmotief. 32x24 cm., Cond.:G
Antieke Japans goudimari porseleinen kastkom 19e eeuw. Voorstelling met bloemvazen. haarscheur 9xø8,5cm. Cond.: R
Vier Chinees porseleinen rijstkommen met bont bloemenmotief en familietekens 20e eeuw 5xø12.7cm. Cond.: G